İçeriğe geç

Çapa Kurye

Çapa kurye işletmesi olarak müşterilerimiz ile kuracağımız iletişimleri çok büyük önem göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu önem ışığında bünyemizde pek çok iletişim kanalı bulundurmakta ve bu iletişim kanallarında her zaman deneyimli elemanların hizmet vermelerini sağlamaktayız. Ayrıca iletişim kanallarımız da kaliteli teknolojik sistemlerimizin kullanılmasına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Deneyimli elemanlarımız ve kaliteli teknolojik sistemlerimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin tüm taleplerini en kaliteli şekilde yerine getirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz bizler ile iletişime geçerek sipariş iptalleri, ürün eklemeleri, ürün çıkarmaları, adres değişiklikleri, adres tarifleri gibi pek çok konu özelinde hizmet alabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Eksik ürün teslimlerinde de iletişim aşamalarımız sayesinde eksik ürünlerin tamamlatılmalarını sağlayabilirsiniz.

İletişim kanallarımızın başında her zaman gerçek kişiler hizmet vermekte ve bu sayede sizlere hazır cevaplar değil de sorunlarınızın çözümlerine odaklanmış cevaplar vermekteyiz. Ayrıca iletişim kanallarımızın başında hizmet veren tüm elemanlarımız mesleklerinde deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmakta ve gerekli olan tüm işlemleri kısa süreler içerisinde yerine getirebilmektedirler. İşletmemiz bünyesinde iletişim aşamalarında hizmet veren elemanlarımızın tamamına sunduğumuz hizmetlerin tüm aşamaları hakkında ve diksiyon konularında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlerin tüm taleplerinizin en kısa süreler içerisinde gerçekleştirilmelerini ve sizlere karşı saygılı ve kibar yaklaşımlarının olmasını sağlamaktayız. Sizler de kaliteli ve saygılı iletişim kuracağınız bir hizmet almak istiyorsanız eğer işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Çapa kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri vermekte ve verdiğimiz bu kurye hizmetlerinin en önemli özelliği hasarsız olarak sunulmasıdır. Müşterilerimiz için en önemli konuların başında sipariş verdikleri ürünlerin en ufak bir hasar dahi almadan teslim edilmeleri yer almaktadır. Bizler de bu beklentilerin bilincinde olan bir işletme olarak pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede sipariş verilen ürünlerin hasarsız bir şekilde teslimatlarının gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Hasarsız ürün teslimat hizmetleri işletmemizin her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamakta ve hizmetlerimize karşı olan taleplerin artmasını sağlamaktadır.

İşletme olarak hasarsız hizmetler sunabilmek adına kurye elemanlarımızın tamamına ürünlerin hassasiyet yapıları hakkında detaylı bilgiler vermekte ve bu sayede ürünlerin hasar almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca ürünlerin teslimatları aşamasında kullandığımız motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının da güvenli hale getirilmelerini sağlayacak nitelikte çalışmalar yapmaktayız. Ürün taşıma kısımlarının içyapılarını çeşitli köpükler, yumuşak zeminler ve kaliteli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede dış etkenlerden gelebilecek darbelere karşı ürünlerinizin koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Bu özellikler ile sunduğumuz hizmetlerin tamamı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza çok büyük oranda fayda sağlamaktadır.

Çapa Kurye
Çapa Kurye

Çapa Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak güvenli ve hasarsız hizmet sunma konusunda büyük bir titizlik içerisinde çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar arasında kurye elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri de yer almakta ve çok büyük fayda sağlamaktayız. Ürün bilgileri eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımız ürünlerinizi motorlarımıza belli bir düzen ile yerleştirmektedirler.

Ürün bilgileri eğitimleri her zaman uzman eğitimciler tarafından verilmekte ve başarı oranlarının çok yüksek olmaları sağlanmaktadır. Kırılgan yapıda olan ürünlerinizin sabitlenmesi, ezilecek yapıda olan ürünlerinizin ise en üst kısımlara yerleştirilmeleri sağlanmakta ve bu sayede ürünlerin nakliyesi aşamasında en ufak bir hasar ve yapı bozukluğuna uğramamaları sağlanmaktadır.

Çapa kurye işletmesi olarak müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünleri rahat bir şekilde teslim alabilmeleri adına bünyemizde temassız teslimat yöntemini bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan rahat bir şekilde siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Temassız teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmekte ve büyük memnuniyet kazanımına olanak sağlamaktadır.

Temassız teslimat özelliği her zaman bünyemizde hizmet veren deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile sunulmakta ve bu elemanlarımız sayesinde en ufak bir sorunun dahi yaşanmaması amaçlanmaktadır. Temassız teslimat özelliğimiz sayesinde müşterilerimiz kıyafetlerini değiştirmeden rahat bir şekilde ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmakta ve bu özellik sayesinde her zaman olumlu dönüşlerini bildirmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara