İçeriğe geç

İmes Kurye

İMES bünyesinde bulunan 1150 işyeri hem makine hem de yedek parça üreterek sektörün ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır. Firmamız İmes kurye olarak sanayicilerimize hizmet veriyor, acil taşınması gereken numuneleri, ürünleri veya bireysel gönderileri en hızlı ve güvenilir şekilde taşıyoruz. Profesyonel ekibimiz sorunsuz bir teslimat için koordineli bir şekilde çalışır. Gerek sahada gerek kurum içindeki elemanlarımız en ince detayına kadar kurye sürecini takip eder. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği avantajları sağlıyor, özenli taşımacılık yapıyoruz.

  • Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz.
  • 7/24 hizmet veriyoruz.
  • Bütün mevsim koşullarında hizmete devam ediyoruz.
  • Acil kurye hizmetimizle süratle teslim edilecek ürünlerin teslimatını yapıyoruz.
  • Dakik kuryelerimiz manevra yapma kabiliyetlerini kullanarak hızlı teslimat gerçekleştirir.

Kuryelerimiz verdikleri hizmetle, müşterilerine hem zaman kazandırır hem de kolaylık sağlar. İstanbul trafiğinde araç kullanmak ve teslimat yapabilmek oldukça yorucu ve zaman alıcıdır. Biz de bu sorumluluğu üzerimize alarak müşterilerimizin yükünü hafifletiyoruz. Yükün ağırlığına ve boyutuna uygun araçlar tercih ederek en uygun hız seçeneklerimizle sorunsuz teslimat yapıyoruz.

İmes kurye ekibimiz, firmaların davetiyelerini, imzalanması gereken evraklarını, sözleşmelerini, gönderilmesi gereken hediyeleri, numuneleri vb. gibi pek çok farklı içerikteki gönderiyi titizlikle taşır. Paketin içinde ister ağır ister hafif isterse hassas bir ürün olsun fark etmez. Kuryelerimiz her bir gönderiyi hassasiyetle ve özenle taşır. Hasara uğramasına ve bir başkası tarafından görülmesine izin vermez. Müşterilerimiz paketlerin gizliliğine çok önem verir. Bu sebeple firma olarak önceliğimiz gönderilerin sadece alıcı tarafından görülmesini sağlamaktır.

Geniş araç filomuz gönderinin hacmine göre motosiklet veya araba ile teslimata dönüşebilir. Hatta il dışına yapılacak olan gönderiler için uçakla ulaşım sağlıyoruz. Her bir seçenekte aynı özeni devam ettiriyoruz. En hızlı şekilde verdiğiniz adrese geliyor, gönderinizi alıyor ve ulaşmasını istediğiniz adrese sizin seçtiğiniz hızda gidiyoruz. Teslimat sağlandığında da mesajla geri bildirimde bulunuyoruz.

Kuryelerimiz ve saha içindeki personelimiz bütün teslimat sürecini takip ediyor. Trafikte araçla ilgili bir arızayla karşılaşılmaması için teknik elemanlarımız hem bakımları yapıyor hem de teslimata çıkılmadan önce araçlarımız kontrolden geçiyor. Güvenli bir teslimat için trafikte de güvenli yol alarak ilerlemek gerekir.

İmes Kurye
İmes Kurye

İmes Kurye Hizmeti

İmes kurye ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinler, taleplerini değerlendirir ve çözümler üretir. Bu çözümleri üretirken yenilikleri de takip ederek teknolojinin getirdiği olumlu yanlardan istifade eder. Donanımı destekler, yazılımı günceller. Böylece yıllardır hizmet verdiği bu sektörde yenilenerek yola devam eder. Daha hızlı motosikletler alır. Kuryelerin rahat etmesi ve yol boyunca güvenli ve hızlı bir taşımacılık yapabilmesi için her detayı düşünür.

İmes kurye kendi alanında uzman kişilerden oluşur. Bu da hem iş disiplinine yansır hem de teslimatın aksamadan yapılmasını sağlar. Hızlı bir teslimat için her birim elinden gelenin en iyisini yapar. En büyük sorumluluk kuryelerimizin omzundadır. Onların yoğun İstanbul trafiğinde motosiklet kullanırken dikkatli olmaları ve trafik kurallarına uygun hareket ederken aynı zamanda da hızlı motosiklet sürmeleri gerekir. Kuryelerimiz tecrübeleriyle ve aldıkları eğitimle bunu en iyi şekilde gerçekleştirir.

Elbette ki bu noktada motosikletlerimizin de donanımının ve manevra gücünün önemi ortaya çıkar. Motosikletlerin de hızla gidebilecek kapasitede olması önemlidir. Hizmetin bütün unsurları bir araya geldiğinde kaliteli çalışmalar gerçekleşebilir.

Misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak üzerine kuruludur. Bu sebeple de yaptığımız her hizmette önceliğimiz müşterilerimizin güvenini ve hoşnutluğunu kazanmak üzerinedir. Bu sebeple de her geçen gün emin adımlarla ilerleyerek hem sektördeki tecrübemizden kaynaklı hem de inovasyona verdiğimiz önemin bir gereği olarak teslimat hizmetini en üst seviyede veriyoruz.

Hem kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor hem de verdiğimiz hizmeti en uygun maliyetlerle sunmaya gayret ediyoruz. Sunduğumuz hız seçenekleri ve farklı fiyat aralıkları ile müşterilerimiz talep ettiği hizmetin bedelini ödemiş oluyor.

İmes kurye bütçe dostu yaklaşım sergileyerek müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefler. Maliyeti belirlerken müşterimizin kullandığı hizmet kriterleri ön plandadır. Gönderilecek olan paketin ağırlığı, gönderim hızı, gidilecek olan mesafe, kullanılacak olan araç ve teslimat türü hesaplamalara dâhil edilir. Böylece müşterimize göre olan kurye hizmeti yine müşterimizin özelinde hesaplanmış olur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara