İçeriğe geç

Gemlik Kurye

Gün içerisinde herhangi bir kargo ürününün belli bir A noktasından B noktasına taşınmasına olanak sunmakta olan kargo çalışmaları da sektör doğrultusunda sürekli olarak gelişmekte ve değişmektedir. Günümüzde profesyonel kargo hizmetlerinin popüler bir dalı olan kurye çalışmaları da sektör bünyesinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilen teknik hizmetlerin arasında kendisine yer bulmaktadır. Gemlik kurye hizmetleri kapsamında da en popüler hizmet dallarının başında gelmekte olan motor kurye işleri, size gün içerisinde oldukça hızlı ve etkin seviyede bir taşımacılık olanağı sunmaktadır.

Özellikle ülkemizin en yoğun nüfuslu kentlerinden olan Bursa için de motosikletli kurye hizmetleri ekstra bir öneme sahip olması ile öne çıkar. Günümüzde oldukça elzem bir hizmet dalı olarak öne çıkmakta olan motorlu kurye işlemlerinde de hizmet sunmakta olan pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar mevcuttur.

Ülkemizin en yoğun nüfuslu şehirlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Bursa da motor kurye hizmetleri alanında en önemli lokasyonların başında yer almaktadır. Bursa ilinin en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Çekmeköy ilçesi de motor kurye çalışmaları kapsamında oldukça popüler bir konumda kendisine yer bulur. Özellikle Gemlik kurye hizmetlerinde en öncü firmalar içinde kendisine yer bulmakta olan Acil Moto Kurye işletmemiz de sektör bünyesinde oldukça büyük bir popülariteye sahip olması ile tanınmaktadır. Özel olarak motor kurye işlerinde etkili teknik ekip kadrosu ve direkt olarak hizmet odaklı teknik hizmetleri ile öne çıkan markamız, oldukça yoğun içerikli bir hizmet yelpazesine de sahip olması ile tercih edilmektedir.

Üst düzey kalitede teknik hizmet skalası ile tanınmakta olan Acil Moto Kurye markamız, pek çok çeşitli modernize iletişim kanallarını da işletme bünyesinde ihtiva eder. Söz konusu firmamız, üç farklı tip motor kurye işlemleri ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmeler arasında da kendisine yer edinmiş haldedir.

  • Normal Kurye Hizmeti: Uygun fiyatlı kurye hizmetidir. Gün içinde 09.00 ila 18.00 arasında teslim imkânı sunar. 180 ila 240 dakika içerisinde teslimat ve 35 dakika içerisinde alım olanağı sağlar.
  • Ekspres Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat imkânı ile tercih edilir. Gün içinde 09.00 ila 20.00 saatleri arasında teslimat olanağı sunar. 90 ila 120 dakika içinde teslimat ve 30 dakika içerisinde alım imkânı sağlar.
  • VIP Kurye Hizmeti: Acil teslimat hizmeti olarak bilinir. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz teslimat olanağı sunar. 45 ila 90 dakika içi teslimat ve 25 dakika içerisinde de alım imkânı tanır.
Gemlik Kurye
Gemlik Kurye

Gemlik Kurye Hizmeti

Hem ülkemiz olan Türkiye’nin hem de Marmara Bölgesi’nin en yoğun nüfuslu şehirlerinden olan Bursa, motor kurye hizmetleri kapsamında da en önemli bölgelerin başında gelir. Gemlik kurye işlemleri hususunda oldukça etkili çapta hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız, alanında en çok tercih edilen markalar içerisinde yer alır. En üst düzey kalite ve son model araç filosu ve sektöründe deneyimli motor kurye ekibi ile hizmetlerine devam eden firmamız, oldukça modernize teknik çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Sektör bünyesindeki rakip firmalara kıyasla çok daha makul fiyatlı bir ücret skalasına sahip olan Acil Moto Kurye firmamız, değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri eşliğinde sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemektedir.

Gemlik kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça seçkin içerikli bir teknik hizmet skalasına da sahip olan Acil Moto Kurye firmamız, direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını da etkin bir şekilde sürdürmektedir. Haftanın 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz hizmetleri ile öne çıkmakta olan firmamız, sektöründe geniş tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Özellikle motorlu kurye hizmetlerinde güvenilir teslimat olanakları ile öne çıkan Acil Moto Kurye işletmemiz, çeşitli modern iletişim kanallarına da sahip olması ile tanınır. Söz konusu firmamızın motor kurye işleri alanındaki çeşitli hizmetlerine;

  • İşletme web sitemiz,
  • GSM telefon numaramız veya
  • Elektronik posta adresimiz üzerinden anında ulaşabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara