İçeriğe geç

Bursa Kurye

Kurye taşıma hizmetlerine ve diğer kurye hizmetlerine olan ihtiyaçlar her geçen gün varlığını daha çok hissettirmektedir. Hayatın hemen her alanında pek çok kişiye ve kuruma ait ürünlerin, paketlerin, kuryelerin ve daha pek çok şeyin bur noktadan bir noktaya taşınması son zamanlarda popüler bir konuma ulaşmıştır. Önceki dönemlerde kuryelerin teslimatı konusunda meydana gelen pek çok soruna bu hizmet yardımıyla çare bulunmuştur.

Bursa kurye olarak saatlerce kurye teslimatı için sıra beklemenize ya da şehrin trafiğinde vakit kaybetmenize engel oluyor ve vaktinizi daha verimli değerlendirebilmeniz adına tüm faaliyetlerimizi seferber ediyoruz. Firma olarak kuryenizi taşımadan önce sizlerin isteklerini dikkatli bir şekilde not alıyoruz. Daha sonra bize bildirmiş olduğunuz bu isteklere bakarak kuryenizi teslimat adresine ulaştırmayı hedefliyoruz.

Firmamız ayrıca hizmetleri konusunda son derece dakik bir performans göstermekte her türlü ürünün taşınmasına yardımcı olmaktadır. Hizmet süresinin kısa olması konusuna hassasiyet gösteren firmamız herhangi bir gecikmeye mahal vermeden sizlerin işini kısa sürede bitirmeyi hedefliyor. Bu sayede yerine getirmiş olduğumuz ürün gönderim hizmetimizle sizleri memnun ediyor, Bursa‘da bundan sonraki kurye taşıma hizmetlerinde ilk aklınıza gelecek olan firma olmayı amaçlıyoruz.

Profesyonellik ilkesine ürün dağıtım hizmetinin başından sonuna kadar bağlı kalan firmamız bizlere teslim etmiş olduğunuz kuryeleri oldukça korunaklı bir sistem içinde taşıyarak üst düzey biçimde muhafaza etme görevini üstlenir.

Ulaşım araçlarının gelişimi özellikle son yüzyılla beraber durdurulamaz bir hal almış ve meydana gelen gelişmelere yetişebilmek neredeyse imkansız hale gelmiştir. Firma olarak bu alanda teşekkül eden tüm gelişmelere mümkün mertebe yetişmeye çalışıyor ve bu yenilikleri kurye taşıma faaliyetlerimiz içerisine yansıtabilmek amacıyla her türlü desteği sizlere sağlıyoruz.

Ulaşım araçlarının çeşitliliğinin fazla olması daha fazla kişinin kuryesinin taşınmasına yardımcı olacağı için kurye dağıtım faaliyetleri için vasıta çeşitliliği önem arz etmektedir. Firma olarak bu hususta gerekli olan tüm çalışmayı daha evvelden yaparak hizmeti alacak olan kişilere eksiksiz bir hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız içerisinde yer alan ve kuryelerin bir lokasyondan bir lokasyona naklinde görev alan ulaşım araçları şunlardan oluşmaktadır:

  • Uçak
  • Motor
  • Araba.
Bursa Kurye
Bursa Kurye

İstanbul Bursa Kurye Hizmeti

Bursa kurye olarak ürün taşıma hizmetinde motor kullanımının önemine dikkat çekiyor ve buna bağlı olarak sizlere pek çok avantaja sahip bir hizmetle bir araya getiriyoruz. Boyutu itibariyle çok fazla yer kaplamayan motor hızlı hareket etme kabiliyetiyle de kurye teslimat faaliyetlerinin baş mimarı konumuna ulaşmıştır. Genellikle küçük boyutlu paketlerin teslimatında tercih edilen motorlar şehrin birçok noktasına ulaşmada aracı kullanan teknik personelimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Kurye hizmetlerini tek bir kalıp içinde toplayabilmek oldukça zor bir iştir. Firma olarak bahsi geçen bu durumu da göz önüne alarak sizlere yardımcı olmak adına hizmetlerimizi belirli özelliklerini göz önünde bulundurarak üç başlık altında değerlendiriyoruz. Bu başlıkların isimleri arasında şunları saymak mümkündür:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • VIP kurye.

Yukarıda sözü edilen kurye hizmetlerinden birini seçerek kurye taşıma hizmeti almak isteyen kişiler daha detaylı bilgi için firmamızın iletişim bilgilerini kullanabilir ve seçmiş olduğu hizmete bağlı olarak ürününü teslimat adresine gönderebilir.

Bursa kurye olarak sizler için yürütmekte olduğumuz farklı kurye tiplerini birbirlerinden ayıran birtakım temel noktalar vardır. Burada yer alan kurye gönderim hizmetlerinin ön plana çıkan nitelikleri arasında şunları saymak mümkündür:

  • Firmamız kapsamında ilk sunulan hizmetimiz normal kurye olup diğer kurye tiplerine nazaran daha uygun fiyatlı bir konuma sahiptir. Maksimum dört saatlik bir süre zarfı içinde kuryeniz alıcıya ulaşır.
  • Normal kurye hizmetimizden sonra gelen kurye taşıma faaliyetimiz ekspres kurye hizmetimizdir. Ekspres kurye hizmetinin fiyatı normal kurye hizmetiyle mukayese edilecek olursa daha fazla olsa da kişilere sağlamış olduğu avantajlarla rağbet görmüştür. Maksimum iki saat içerisinde kurye gönderimi işlemi nihayete erdirilir.
  • VIP kurye hizmetimiz firmamız bünyesinde yer alan diğer kurye tiplerine göre en çok avantaja sahip hizmetimizdir. Maksimum 90 dakika içinde yapmış olduğumuz kurye hizmetimiz sayesinde daha iki saat bile olmadan kuryenizi gideceği yere kadar taşıyoruz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara