İçeriğe geç

Güngören Kurye

Güngören kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman memnun kalacağınız ve takdirlerinizi esirgemeyeceğiniz şekilde kaliteli, profesyonel ve tecrübeli bir kurye hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmeti esnasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımız her zaman özen ve titizlik içerisinde seçilmekte ve sundukları hizmetin kaliteli olması için çok önemli bir konumda yer almaktadırlar. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızı işe alır iken birçok sınav ve testten geçirmekte ve sunacakları hizmet ile ilgili tecrübelerinden emin olmak suretiyle işe almaktayız. Ayrıca bu elemanlarımızı sözlü mülakatlara da almakta ve bu mülakatlar sayesinde elemanlarımızın diksiyonlarından ve saygılarından emin olmaktayız.

Elemanlarımız dışında sunulan hizmet esnasında kullanılan motorlarımızı da çok büyük önem göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı motorlarımızın fren, motor, lastik gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve hatta düzenli aralıklar ile yüksek modelleriyle değiştirilmelerini sağlamak suretiyle sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız. Bu motorlarımızın ürün taşıma kısımları her zaman en büyük olacak şekilde kullanılmakta ve büyük hazneler sayesinde gönlünüzce istediğiniz her ürünü sipariş verebilmeniz sağlanmaktadır.

Elemanlarına ve motorlarına büyük özen gösteren bir işletme olarak siz müşterilerimize her zaman piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları sunmakta ve bu fiyatlar sayesinde sizlerin memnuniyetlerinin ve takdirlerinin toplanmasını amaçlamaktayız. Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sizlere sunduğumuz bu uygun fiyatları ortaya çıkartmak için bünyemizde muhasebe elemanları bulundurmakta ve bu elemanların yaptıkları araştırma ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Güngören kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında siz müşterilerimize birçok ödeme yöntemi sunmakta ve günlük maddi durumlarınıza göre ödeme yapabilmeniz sağlanmaktadır. Kapıda ödeme, internet üzerinden kartlarınız ile ödeme, kapıda kartlarınız ile ödeme yöntemleri sunmaktayız. Bu yöntemler arasında maddi durumlarınıza en uygun olanı seçebilme imkanına sahipsiniz. İnternet üzerinden sipariş verir iken kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödemenizi yapabilirsiniz. İsterseniz de kapıda ödeme yöntemi seçerek kapıda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi seçerek kurye elemanlarımızın yanlarında getirdiği post cihazları sayesinde yine kredi kartlarınız veya bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilme imkanına sahipsiniz. Bu ödeme yöntemleri sayesinde her insanın günlük olarak değişkenlik gösteren nakit para durumlarına göre kendinize en uygun olan yöntemi seçme imkânı bulmaktasınız.

Güngören Kurye
Güngören Kurye

Güngören Kurye Hizmeti

Güngören kurye işletmesi olarak sizlere kurye sektöründe günün her saatinde 7/24 olacak şekilde hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken işletmemiz bünyesinde çok fazla sayıda elemanımız ve motorlarımız bulunmaktadır. Bu çok sayıda elemanlar dışında bünyemizde her zaman yedek kurye elemanlarımız ve motorlarımız da bulunmaktadır. Aldığınız kurye hizmeti esnasında çeşitli sebeplerden dolayı yaşanan aksaklıklar anında yedek kuryelerimiz devreye girmekte ve bu aksaklıklardan sizlerin olumsuz etkilenmenizin önüne geçecek şekilde hizmet sunmaktadırlar.

Sorun yaşayan kurye elemanlarının bulunduğu konuma gitmek suretiyle hızlı bir şekilde siparişlerinizi teslim almakta ve adreslerinize gelerek teslimatı tamamlamaktadırlar. İşletme olarak bünyemizde bulunan özelliklerin en önemlileri arasında yer almakta ve amacı siz müşterilerimizin memnuniyetinin kazanılması olmaktadır. İşletme olarak sizlere hızlı ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bünyemizde her özelliği bulundurmak adına çok büyük çalışmalar yapmaktayız.

İşletme olarak Güngören‘de sunduğumuz kurye hizmetini her zaman hızlı bir şekilde sunmakta ve bu sayede sizlerin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hizmet almanızı sağlamaktayız. İşletme olarak sunulan hizmetin hızlı olabilmesi için birçok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli olmaları çok önemlidir. Bu elemanlarımızı işe alırken motor kullanımı konusunda sınavlardan geçirmekte ve ayrıca yine bu elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanımı hakkında eğitimler vermekte ve sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak teknoloji kullanımına çok büyük önem vermekte ve teknoloji kullanımı sayesinde verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmaktayız. Anlık olarak haber aldığımız siparişleriniz hızlı bir şekilde yola çıkmakta ve adreslerinize getirilmektedir. Teknoloji kullanımının birçok faydasından biri olan hız kazanımı konusunda fayda sağlayarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara