İçeriğe geç

Zeynep Kamil Kurye

Zeynep Kamil kurye uygulamasıyla hizmet veren firmamız, 7/24 ulaşılabilir. Müşterilerimiz istediğinde arayıp hizmet talep edebilir. İstanbul git gide nüfusu artan bir şehir olduğu için bizim gibi sektörde deneyimli firmalar, daha iyi hizmet sunabilmek için semt semt, mahalle mahalle uygulama yapıyor. Firmamızın amacı bu uygulama ile hizmet kalitesini arttırmaktır. Firmamız, İstanbul’un her iki yakasına hızlı kurye hizmeti vererek uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çeker.

Bir kurye firmasından beklenti nedir?

 • Teslimat süresine sadık kalmak
 • Özellikle acil gönderilerde zamanında teslimat yapmak
 • Gönderinin gizliliğinin korunması
 • Müşteri ile etkili iletişim
 • Şeffaf fiyat bilgisi

Bu beklentileri karşılayan firmamız, müşterilerimizin aklına takılan bütün sorulara cevap verir. Güvenlik ve hızlı teslimat denilince firmamız akla gelir. Aynı zamanda iletişim ve şeffaflık konularında yüksek standartlara sahip hizmet sunarak müşterilerimizin beklentisini karşılarız. İyi bir itibar bırakmak, uzun vadede müşteri referanslarını etkiler. Firmalar sağladıkları itibarla büyüyüp hizmetlerini genişletir. Biz de hizmetlerimizi müşterilerimizin olumlu referanslarıyla bugüne kadar taşıdık. Bundan sonra da bu güvenin zedelenmemesi için titiz ve özenli çalışmaya devam ediyoruz.

Zeynep Kamil kurye uygulamamızdan istifade etmek için tek yapmanız gereken çağrı merkezimiz aramak veya WhastApp üzerinden kolayca ulaşmak olur. Gerisi bilgilerinizi vererek hizmet talebinde bulunmaktır. Bu aşamadan sonrasını personelimiz planlar. Kuryemiz istediğiniz saatte adresine gelir ve paketi alır. Gerektiğinde yeniden paketler ve güvenliği sağlamak için paketi güzelce motosikletle yerleştirir. Ardından da lokasyona uygun yolları izleyerek teslimatı yerine getirir. Elbette ki süreç bu kadar basit değildir. Sadece personelimiz müşterilerimiz için işleri son derece kolaylaştırır.

Sorunsuz bir teslimat için gereken bütün adımlar titizlikle izlenir. Personelimiz kuryelerimizi en iyi şekilde yönlendirir. Gerek teslimat öncesi gerek teslimat sırasında gerekse teslimat sonrası bir dizi işlem takip edilir. Bu takiplerin özenle yapılması sayesinde teslimatlar sorunsuz bir şekilde adreslerini bulur. Aksi takdirde süratte ve teslimatta sorun yaşamak kaçınılmazdır.

Müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Semt sakinleri, işverenler, kurumlar, çalışanlar kimin bir paket göndermeye ihtiyacı varsa firmamıza ulaşır ve bizden destek talep eder. Biz de talepleri ve ihtiyaçları inceleyerek çözüm geliştiririz. Hız seçenekleri, taşıma koşulları müşterimizin isteğine ve ihtiyacına göre planlanır. O plana göre de uygulamaya konulur.

Zeynep Kamil Kurye
Zeynep Kamil Kurye

Zeynep Kamil Kurye Hizmeti

Zeynep Kamil kurye uygulamamızı kullanıp memnun kalan müşterilerimiz, takdirlerini hem bize iletir hem de referans olarak tanıdıklarının da verdiğimiz hizmetten istifade etmesini ister. Böylece günden güne yaygınlaşan ve hizmet ağı genişleyen firmamız, hizmette yenilikleri takip eder. Donanımı yeniler, yazılımı günceller. Günümüzde hızlı hizmet için gerekli olan bütün doneleri yerine koyar.

Motor gücü yüksek hız ve güvenliğin bir arada yer aldığı motorlarla yola çıkan kuryelerimiz daha iyi performans sergiler. Yetenekler ve bilgi olsa da koşullar yeterince sağlanmadığında da hizmette verim almak zordur. Biz de firma olarak koşulları tam olarak yerine getiriyoruz. Ona göre de alanda tecrübeli elemanlar seçerek verimli hizmetler çıkarmaya gayret ediyoruz.

Müşterilerimiz çok farklı içerikte teslimat isteyebilir:

 • Davetiye
 • Belge veya evrak
 • Kişisel belgeler
 • Şirket numuneleri
 • Medikal ürünler
 • Hediye paketi

Pek çok değerli ve birbirinden farklı ürün taşıyan kuryelerimiz, güvenliğe ve dakikliğe özen gösterir. Paketler hasar görmeden, müşterimizin istediği hızda alıcıya teslim edilir.

Zeynep Kamil kurye hem personeli hem de donanımı en iyi şekilde belirler. Donanımdaki imkânlarla kuryelerdeki iyi sürüş birleştiğinde istenen sürat ve kaliteli hizmet ortaya çıkar. Bu sebeple firma olarak son derece dikkatli tercihler yapıyoruz. Müşterilerimizin güveninin zedelenmesini istemiyoruz. Verdiğimiz bu özenli hizmetin karşılığında da makul ücret talep ediyoruz. Çünkü bizim için en büyük karşılık, müşterilerimizin takdirini kazanmak.

Bütün teslimat süreci içinde müşterilerimizin kullandığı hizmetleri değerlendiriyoruz. Gönderinin boyutunu, gönderinin hangi hızda teslim edildiğini, hangi zaman aralığı içinde ulaşıldığını, ne kadar mesafe alındığını hesaplıyoruz. Böylece müşterimize göre gerçekleştirdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını, yine müşterimizin kullandığı seçeneklerin hesaplanmasıyla ortaya çıkarmış oluyoruz. Daha çok çalışarak daha iyi hizmet koşullarını en uygun fiyata sunmaya gayret ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara