İçeriğe geç

Çobançeşme Kurye

Kurye hizmetlerine olan ihtiyaç günden güne artış gösteriyor. Gerek işletmeler gerekse semt sakinleri gönderilerini kurye şirketleriyle yapmak istiyor. Çünkü İstanbul kalabalık bir şehir ve günün her saati yoğun trafik var. Bu yoğun trafikte kalmak istemeyen ve zamandan tasarruf etmek isteyenlerin ilk tercihi kurye hizmetlerinden istifade etmek oluyor.

Firmamız Acil Moto Kurye de Çobançeşme’de Çobançeşme kurye olarak hizmet veriyor. İstanbul’un en ücra köşesine bile hizmet götüren firmamız, Çobançeşme’den aldığı gönderileri istediğiniz adrese teslim eder. Müşterilerimizin bir kurye firmasından beklediği bütün hizmet unsurlarını eksiksiz yerine getiriyoruz. Bu sebeple de yıllardır müşteri memnuniyetiyle yoluna devam eder. Bu memnuniyetin altında pek çok dikkat ettiğimiz faktör var:

  • Güvenilir bir hizmet veriyoruz.
  • Müşterilerimizin seçtiği hız aralığında teslimatı zamanında yapıyoruz.
  • Alıcının dışında kimseye gönderiyi iletmiyoruz.
  • Teslimat süreci içinde paketin bir hasara uğramaması, zarar görmemesi tamamen sorumluluğumuz altındadır.
  • Saatlerce sürebilecek teslimat sürecini motosikletlerle dakikalara sığdırıyoruz.
  • Çözüm odaklı personelimiz, işbirliği içinde her sorunun üstesinden geliyor.
  • 7/24 hizmet veriyoruz.
  • En acil teslimatları 45-90 dakika arasında hızla gerçekleştiriyoruz.

Çobançeşme kurye ekibimizi özenle seçiyoruz. Ekibimizin iletişim açısından yetenekli, işbirliğine açık, çözüm odaklı olmasına özen gösteriyoruz. Gerek kuryelerimiz gerekse diğer alanlarda hizmet veren çalışanlarımız titiz çalışmalarıyla en üst seviyede iş çıkarır. Yoğun tempoda çalışma gerektiren bir sektörde hizmet veriyor olduğumuz için bu tempoya dayanabilecek kişilerle yol alıyoruz. Özellikle kuryelerimiz İstanbul’un trafiğinde motosiklet kullanarak önemli bir görevi yerine getirmiş oluyor.

Hem trafik kurallarına uygun hareket ederek hem de hız unsurlarını kullanarak müşterilerimizin istediği saatte, istediği dakikada alıcının adresine teslimat gerçekleştiriyorlar. Gönderi sorumluluğunu üstlerine alarak güvenliği de en iyi şekilde sağlıyorlar. Özellikle bazı hassas içeriklerin ayrıca özenli taşınması gerekir. Kuryelerimiz bütün gönderileri aynı özenle ve aynı hassasiyeti gözeterek taşır. Bütün gönderiler bizim için değerlidir. Ekstra önlem almak gereken durumlarda da ekstra bir koruma sağlanır.

Kuryelerimiz gönderilerin izlenmesini sağlayacak bir takip sistemi ile donatılmıştır. Bu sayede de hem ekip arkadaşlarımız hem de gönderi sahibi kuryelerimizi takip edebilmektedir. En iyi teslimatı sağlayabilmek için bütün unsurlar en ince ayrıntısına kadar planlanır ve uygulanır. Teslimat gerçekleştiğinde de müşterilerimize mesaj iletilir.

Çobançeşme Kurye
Çobançeşme Kurye

Çobançeşme Kurye Hizmeti

Çobançeşme kurye ekibimiz, tecrübeleriyle yıllardır bu sektörde emek verdikleri için gerekli hizmet unsurlarını takip eder. Güncellenmesi gereken yazılımımız, yenilenmesi gereken donanımız olduğunda bütün detaylar incelenerek yenilenme gerçekleşir.

Teknolojiyi takip ederek hem yazılım hem de donanım olarak kendimizi yenileyerek yol alıyoruz. Kalıcı olmanın bir unsuru da bu yenilenmeyi yapabilmektir. Müşterilerinin beklentilerini karşılayamayan firmalar, bir süre sonra hizmette aksama yaşar. Biz ekibimizle beraber çok çalışarak yıllardır yakaladığımız kaliteyi daha üst düzeye çıkarmaya çabalıyoruz.

Farklı çeşitlilikte ürün taşıyoruz. Bazen hediye paketi bazen kurumsal sözleşmeler bazen medikal ürünler bazen de bozulabilecek nitelikle yiyecekleri en acil şekilde teslim ediyoruz. Gerek şehir içi gerekse şehir dışı teslimatları zamanında yapıyoruz. Vip kurye hizmetimiz, esnek çalışma saatleri içinde gece veya gündüz fark etmeksizin en kısa sürede teslimat yapmamızı sağlar. Bu hız için gerekli olan donanımız da ayrıca vardır. Kullandığımız motosikletler ve araçlar ona göre tasarlanmıştır. Kuryelerimizin de manevra kabiliyeti, yoğun trafikte bile en kestirme yollardan gelebilme özellikleri sayesinde en uzak mesafeye bile 45 ila 90 dakika arasında varabiliyoruz.

Müşterilerimiz önceliğimiz olduğu için verdiğimiz hizmetin kalitesini birinci sırada tutuyoruz. Bütün müşterilerimizin hizmetimizi en iyi şekilde kullanabilmesi için fiyatları en uygun seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Her müşterimize göre oluşturduğumuz taşıma planı farklıdır. Her müşterimizin talep ettiği hız, taşınmasını istediği paket içeriği başkadır. Nasıl ki teslimat süreçleri öznel bir planlamayı gerektirir kurye fiyatları için de aynı süreç geçerlidir.

Müşterimizin adresi ile alıcının adresi arasındaki mesafe, gönderinin boyutu, gönderinin teslim edileceği saat, gönderinin gönderim hızı gibi faktörleri hesaplamaya dâhil ediyoruz. Böylece müşterimiz de kendi tercih ettiği ve kullandığı hizmet unsurlarının karşılığını ödemiş oluyor. Daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara