İçeriğe geç

Basınköy Kurye

Basınköy kurye isimli işletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde her zaman müşterilerimizin takdirlerini kazanacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerini çok iyi bir şekilde saptamakta ve bu beklentilere göre hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin beklentileri hızlı hizmet, profesyonel hizmet, sorunsuz hizmet, güvenilir hizmet ve uygun fiyatlı hizmetlerdir. Biz de işletme olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurmakta ve o şekilde hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak kurye hizmetlerimizin uygun fiyatlı bir şekilde sunulabilmesi için uzun soluklu araştırmalar, hesaplamalar ve geliştirmeler yapmaktayız. Ayrıca bu hesaplamaları yapma aşamasında bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde pek çok teslimat ve ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler sayesinde her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

Bünyemizde çalışan elemanlarımıza bu teslimat ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde seçmiş olduğunuz yöntemlerin eksiksiz bir şekilde uygulanması sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde çalışan kurye elemanlarımız sundukları her hizmet aşamasında sipariş verilen ürünleri teker teker kontrol etmekte ve eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

Basınköy kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman zamandan tasarruf sağlayacağınız şekilde hızlı hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hızlı hizmetler her zaman müşterilerimizi memnun etmekte ve aldıkları hizmet karşısında mutlu olmalarını sağlamaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak sunulan hizmetin hızlı olabilmesi adına kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve ürünlerinizin nakliyesi aşamasında motor arızalanma risklerini en alt seviyeye düşürmekteyiz.

Kullandığımız motorlarımızı satın alma aşamasında dikkat ettiğimiz özellikleri arasında motor gücü ve manevra özellikleri de yer almakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız. Motorlarda bulunan manevra özelliği sayesinde günümüzün en büyük sorunları arasında yer alan trafik sorunun en kolay şekilde çözüme kavuşturmakta ve siparişlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere teslim etmekteyiz.

İşletme olarak kurye hizmeti sunan elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı şekilde ileri derece motor kullanım teknikleri sunmaktayız. Ayrıca motorlarımız ile ilgili de detaylı eğitimler vermekte ve küçük arızalar oluştuğu zaman onarılmasını sağlayarak sunulan hizmetin hızını artırmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde çalışan kurye elemanlarımız sipariş verdiğiniz ürünlerinizi adreslerinize getirmek adına güzergâh belirleme konusunda trafiksiz ve hızlı olabilecekleri güzergâhları belirlemekte ve o şekilde ürünlerinizin nakliyesini sağlamaktadır.

Basınköy Kurye
Basınköy Kurye

Basınköy Kurye Hizmeti

Basınköy kurye sektöründe siz değerli müşterilerine hizmet veren işletme olarak sunduğumuz hizmet karşısında her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları belirleyebilmek için büyük çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar sonucunda ortaya uygun fiyatlar çıkarmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak bu uygun fiyatları belirleme amacı ile bünyemizde muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu elemanların ekonomik bilgileri sayesinde fiyat belirleme aşamasını sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde çeşitli kampanyalar ve özel indirimler uygulamak suretiyle sizlerin çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmenizi sağlamaktayız.

Sunduğumuz kurye hizmeti ve karşılığında ki fiyatları fiyat performans açısından incelediğiniz zaman sunulan performansın çok daha yüksek basamaklarda yer aldığını anlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Basınköy kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet esnasında pek çok konuya önem verdiğimiz gibi kullandığımız motorlarımıza da çok büyük oranda önem göstermekteyiz. Gösterdiğimiz önem ışığında motorlarımızın satın alınması konusunda detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar neticesinde sunduğumuz hizmeti kaliteli hale getirecek motorlar satın almaktayız.

Ayrıca bünyemizde ki elemanlarımıza motorlarımız hakkında detaylı eğitimler vermekte ve ürünlerinizin nakliyesi aşamasında oluşacak küçük çaplı motor arızaları kurye elemanlarımız tarafından onarılabilmektedir.

Yüksek modelli olan motorlarımızın ürün taşıma kısımları geniş bir yapıya sahip olmakta ve sizlerin gönlünüzce istediğiniz her ürünü sipariş verebilme imkânlarınıza sahip olmanızı sağlamaktadır. Ayrıca bu ürün taşıma kısımlarının güvenli yapıya sahip olması da sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara