İçeriğe geç

Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin pek çok özelliğe sahip olması ve kaliteli olmasının en büyük nedeni müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak istememizdir. Bu sebepten dolayı işletme olarak verdiğiniz siparişlerin eksiksiz bir şekilde sizlere ulaştırılması için kurye elemanlarımız tüm siparişlerinizi teker teker kontrol etmekte ve eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra nakliye aşamasına geçmektedir. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin memnun olması için sizlere sunduğumuz fiyatlar her zaman piyasa koşullarına göre en alt seviyede kalmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi olarak zorluk yaşamadan gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca işletmemiz bünyesinde çalışan tüm kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile diksiyon eğitimleri vermekte ve bu sayede sizlere karşı kibar ve saygılı olmaları sağlanarak memnuniyetlerinizin artmasını amaçlamaktayız.

Elemanlarımızın tamamına ürün bilgileri hakkında da eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sipariş vermiş olduğunuz ürünlerinizi motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yükleme aşamasında ürünlerin hassasiyetlerine göre yüklemekte ve hasar görmelerinin önüne geçmekteyiz. Bu sayede hasarsız ve eksiksiz bir hizmet sunarak sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Ayrıca işletme iletişim aşamasını da kaliteli hale getirmiş bulunmaktayız. Bünyemizde bulunan santral elemanları ve sekreterler sayesinde bizlere istediğiniz zaman canlı olarak ulaşabilmekte ve her türlü sorunlarınızı aktararak çözüm bulabilmektesiniz. Bünyemizde bulunan bu iletişim özelliği de müşterilerimizin memnuniyetlerini artıran etkenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Çavuşbaşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında teknoloji kullanımına çok fazla önem göstermekte ve kullandığımız tüm sistemleri düzenli olarak güncellemekteyiz. Kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak güncellenen ekranlarımıza düşmekte ve çok kısa bir süre içerisinde haberdar olmamız sağlanmaktadır. Kısa süre içerisinde siparişlerden haberdar olmamız sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca işletme olarak kurye hizmeti esnasında kullandığımız tüm motorlarımız da araç takip cihazları bulundurmakta ve bu sayede internet sitemiz üzerinden siparişlerinizin anlık olarak hangi noktada olduğunu takip edebilmekte ve kendinizi ona göre ayarlayabilme imkânına sahipsiniz.

Çavuşbaşı Kurye
Çavuşbaşı Kurye

Çavuşbaşı Kurye Hizmeti

İşletme olarak hazırlanan siparişlerinizi teslim aldıktan sonra güzergâh belirleme aşamasına geçmekte ve bu güzergâh belirleme aşamasında navigasyonlardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Adreslerinize giden en doğru ve en güvenilir güzergâhların belirlenmesi ile tüm siparişlerinizin güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılması sağlanmaktadır. Ayrıca sipariş verme aşamasında internet üzerinden yapacağınız ödemelerde en ufak bir problem yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. İşletme olarak internet sitemiz üzerinden ve WhatsApp üzerinden bizler ile canlı olarak bağlantı kurabilir ve istediğiniz tüm desteği alabilirsiniz. Sizler de bu şekilde teknoloji kullanımına önem vermek suretiyle sunduğu hizmeti kaliteli hale getirmiş bir işletmeden hizmet almak istiyorsanız mutlaka bizler ile iletişime geçmelisiniz.

İşletme olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve sunduğumuz hizmetler esnasında en ufak bir sorun bile çıkmaması konusunda büyük çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemler, deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları, yüksek modelli ve bakımlı motorlarımız sayesinde sorun çıkma riskini en alt seviyelere indirmekte ve siz müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sunmak kaydıyla takdirlerinizi ve memnuniyetlerinizi kazanmayı hedeflemekteyiz. Çavuşbaşı Kurye sektöründe yer alan özellikler arasında en önemlisi sorunsuz hizmet sunabilmektir. Bu özelliği bünyesinde bulunduran bir işletme olarak her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunabilmekteyiz.

Çavuşbaşı kurye işletmesi olarak sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmakta ve bu seçenek müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntemlerden birsi olarak bulunmaktadır. Temassız teslimat yönteminde kurye elemanlarımız siparişlerinizi adreslerinize getirmekte ve kapınıza asarak olay yerinden ayrılmaktadır. Daha sonra sizlere telefon ile ulaşarak teslimatın tamamlandığını ve paketlerinizi teslim alabileceğinizi haber vermektedirler. Bu teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz uygunluk durumlarını değiştirmeye gerek kalmadan tüm siparişlerini teslim alabilmektedir. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza tüm teslimat yöntemlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siparişlerin teslimatı aşamasında en ufak bir sorunun bile yaşanmamasını sağlamaktayız. Ayrıca işletmemiz bünyesinde bulundurduğumuz bu teslimat yöntemlerinin en büyük amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara