İçeriğe geç

Yıldıztabya Kurye

Yıldıztabya kurye ile hizmet veren firmamız, tam zamanında ve en iyi koşullarda teslimat yapar. 24 saat çalışma prensibiyle her an yollarda bir kurye bulunur. İstanbul’un yoğun trafiği günün her saati devam etmektedir. Avrupa Yakasındaki bir mahalleden Anadolu Yakasındaki bir mahalleye ulaşmak bazen saatleri alır. Bu sebeple bir gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz zamandan tasarruf etmenin kıymetini bilerek kurye hizmetlerimizden istifade eder. Pek çok avantaj sağlayarak müşterilerimize teslimatta fark sunuyoruz.

Doğru zamanlama ile en kaliteli hizmeti vererek gönderileri istenilen adrese teslim ediyoruz. Taşıdığımız her bir gönderiyi en iyi güvenlik önlemlerini alarak taşıyoruz. Özellikle acil gönderisi olan işletme sahipleri ve çalışanlar, evraklarını ve belgelerini bize teslim ederek en hızlı şekilde başka bir firmaya ulaştırmak istiyor.

Biz de gizlilik ilkesine uyarak farklı bir kişi görmeksizin ve en iyi şekilde muhafaza ederek teslimatı gerçekleştiriyoruz. Çünkü biz müşterilerimizin hassasiyetlerini önemsiyoruz. En kaliteli hizmeti sunmak için gayret ediyoruz. En iyi koşullarda paketlerinizi muhafaza ederek kırılmasına, ezilmesine izin vermiyoruz.

Yıldıztabya kurye ekibimiz ile çok çalışarak bu sektörde kazandığımız tecrübeleri sahaya aktarıyoruz. İnovasyona önem veriyoruz. Donanımlarımızı yeniliyoruz. Alt yapımız güçlü olduğu için bizden istenen farklı hizmetleri de karşılayabiliyoruz. Bazen motosikletin taşıyabileceğinden daha büyük boyuttaki paketlerin teslim ihtiyacı oluyor.

Müşterilerimizin geniş araç filomuzdan yararlanmasını sağlıyoruz. Arabalı kurye hizmeti veriyoruz. Bazen şehir dışına gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz oluyor. En hızlı şekilde, aynı gün içinde bile uçakla gönderi yapıyoruz.

Değişen ihtiyaçlara, her an cevap verebilecek kapasitedeyiz. Araçlarımızla, motosikletlerimizle aynı anda İstanbul’un her semtine onlarca teslimatta bulunuyoruz. Her bir teslimatı özenle taşıyoruz. Her bir müşterimize özel teslimat yapıyoruz. Her birinin saati, gönderim hızı, mesafesi farklı oluyor.

Taşıdığımız içerikler de birbirinden farklı oluyor. Tek ortak nokta ise ekibimizin gösterdiği muazzam çaba ve ortaya çıkan müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin takdirini kazanmayı önemsiyoruz. Bu sebeple de ihtiyaca ve isteklere göre her bir teslimatı kendi içinde değerlendiriyoruz. Kendine has özellikleriyle her bir gönderi ister işletmelere ait olsun ister semt sakinlerine ister başka bir semtten Yıldıztabya’ya gönderi gelsin; her koşulda titiz davranıyoruz.

Yıldıztabya Kurye
Yıldıztabya Kurye

Yıldıztabya Kurye Hizmeti

Yıldıztabya kurye firmamızın en önemli özelliği sistematik çalışarak sorunsuz teslimat yapıyor oluşumuzdur. Firmamıza ulaştığınızda, nasıl bir hizmet almak istediğinizi belirliyoruz. Ardından planlamasını yapıyoruz. Kuryelerimiz yola çıkıyor. Adresinize ulaşıyor. Paketinizi alarak alıcıya ulaştırmak üzere belirlediğiniz hızda yola çıkıyor. İstediğiniz saatte de teslimatı yapıyor. En acil durumlarda Vip kurye hizmetimizle en uzak mesafeye bile varış süresimiz 90 dakikayı geçmiyor.

En hızlı rotasyonu sağlayabilmek için sadece navigasyon bilgisi yetmiyor. Kuryelerimiz çalıştıkları bölgeyi çok iyi biliyor. Aynı zamanda sürüş deneyimleri çok iyi olduğu için trafik kurallarına uyarak rahatlıkla yoğun trafiği atlatabiliyor. Bu hızın ardında araçlarımızın düzenli bakıma uğraması, yeni motosikletlerimizin daha iyi bir teknoloji ile hız sağlaması yatıyor.

Ekibimiz birbirine devamlı destek veriyor. Bu disiplinli çalışmaların neticesinde de özenli, kaliteli, süratli bir hizmetin ortaya çıkması kaçınılmaz oluyor. İdeal bir kurye hizmeti için Acil Moto Kurye firmamız her zaman yanınızdadır. Dilediğiniz saatte ulaşabilir ve gönderilerinizi gönül rahatlığıyla yollayabilirsiniz.

Yıldıztabya kurye firması olarak kurye hizmetlerinin müşterilerimizin istediği gibi olabilmesi için çok çalışıyoruz. Bütün ekibimiz kendi alanıyla ilgili en ince detayları takip ediyor. İyi bir gönderi çizelgesi oluşturarak aynı saatlerde bile onlarca müşterimizin isteğine cevap veriyoruz. Sahada kuryelerimizin üzerine fazlasıyla görev düşüyor. Onlar firmamızı temsil misyonunu üzerinde taşıdığı için güler yüzlü, hızlı, iletişim yeteneği yüksek kişilerden seçiyoruz.

Profesyonel ekibimizle en üst seviyede hizmet vermekten mutluyuz. Çünkü insanî değerleri ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizin kaliteli hizmetimizden duyduğu memnuniyet, çalışmalarımızda şevkimizi arttırarak enerji veriyor. Bu pozitif etkileşim müşterilerimizle aramızda bir bağ kurduruyor. Aynı müşterilerimizle uzun soluklu hizmetler yürütüyoruz.

Her bir müşterimizin en üst seviyede hizmet almasını sağlarken aynı zamanda fiyatlarımızı da ekonomik bir seviyede tutuyoruz. Her müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadarının ödemesini yapıyor. Siz de hizmetlerimizden istifade etmek isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara