İçeriğe geç

Derince Kurye

Derince kurye işletmesi olarak hasarsız bir şekilde kurye hizmeti sunabilmeyi hedeflerimiz arasında her zaman ilk sıralarda bulundurmaktayız. Hasarsız hizmet veriyor olmak her zaman müşterilerimizin hoşuna gitmekte ve bizlerden olumlu şekilde bahsetmelerini sağlamaktadırlar. Hasarsız hizmet verebilmek için pek çok özelliğin bünyemizde bulunması gerekmektedir. Biz de işletme olarak uzun ve detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar neticesinde hasarsız hizmet sunabilecek tüm özellikleri hizmetlerimiz bünyesine monte etmekteyiz. Motorlarımızın özel olarak yapılandırılması, kurye elemanlarımıza verilen eğitimler, teknoloji kullanımının artırılması, ürünlerin kaliteli bir şekilde paketlenmesi gibi pek çok özellik sunulan hizmetin hasarsız şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan özel ekiplerimiz kullandığımız motosikletlerin güvenli hale getirilmesi adına detaylı şekilde çalışmaktadır. Yapılan bu çalışmalar sayesinde ürünleriniz siz değerli müşterilerimize her zaman hasarsız olarak teslim edilmekte ve sizlerin memnuniyetleri ve beğenileri kazanılmaktadır. İşletmemizin bünyesinde bulunan en önemli özelliklerden biri olarak hasarsız hizmet vermek her zaman dikkat çekmekte ve müşterilerimizin bizleri tercih etme konusunda başrolde olan özellikler arasında yer almaktadır. Sizler de hasarsız şekilde kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Derince kurye işletmesi olarak müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet vermek en önemli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu hedefimizi gerçekleştirmek adına bünyemizde her zaman ekonomist elemanlar bulundurmakta ve bu elemanların yapmış olduğu hesaplardan ve hesap tablolarından büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ekonomist elemanlarımız yaptıkları hesaplar bünyesinde kur fiyatlarından, günümüz ekonomik şartlarından, enflasyon oranlarından faydalanmakta ve bu şekilde en uygun fiyatları ortaya çıkarabilmektedirler. Ekonomist elemanlarımız ortaya çıkardıkları bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler, kampanyalar ve taksit avantajları belirlemekte ve müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktadırlar. İşletmemiz her zaman uygun fiyatları ile bilinmekte ve müşterilerimizin bizleri tercih etmelerini sağlayan en büyük etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak müşterilerimize uygun fiyatlar, indirimler, taksit avantajları ve kampanyalar sunmakta ve bunların yanı çeşitli ödeme seçenekleri de sunmaktayız. Kapıda ödeme, EFT ve FAST ödeme gibi pek çok seçeneğimiz bulunmaktadır. İşletme olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulundurmamızın amacı müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarında maddi olarak zorlanmadan gönüllerince hizmet alabilmeleridir. Bünyemizde bulundurduğumuz bu özellik ve bu özelliğin hedefi sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazandıkça mutlu olan bir işletme olarak her zaman fiyatlarımız uygun seviyede olacağına dair garanti verebilmekteyiz. Bünyemizde hizmet veren ekonomist elemanlarımızın devamlı olarak ülkemiz ekonomik gelişmelerini takip etmelerini sağlamaktayız.

Derince Kurye
Derince Kurye

Derince Kurye Hizmeti

Derince Kurye sektöründe çok uzun sürelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak oldukça deneyimli ve tecrübeli bir yapıya sahip olmaktayız. İşletme olarak günümüz şartlarına ayak uydurmakta ve bu doğrultuda pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. EFT ve FAST ile ödeme yapabilme özellikleri de bu özellikler arasında yer almakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Ürünlerinizi sipariş verme aşamasında sizler ile paylaşın IBAN numaralarımıza ödemelerinizi FAST ve EFT olarak yapabilme şansına sahip olmaktasınız. Bu özellik genelde kartları yanında olmayan müşterilerimiz tarafından kullanılmakta ve mobil uygulamalar tarafından ödeme yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz kolay şekilde istedikleri hizmetleri alabilme şanslarına sahip olmakta ve memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Derince kurye isimli işletme olarak siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına bünyemizde pek çok teslimat özelliği bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat özellikleri sayesinde müşterilerimiz kendi durumlarına en uygun olanı seçebilme ve siparişlerini o şekilde teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Teslimat seçenekleri arasında en çok tercih edilen seçenek temassız teslimat seçeneğidir.

Temassız teslimat seçeneği genelde evlerinde uyuyan küçük bebekleri olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Bu teslimat yönteminde kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirdiği zaman sizleri telefon ile aramakta ve haber vermektedirler. Bu şekilde sunulan hizmet sayesinde siparişleriniz zili çalmadan sizlere sessiz bir şekilde teslim edilmekte ve bebeklerinizin uyanmaması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara