İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Günümüzde bir yerden bir yere paket, kurye, kargo gönderiminde bulunmak önemli bir ihtiyaç halini almıştır. Ancak yaşadığımız dönem içinde mevcut olan şartlar bir yerden bir yere ürün taşıma hizmetinin yerine getirilmesine büyük oranda engel olmaktadır. Özellikle yoğun insan popülasyonuna sahip şehirlerde kurye teslimat faaliyetleri normalden daha zor yapılır hale gelmiş ve demografik anlamdaki gelişmeler bu durum üzerinde etkili olmuştur.

Tuzla kurye olarak mevcut olan tüm engellere ve olumsuzluklara rağmen kurye taşıma hizmetlerini maksimum kalitede yapıyor ve ürünlerinizi hızlı teslimat parolamızla çabucak ulaştırmayı hedefliyoruz. Firmamız sahip olduğu hizmet politikasına göre birtakım ilkelere bağlı kalmaya özen göstermekte ve tüm hizmetlerini bu ilkeler çerçevesinde yapmaktadır.

Firmamızın kendisine düstur olarak edinmiş olduğu temel birincil ilke güvenliktir. Kurye taşıma hizmetlerinde güvenlik son derece büyük önem arz eder. Firma olarak daha güvenilir bir hizmete sahip olmak için yapılabilecek tüm işlemleri önceden yerine getirerek sizlerin memnun edecek bir hizmet performansı ortaya koyuyoruz.

Kargo taşıma faaliyetlerinde hizmet sunulacak bölgenin iyi bilinmesi işlemlerin aksamadan yapılabilmesi için önem teşkil etmektedir. Firma olarak hizmet sunacağımız alanı genel hatlarıyla ve özel hatlarıyla tanıyor, bölgenin her noktasını tabiri caizse avucumuzun içi gibi biliyoruz. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz hizmetleri daha kaliteli bir şekilde yapıyor, vaat ettiğimiz hızlı kurye teslimatı sözümüze bağlı kaldığımızı ispat ediyoruz.

Firmamızda kurye taşıma hizmetini icra eden personelimiz alanının en iyileri arasından seçilmiştir. Bu alanda en yetkin kabiliyetlere ve donanımlara sahip ekibimiz sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına adeta yarış içerisindedir. Motor kurye aracılığıyla ürün taşıma vazifesine sahip personelimiz bu hizmetin yapılabilmesi için mutlaka edinilmesi gerekli olan ehliyet belgesini almış kişilerden meydana gelmektedir.

Tuzla kurye olarak aktif bir şekilde yaptığımız ürün taşıma hizmetlerinde faaliyetlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesine de dikkat edilmektedir. Gerek şahsi kurye teslimat hizmetlerinde gerek kurumsal kurye taşıma hizmetlerinde süratli davranarak daha çok kişiyle hizmetlerimizi buluşturmayı esas amaç olarak belirliyoruz.

Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Tuzla Kurye Hizmeti

Firma olarak faaliyetlerimizin en temel özelliği kişilere birbirinden farklı avantajlara sahip bir hizmet sunmasıdır. Tuzla‘da hatırı sayılır bir yere sahip olan firmamızın hemen her faaliyeti hizmeti alan kişilere önemli avantajlar kazandırmaktadır.

Firmamız hizmetleri konusunda sizlere vermiş olduğu vaatlerin altını sonuna kadar doldurmakta ve verdiği her vaadi maksimum kalitede olacak şekilde yerine getirmektedir. Firmamızın vaatleri arasında yer alan ve belki de en önemli vaadi olan güvenilir kurye taşıma hizmeti, faaliyetlerimizden yararlanacak herkesin beklentisini karşılayacak orandadır.

Motorlu kurye hizmetlerinin bir başka temel özelliği ise gizlilik ilkesine bir başka ismiyle mahremiyet ilkesine ehemmiyet vermesidir. Tuzla kurye olarak bizlere emanet etmiş olduğunuz şahsi bilgilerinizi sistemimiz içinde güvenilir bir yerde muhafaza ediyoruz. Böylece bilgilerinizin sizinle firmamız arasında kalacağına dair gerekli taahhüttü vererek faaliyetlerimizi buna göre idame ettiriyor, üçüncü kişilerin bilgilerinizi görmesinin önüne geçiyoruz.

Kargo dağıtım hizmetlerinde çeşitliliğin var olması bahsi geçen bu faaliyet kolunun daha geniş alanlara yayılmasını sağlamıştır. Firma olarak alacağınız hizmeti seçme imkanını sizlere tanıyor ve geniş kitlelere hitap eden hizmetlerimizden yararlanma fırsatı veriyoruz. Buna göre faaliyetlerimiz arasında yer alan kurye tipleri sırasıyla şunlardan meydana gelir:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • VIP kurye.

Firmamızın yukarıda bahsedilen hizmet başlıkları için önceden ayarlanmış olan sabit fiyatı vardır. Bahsi geçen bu fiyatların belirlenmesinde etkili olan en temel parametre mesafedir. Firmamız faaliyetlerini hangi mesafeler aralığında yerine getiriyorsa fiyat da o oranda artmaktadır. Ancak firma olarak fiyatlarımızı minimum seviyede tutarak sizlerin yorulmasının önüne geçmiş oluyor, ayrıca bu sayede sizi maddi açıdan korumuş oluyoruz.

Firma olarak sahip olduğumuz birbirinden farklı kurye hizmetlerimizin en büyük ayrım noktası hizmetin yapılma hızıdır. Buna göre faaliyet envanterimiz içinde yer alan en hızlı kurye hizmetimiz normal kuryedir. İkinci sırada yer alan kurye hizmetimiz ise ekspres kuryedir. Son olarak hız konusunda en hızlı olan kurye tipi ise VIP kurye hizmetidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara