İçeriğe geç

Şile Kurye

Kişilere ait çeşitli ürünlerin taşınması işlemlerinde kurye hizmetleri son zamanların revaçta olan faaliyet kolları arasında yer almaktadır. Yaşadığımız dönem için de bu tip hizmetlere duyulan ihtiyacın artmasıyla beraber kurye taşıma faaliyetlerine verilen önem artmış ve bu alanda aktif bir şekilde çalışan kurum sayısında artış oluşumu gözlemlenmiştir.

Şile kurye olarak kapıdan kapıya yapmış olduğumuz ürün teslim faaliyetlerimizle yerinizden bile kalkmanıza kızın vermiyoruz. Sizin adınıza tüm kurye taşıma işlemlerini üstleniyor, kuryelerinizi bizlere bildirmiş olduğunuz teslimat adresine en hızlı gidecek şekilde ayarlıyoruz. Bu sayede talep ettiğiniz hizmetin çabuk bir biçimde neticelenmesini sağlıyoruz.

Firma olarak en acil durumlarda dahi size yardım edebilecek yeterliliğe sahibiz. Bu tip durumlarda sadece bir telefon kadar uzağınızda yer alıyoruz. Kargo taşıma hizmetine ihtiyaç duydunuz ve acil bir şekilde kuryenizin alıcının adresine götürülmesi mi gerekiyor? O zaman doğru yere geldiniz. Biz firma olarak elimizde olan tüm imkanları seferber ederek hiç vakit kaybetmeden hallediyoruz.

Kurye hizmetleri yapısı gereği geniş çaplı bir hizmet olup geniş kitlelerin faydalanabileceği bir faaliyet alanıdır. Şile kurye olarak sadece işletmelere yönelik faaliyet göstermiyor ve kurye taşıma hizmetimize bireysel olarak ihtiyaç duyan kişilere de faaliyetlerimizden istifade etme fırsatı veriyoruz. Firmamızın hizmet sahası her ne kadar geniş ölçekli olsa da ağırlıklı olarak bulunmuş olduğumuz bölgede ve civar bölgelerde kargo gönderim işlemi yapıyoruz.

Ürün taşıma hizmetlerinin günümüzde tercih sebebi olmasının birçok alt nedeni vardır. Burada sözü edilen alt nedenlerden biri de bu hizmet alanının kişilere pek çok açıdan fayda sağlamasıdır. Firma olarak kapıdan kapıya sunmuş olduğumuz ürün taşıma hizmeti kapsamında ilk önceliğimiz her zaman için sizlere daha avantajlı bir faaliyet sunmaktır. Hemen her anlamda büyük farklar yaratan hizmetlerimizle sektör içinde ön plana çıkmayı başarıyor ve emin adımlarla bu gidişatımızı sürdürmeyi temel hedef noktası olarak belirliyoruz.

Şile Kurye
Şile Kurye

Şile Kurye Hizmeti

Firma olarak bize ve faaliyetlerimize ulaşmak artık çok kolay… Sizlere daha rahat ulaşım sağlamak için oluşturduğumuz internet sitesi aracılığıyla bizimle bir tuşla irtibata geçmenize yardımcı oluyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra firmamıza ait olan farklı iletişim kanallarıyla ilgili bilgilerimize erişebilir ve ardından dilediğiniz iletişim yolunu tercih ederek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamıza ulaşım sağladıktan sonraki süreçte ise sizlerin ihtiyacını giderebilmek için saha içinde aktif olarak çalışan teknik personelimizi bize vermiş olduğunuz adrese gönderiyoruz. Bu aşamadan sonra kuryenizi teslim alan personelimiz tüm güvenlik tedbirlerini almış bir şekilde kargo teslimat adresine doğru yola çıkıyor ve ürünü eksiksiz bir şekilde gideceği kişiye ya da işletmeye taşıyor. Bunun yanı sizler de kuryenizin nerede olduğunu, ne zaman teslimat adresine ulaşacağını en son teknolojiye uygun olarak oluşturulan takip sistemleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Kurye taşıma faaliyetlerinde teknolojik anlamda altyapının sağlam ve gelişmiş olması yapılacak faaliyetlerin daha kolay bir şekilde yapılmasına vesile olur. Şile kurye olarak kendimizi ve tüm faaliyetlerimizi en yenilikçi teknolojilere göre adapte ediyor ve çağın gereklerine sonuna kadar uyum sağlamaya çalışıyoruz.

Firmamız teknolojiye ve teknolojik alt yapıya verdiği önemin yanı sıra yine bu alanda faal olarak çalışan teknik personel kadrosunu oluşturma hususuna da üst düzey önem göstermektedir. Sahip olduğumuz personel kadromuz sayesinde teknolojik gelişmelerle kurye taşıma hizmetlerini en iyi şekilde harmanlıyor ve bütün faaliyetlerimizi bu şekilde sizin önünüze getiriyoruz.

Firma olarak bizlere teslim ettiğiniz kuryeleri ve paketleri en güvenilir koşullarda taşıyabilmek amacıyla tüm hazırlıklarımızı nihayete erdiriyoruz. Eğer siz de gönül rahatlığıyla kuryenizi Şile‘den bir başka lokasyona yollamak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilir, hizmetlerimiz hakkında yeterli bilgi aldıktan sonra hizmet alma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara