İçeriğe geç

Gaziantep Uçak Kargo

Türkiye’nin kalabalık illerinden biri olan Gaziantep, hem ticaret hem de sanayi şehri olarak ilk sıralarda yer alarak her zaman dikkatleri üzerine çeken bir il olmuştur. Hem coğrafi konumu hem de geçmişteki kahramanlıklarıyla sıkça anılır. Bu kadim ilimiz aynı zamanda mutfağıyla da ünlüdür. Yeme içme kültürü dünya mutfağında adını duyurmuştur.

Böyle bir şehirde bütün sektörler ve halk, günümüz şartlarına adapte olmuş ve kargo hizmetlerini sıklıkla kullanır olmuştur. Özellikle şehir dışı gönderi yapmak isteyenler Gaziantep uçak kargo uygulamamızdan istifade eder. Hem bireysel hem de ticarî alandaki gönderilerini havayolu desteği alarak kolayca istedikleri şehre yollayabilirler. Havayolu kargo uygulamamız müşterilerimiz için pek çok avantaj sağlar:

 • Uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz.
 • Güvenlik önlemleri bakımından üst düzeyde önleme sahibiz. Özellikle değerli ve hassas ürünleri başka şehirlere yollamak isteyenler için en güvenilir yöntem, havayolu taşımacılık sistemimizdir.
 • Ürün kalitesi muazzam ölçüde korunur. Özellikle gıdanın taze kalmasını isteyenler, tıbbî ürünlerin raf ömrünü korumak isteyenler için en iyi yöntemdir.
 • Teslimatın süresi sabittir. Bilinir ve şaşmaz. Söylenilen saat diliminde kalkış ve iniş gerçekleşir.
 • İl dışına hızlı teslimat isteyenlerin ilk başvurduğu çözüm yoludur.

Gaziantep uçak kargo uygulamamızı kullanmak istediğinizde bize ulaşmanız yeterlidir. Esnek bir çalışma sistemimiz vardır. 24 saat hizmet veriyoruz. Kargonuz ne kadar acilse bizi aradığınızda hemen adresinize gelip paketinizi alıyor ve en yakın uçak seferini takip ederek uçağın kalkış saatine göre kargonuzu havalimanına yetiştiriyoruz. İstediğiniz takdirde havalimanından da iniş sonrası alıcının adresine teslimat yapabiliyoruz.

Havayolu taşımacılığı hızlı ve güvenilir bir yöntem olduğu için müşterilerimiz tarafından kullanılmaktadır. Bu sürecin takibi, pek çok detaya dikkati gerektirir. O sebeple oldukça profesyonel bir personelle takip edilmeli ve aksama olmaması için ayrıca özen gösterilmelidir. Hatta beklenmedik durumlara karşı da teslimatın aksamaması için alternatif planlar yapılmalıdır. Uçuş iptalleri nadir de olsa bazen görülebilmektedir. Personelimiz havayolu ile teslimat yapılacağı zaman pek çok unsuru titizlikle takip eder. Bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Nasıl bir ürün yollayacaksınız? Ürünün türü, boyutu ve ağırlığı önemlidir. Ambalajlama ve taşıma gereksinimleri neler? Hassas ve değerli bir ürün için farklı ambalajlama gerekebilir.
 • Teslimatın türü önemlidir. Acil mi yoksa gün içinde alınıp esnek bir süreç izlenebilir mi?
 • Ürünün gideceği havalimanında teslimat nasıl yapılacak?
 • Taşıma süreci sürekli izleniyor mu? Kargodan düzenli haber alınabiliyor mu?
Gaziantep Uçak Kargo
Gaziantep Uçak Kargo

Gaziantep Uçak Kargo Hizmeti

Gaziantep uçak kargo sıkı güvenlik yöntemlerine sahiptir. Özellikle hassas ürünler yollayanlar ve pahaca değerli gönderi yapmak isteyenler için en tercih edilebilir yöntemlerden biridir. Çünkü havayolu şirketleri bir dizi önlem alır ve prosedür uygular. Havayolunda sıkı denetim olduğu için güvenlik son derece üst seviyede gerçekleşir.

 • Kargo paketleri taramadan geçer, detektörler tarafından incelenir.
 • Tehlikeli madde kontrolü yapılır.
 • Bazı kargolar güvenlik nedeniyle manuel incelenir.
 • Ambalajlama, ürünlerin zarar görmemesi için hassasiyetle yapılır. Etiketleme yapılarak ürünlerin karışmasına engel olunur.
 • Yükleme ve boşaltma işlemleri titizlikle yapılır. Kargolar düzgün yerleştirilip sabitlenir ki uçuş sırasında herhangi bir şekilde hareket ederek paketler zedelenmesin.
 • Bazı kargolar için sıcaklık koşulları özel olarak kontrol edilir.
 • Gönderiye verilen takip numarasıyla gönderinin durumu her an takip edilebilir.

Son derece detaylı ve kapsamlı işlemlerden geçen paketiniz, havayoluyla zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilir. İşletmelerin ve kurumların sıklıkla kullandığı havayolu taşıma sistemimiz, ekibimizin özeni ile sorunsuz gerçekleşir. Bu kaliteden memnun kalan müşterilerimizin geri dönüşü bizi mutlu eder. Çünkü bizimle çalışan firmalar, memnuniyetlerinin bir göstergesi olarak çalışmaya devam ederler.

Gaziantep uçak kargo firmamız, müşterilerinin isteklerine, görüşlerine değer verir ve o doğrultuda da ihtiyaçlara göre hizmetlerini şekillendirir. Bu havayolu taşımacılığı için de böyledir. Müşterimizden aldığımız kargoyu güvenli bir şekilde hedef noktaya ulaştırana kadar bir dizi adım izlenir. Bu adımları titizlikle izleyen personelimiz, bütün işlemleri uluslararası standartlara uygun olarak yürütür. Bütün koşulların en uygun şekilde yerine getirilmesiyle kaliteli, hızlı, güvenilir bir teslimat süreci izlenir. Siz de hizmet kalitemizle paketlerinizi başka şehre yollamak isterseniz bize kolayca ve istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara