İçeriğe geç

Darüşşafaka Kurye

Günümüzün en önemli teknik hizmetlerinin başında kendisine yer bulmakta olan profesyonel kargo hizmetleri, pek çok çeşitli seçenek ve niteliklerde olmak üzere hizmete sunulmaktadır. Güncel olarak en çok tercih edilen teknik kargo hizmetlerinin başında da kurye çalışmaları gelir. Herhangi bir kargo ürününün gün içerisinde A noktasından B noktasına taşınması hususunda oldukça önemli olan kurye işleri, pek çok farklı model ve niteliklerde olmak üzere sektör bünyesinde yer alır. Motosikletli kurye çalışmaları da bu noktada oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Nispeten çok daha hızlı ve uygun fiyatlı bir kurye hizmet metodu olarak öne çıkan motosikletli kurye çalışmaları alanında hizmet sunmakta olan pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar da mevcuttur.

Hem Avrupa Kıtası’nın hem de Ülkemiz Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip metropol kenti olarak bilinen İstanbul da motor kurye hizmetleri alanında ciddi anlamda rağbet gören lokasyonlar arasında yer alır. İstanbul ilinin en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Sarıyer’in Darüşşafaka bölgesi de motor kurye hizmetleri kapsamında oldukça popüler bir konumda kendisine yer bulur. Özellikle Darüşşafaka kurye hizmetleri alanında en önemli temsilci kurumlar arasında kendisine yer bulan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Söz konusu firmamız, temel olarak üç farklı tipte motosikletli kurye çalışmaları sunması ile öne çıkar.

  • Normal Motor Kurye Hizmeti: Uygun fiyat avantajı ile tercih edilmektedir. 180 ila 240 dakika arası teslimat sunar. 35 dakika içinde alım imkânı da sunmaktadır. 09.00 ila 18.00 saatleri arasında hizmet alımı mümkündür.
  • Ekspres Motor Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat avantajına sahip olması ile öne çıkmaktadır. 90 ila 120 dakika arası teslimat imkânı tanır. 30 dakika içinde alım olanağı sunmaktadır. 09.00 ila 20.00 saatleri arası hizmet alınabilir.
  • VIP Motor Kurye Hizmeti: Acil teslimat avantajı ile tercih edilmektedir. 45 ila 90 dakika arası teslimat olanağı sunmaktadır. 25 dakika içerisinde alım imkânı tanır. 7 gün ve günün 24 saati olmak üzere hizmet alımı mümkündür.

Mevzu bahis üç farklı tipteki temel hizmet modülümüz, hem güvenli teslimat imkânı hem de teslimat bildirimi avantajına sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Darüşşafaka Kurye
Darüşşafaka Kurye

Darüşşafaka Kurye Hizmeti

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın yoğun nüfuslu bölgelerinden olan Darüşşafaka bölgesi de motor kurye hizmetleri kapsamında en önemli lokasyonların başında yer alır. Darüşşafaka kurye işlerinde oldukça nitelikli ve etkin seviye hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulmaktadır. Güvenli teslimat ve teslimat bildirim avantajları ile öne çıkmakta olan firmamız, birinci sınıf kalitede ve son model araç filosuna da sahip olması ile yüksek oranda tercih edilir.

Global çapta temel hizmet ve kalite standartları ile değerli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden Acil Moto Kurye firmamız, pek çok çeşitli modernize kurum iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede motorlu kurye hizmetlerini en makul fiyat standartları ile pek değerli müşterilerine sunan firmamız, pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında da sürekli olarak kendisini güncellemekte ve geliştirmektedir.

Özellikle Darüşşafaka kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portfolyosuna da sahip olan Acil Moto Kurye firmamız, doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da etkili bir şekilde devam etmektedir. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz teknik hizmet standartları ile öne çıkan firmamız, sektöründe oldukça yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınır. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli modernize iletişim kanallarını da firma çatısı altında barındırmaktadır. Gün içerisinde Acil Moto Kurye markamızın motor kurye hizmetleri alanındaki envaiçeşit hizmet modüllerine;

  • Firma internet web sitemiz,
  • Marka GSM telefon numaramız,
  • Elektronik posta adresimiz veyahut
  • İstanbul ili merkez şube ofisimiz üzerinden oldukça kolay bir şekilde erişebilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara