İçeriğe geç

Abbasağa Kurye

Abbasağa kurye uygulamamız ile en fazla tercih edilen firmalar arasında yer alıyoruz. Sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşterilerimizin gönlünü fethediyoruz. Onlar da gönül rahatlığıyla paketlerini bize teslim ediyor. Müşterilerimizin firmamızdan beklentisi dakik olmamız kadar paketin hasarsız şekilde teslim edilmesidir. Biz de müşterimizin taleplerini yerine getirebilmek için gayret ediyoruz. Verdiğimiz hizmette pek çok unsura dikkat ediyoruz:

 • Yenilikçi bir anlayışla donanım ve yazılım olarak teknolojiyi takip ediyoruz.
 • Kesintiye uğramayan, 24 saat devam eden hizmet veriyoruz.
 • Garanti güvencesi ile paketleri sağlam şekilde alıcıya ulaştırıyoruz.
 • Teslimatta hijyen koşullarına özen gösteriyoruz.
 • Her konuda titiz davranıyoruz.

İstanbul’un her semtine özenle teslimat yapıyoruz. Abbasağa’ya en yakın semtleri, Beşiktaş’ı lokasyon olarak çok iyi bilen kuryelerimiz, teslimatları hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Sadece en yakın yerlere değil, Anadolu Yakası’ndaki en uzak mesafeye hatta şehir dışına bile teslimat yapıyoruz. Üstelik bunun için motosikletlerle de sınırlı kalmıyoruz. Büyük boyutlu paketlerde araçlarımızdan da destek alıyoruz. Müşterilerimiz hangi hizmete, nasıl ihtiyaç duyuyorsa ona göre hizmet unsurlarını şekillendiriyoruz.

Abbasağa kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, semt sakinleri olduğu gibi aynı zaman işletme sahibi, çalışanlar ve kurumlar da destek almaktadır. İş sahipleri özellikle kendi personelinin trafikte vakit kaybetmesini istemez. Bu sebeple de teslimat ihtiyacı doğduğunda hizmet alabileceği başka bir firmayı tercih eder. Çünkü hem zamandan kazanır, çalışanının potansiyelini başka bir işte kullanır hem de kendi oluşturacağı bir teslimat birimine yapacağı ödeme miktarından daha uyguna bir hizmet almış olur. Hem bireysel hem de kurumsal gönderiler için teslimat hizmetimiz zamandan ve maliyet yönünden oldukça kârlıdır.

Müşterilerimizin bize olan güvenini sarsmamaya ve her geçen gün kalitemizi daha yüksek bir seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki günümüz şartlarında kurye hizmetine olan ihtiyaç gittikçe artıyor. Biz de müşterilerimizin ihtiyacını giderirken hayal kırıklığına uğratmak istemiyoruz. Hangi koşulda olursak olalım her zaman en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Hava koşulları, trafik gibi dış etkenlerin bizim teslimat vazifemizi etkilemesine izin vermiyoruz. Söylediğimiz dakikada, belirtilen adreste bulunuyoruz.

Abbasağa Kurye
Abbasağa Kurye

Abbasağa Kurye Hizmeti

Abbasağa kurye sistemimizi oluştururken dikkat ettiğimiz pek çok unsur vardı. Fakat öncelik personel seçimimizdeki özendi. Personelimizi seçerken şu unsurlar bizim için önemlidir:

 • Hangi eğitimleri aldı?
 • İş disiplini nasıl?
 • Hizmet anlayışı nasıl?
 • Kuryelerimiz için sürüş becerisi ve sürücü belgesi ne durumda?
 • Yoğun çalışma temposuna dayanıklı mı?
 • Etkili iletişim kurabilir mi?
 • Güvenilir ve dürüst mü?

Müşterilerimize saygılı, yardımsever, aynı zamanda da profesyonel iş yürüten çalışma arkadaşlarıyla yolumuza devam ediyoruz. Güvenilirlik, dürüstlük kadar iş disiplini ve titiz çalışmalar yürütmek de önemlidir.

Özenli hizmetlerin ortaya çıkması personelimizin özeniyle mümkündür. Güven, hizmetin sona ermesiyle bitmez. Müşteriler, herhangi bir sorun yaşadığında veya ihtiyaçları olduğunda hizmet veren firmanın destek sunacağına inanmalıdır. Bir kurye firmasından beklenen hassas bilgilerinin korunması ve her türlü hizmeti alırken destek görmektir. Biz de firma olarak müşterilerimize bu güveni veriyoruz. Bu da hizmetimizin kalitesine ve performansına etki ediyor. Olumlu itibar bırakarak iyi bir izlenim oluşturuyoruz. Bunun karşılığı olarak da müşterilerimiz bize güveniyor ve ortaya kaliteli, titiz çalışmalar çıkıyor.

Müşterilerimiz bize ulaştığında, hangi hizmet seçeneklerini tercih ettiklerini, hangi hızda ve hangi saatte hizmet talep ettiklerini soruyoruz. Gönderinin boyutuna göre ya motosiklet ya da araç sağlıyoruz. Kuryelerimiz gideceği adrese göre rotasyonu belirleyip hızlı bir şekilde teslimatı yerine ulaştırıyor. Bütün bu süreç bir hesaplamaya tabi oluyor. Müşterimizin kullandığı seçeneklerin hepsi hesaplamada bir faktör olarak karşımıza çıkıyor. Bu faktörler hesaplanıp fiyat belirleniyor. Her müşterimiz kendi kullandığı mesafeyi, seçenekleri ödemiş oluyor.

Bütün teslimatları ekonomik koşullarda gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hizmet politikamız, öncelikli olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak üzerine kuruludur. Bunun için de hizmette önceliğimiz hizmet unsurlarının eksiksiz olarak yerine getirilmesini sağlamaktır. Takdir ve memnuniyetin ardından da zaten verimli hizmetler gerçekleşir. Müşterilerimiz aldıkları hizmetten memnun kaldığında referans olarak firmamızı başkalarını da tavsiye eder. Böylece hizmetlerimiz semt semt, şehir şehir genişlemeye devam eder. Amacımız, müşterimizin verdiği paranın karşılığından daha iyi bir hizmet sunabilmektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara