İçeriğe geç

Küçükçekmece Kurye

Kurye hizmetleri daha çok büyük illerde ön plana çıkmakta, kurumsal ve bireysel olarak sık sık tercih edilmektedir. Küçükçekmece gibi nüfusun ve hareketliliğin çok olduğu yerlerde sağladığı avantajlardan ötürü moto kuryelere olan rağbet her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bizler Acil Moto Kurye firması olarak Küçükçekmece kurye alanında senelerin deneyim ve tecrübeleri ile faaliyet göstermekte, her zaman müşteri memnuniyeti ilkesi ile çözüm üretmeyi sürdürmekteyiz.

Kurye hizmetlerimiz VİP kurye, ekspress kurye, acil kurye ve normal kurye gibi seçeneklere sahiptir. Bu sayede göndermek istediğiniz gönderilerin miktarına, zamanına ve aciliyetine göre istediğiniz kurye seçeneğimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizin her biri kusursuz hizmet ilkesiyle sürdürülmekte, her çeşit paketiniz istediğiniz adresten alınıp istediğiniz adrese teslim edilmektedir.

Kurye hizmetlerimiz pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Bundan ötürü de her zaman paket gönderilerinizde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktayız. Uygulamamız her şeyden evvel tasarruf etmenizi sağlar. Çünkü Küçükçekmece yoğun trafiğe sahip bir ilçedir. Bazen en yakın adresler arasında bile ulaşım uzun saatler sürebilir. Oysa kuryelerimiz motosikletlerle hareket ettikleri için trafikle uğraşmazlar.

En yoğun trafiklerde bile hızlı bir şekilde hareket eder istenen süre içerisinde teslimatlarını yaparlar. Küçükçekmece kurye hizmetlerimiz enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Bir gönderiyi taşımak yorucu olabilir. Bizler sizin adınıza teslimat yaparız. Sizler de daha önemli olan işlerinizle ilgilenir ve paket taşıma zahmetinden kurtulursunuz.

Küçükçekmece kurye uygulamamızın detaylarını tamamen sizler belirlersiniz. Bizler sizin taleplerinizi karşılamak adına özenli bir çalışma yürütür, sonuç odaklı yaklaşım sergileriz. Örneğin havaalanına sizin adınıza gelen gönderiyi teslim alarak kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde size ulaştırabiliriz. Ya da dilediğiniz farklı bir yere taşıyabiliriz.

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek için göndermiş olduğunuz hediyeleri istediğiniz adresten alıp teslim edebiliriz. Müşterilerimiz için kesilen faturalarını taşıyabiliriz. İmzalanması gereken yazılı belgenizi imzalatıp yeniden sizlere teslim edebiliriz. Dolayısıyla hizmet detaylarımız tamamen sizin istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir.

Kurye hizmetlerimizde taşınacak olan ürün kadar taşınma zamanı da önemlidir. Müşterilerimiz özellikle acil olan gönderilerinde kuryelerimizle anlaşma yapmaktadırlar. Gün içerisinde teslim edilmesi gereken her çeşit paketinizi taşıyor, istediğiniz adresler arasında hızlı ve sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

Küçükçekmece Kurye
Küçükçekmece Kurye

Küçükçekmece Kurye Hizmeti

Küçükçekmece kurye hizmetlerinden yararlanmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlardır. Acil Moto Kurye firmamız her zaman kaliteyi uygun fiyatlar ile birleştirme politikasını takip etmekte, piyasa şartlarında her zaman en uygun fiyatlar ile taşımacılık yapmaktadır. Fiyatlarımız gönderilerinizin taşınacağı zamana, taşınacakları mesafeye, gönderilerinizin aciliyetine göre değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz zaman firmamız ile irtibata geçebilir ve ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılama avantajından yararlanabilirsiniz.

Kurye uygulamalarımızı geleneksel kargolardan ayırt eden en büyük fark motorla hizmet vermemizdir. Bu sayede uzun trafik kuyruklarında beklemek zorunda kalmadan istenen her adres arasında hızlı bir şekilde hareket ediyoruz.

Her zaman en hızlı ve en güvenli teslimat sürelerini yakalamaya çalışıyoruz. Bu sebeple kurye hizmetlerimizin odağında en acil ve güvenilir teslimatlara imza atmak vardır. Kurye seçeneklerimize göre ufak değişiklikler olsa da her zaman 45-180 dakika arasında gönderilerinizi teslim edebiliyoruz.

Küçükçekmece kurye hizmeti sunan firmamız, alanında uzman ekibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuryelerimiz Küçükçekmece ilçesinden almış olduğu gönderiyi, İstanbul içerisinde yer alan istediğiniz bir adrese teslim eder. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hizmet vermeye çalışıyoruz. Gerekli donanımlara ve özelliklere sahip ekibimizle sizleri çok mutlu ediyoruz. Çalışanlarımızın sahip oldukları özellikler şu şekildedir:

  • Güler yüzlü
  • İletişim yönü kuvvetli
  • Çözüm odaklı
  • Yoğun iş saatlerinde çalışmaya dayanıklı
  • İş birliğine yatkın.

Aynı zamanda firmamız kurumsal kimliği ile ön plana çıkarak profesyonel hizmet anlayışı ile senelerdir en kaliteli kurye firmaları arasında yer almıştır. Müşterilerimizden aldığımız olumlu ger dönüşler bizleri iyice teşvik ederek daha kaliteli ve daha profesyonel hizmet sunmamızı sağlamıştır.

Küçükçekmece kurye hizmetlerimiz hakkında daha çok bilgi edinmek ve motorlu kurye hizmeti almak için iletişim adreslerimizden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere olabilecek en kısa süre içerisinde dönüş sağlayarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara