İçeriğe geç

Tekirdağ Uçak Kargo

Tekirdağ uçak kargo işletmesi olarak kaliteli hizmetler veriyor olmak işletmemizin en büyük özellikleri ve hedefleri arasında yer almaktadır. İşletme olarak kaliteli hizmet verebilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve tüm özelliklerimizin devamlı olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. İşletmemizin sunduğu hizmetler ile en büyük gayesi müşterilerinin memnuniyetlerini kazanmak ve hizmetlerinin çok fazla tercih edilmesini sağlamaktır.

İşletme olarak kaliteli hizmetler sunabilmek adına bünyemizde çalışan personellerimizin profesyonel kişilerden oluşmasını sağlamak adına devamlı olarak detaylı şekilde eğitimler vermekte ve bu eğitimler ile personellerimizin kendilerini geliştirmelerini sağlamaktayız. Kendilerini geliştiren personellerimiz sayesinde her zaman kaliteli ve memnun etme seviyeleri üst basamaklarda yer alan hizmetler sunma şansına sahip olmaktayız.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kargo sektöründe hizmetler vermekte ve bu hizmetleri güvenli şekilde sunmamızdan dolayı müşterilerimizin bizlere karşı güven duygularının gelişmelerini sağlamaktayız. Bizlerden güvenli şekilde hizmet alan müşterilerimizin tamamı aldıkları hizmetleri yakın çevrelerine önermekte ve tavsiye etmektedirler. Bu tavsiye olayı da bizleri ziyadesi ile mutlu etmektedir.

Güvenli hizmetler verebilmek adına detaylı, özenli ve geniş çaplı çalışmalar yapmakta ve kargolarınızın sorunsuz ve hasarsız şekilde yeni adreslerine ulaşabilmelerini sağlamaktayız. Paketleme sistemleri, barkot numara sistemleri, teknolojik sistemlerimiz, güvenli kargo araçlarımız ve deneyimli kargo elemanlarımız sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı ve asla pişman olmayacakları şekilde hizmetler sunmaktayız.

Tekirdağ uçak kargo işletmesi olarak bünyemizde bulunan uygun fiyatlar sayesinde her zaman müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız. İşletme olarak fiyatlarımızın uygun seviyede olmalarına her zaman çok büyük özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz özen ışığında fiyatlarımızın doğru olarak belirlenebilmesi için bünyemizde ekonomiden iyi anlayan elemanlar bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Ayrıca ekonomiden anlayan bu elemanlarımız sayesinde uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler, kampanyalar ve taksit avantajları ortaya koymaktayız. Bünyemizde bulunan bu fiyat özellikleri sayesinde müşterilerimizin en ufak bir maddi zorluk yaşamadan kargo hizmetleri alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren ekonomist elemanlarımız uygun fiyatları ortaya çıkarmak adına hesaplama ve çalışma yapma aşamasında günümüz ekonomik koşullarını, döviz fiyatlarını, enflasyon oranlarını ve faiz oranlarını göz önünde bulundurmakta ve tüm koşullara göre en uygun fiyatları belirlemektedirler. Ayrıca yaptığımız araştırmaların içerisinde rakip firmaların fiyatları da göz önünde bulundurulmaktadır. Tüm çalışma ve hesaplamaların en büyük amacı müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan rahat bir şekilde hizmet alabilmeleridir. İşletmemizin bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer alan uygun fiyat özelliğimiz müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen özellikler arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlarımız sayesinde internet sitemiz üzerinde her zaman olumlu yorumlar, yüksek yıldızlama işlemleri ve yüksek puanlamalar yapılmaktadır.

Tekirdağ Uçak Kargo
Tekirdağ Uçak Kargo

Tekirdağ Uçak Kargo Hizmeti

Tekirdağ uçak kargo işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize güvenli kargo hizmetleri sunabilmek adına bünyemizde her zaman son model ve kaliteli paketleme makineleri bulundurmaktayız. Bu makineler hakkında tüm personellerimize detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde kargolarınızın kaliteli bir şekilde paketlenmelerini ve güvenli hale getirilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca bu makinelerin kargoların hassasiyet yapılarına göre otomatik olarak ambalaj seçimleri yapması da sunulan hizmetin güvenlik seviyesini en üst basamaklara taşıyan etkenler arasında yer almaktadır.

Tekirdağ uçak kargo olarak kullandığımız bu paketleme makinelerinin tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Ayrıca bu makinelerimizin yanı sıra kaliteli köpükler, yumuşak ambalajlar ve havalı ambalajlar kullanmakta ve kargolarınızın son derece güvenli hale gelmesini sağlamaktayız. Yaptığımız paketleme hizmetleri sayesinde kargolarınıza dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbeye karşı ekstra güvenlik özellikleri yüklemekteyiz. Havalı ambalajlarımız her türlü darbeye emebilecek özellikte bulunmakta ve kargolarınızı korumaktadır. Ayrıca kargolarınızın paketlenmesi aşamasında kaliteli bantlar kullanılmakta ve paketlerin yırtılması, açılması konusunda ekstra bir dayanıklılık ortaya koymaktadır. Sizlerin de korumalı, güvenli bir şekilde paketleme hizmetlerinin yapıldığı kargo hizmetlerine ihtiyacınız var ise eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve güvenli kargo hizmetleri alma şansına sahip olabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara