İçeriğe geç

Altıyol Kurye

Altıyol kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz önemli kurye hizmetlerinin bünyesinde acil evrakların resmi kurumlara teslim edilmesi de yer almaktadır. Günümüz yoğun trafik koşullarında araçlar ile evrakların zamanında yetişmemesi gibi sorunlar baş göstermektedir. Bizlerde manevra kabiliyeti yüksek olan motorlarımız ile tüm evraklarınızı zamanında kurumlara yetiştirmekte ve mağdur olmanızı engellemekteyiz.

Motorlarımızın evrak taşıma kısımları her türlü hava koşullarına dayanıklı yapıda bulunmaktadır. Yağmurlu ve karlı havalarda su sızdırmayan bu kısımlar evrakların sağlam ve güvenli bir şekilde kurumlara teslim edilmelerini sağlamamız konusunda büyük fayda sağlamaktadırlar. Sizler de resmi evraklarınızın kurumlara hızlı, güvenli ve korumalı bir şekilde teslim edilmesini istiyorsanız eğer işletmemizden kaliteli hizmetler alabilirsiniz.

Altıyol kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize acil ilaç hizmetleri de sunmaktayız. Evde hastalarınız olduğunda ve o hastalara ilaç almanız gerektiği zamanlarda işletmemize ulaşabilir ve her türlü ilaçların adreslerinize getirilmesini talep edebilirsiniz. Biz de işletme olarak en güvenli ve en hızlı şekilde ilaçlarınızı sizlere getirmekteyiz.

İşletme olarak sunduğumuz bu önemli hizmet ile müşterilerimizi mağduriyetlerinden kurtarmakta ve acil ihtiyaçları olan ilaçların hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilmelerini sağlamaktayız. Bu hizmetlerimiz için özel eğitimler alan kurye elemanlarımız her zaman sorunsuz bir şekilde ilaçlarınızı adreslerinize getirmektedirler. İlaçlarınızı adreslerinize getirme aşamasında oldukça hızlı ve güvenli hareket eden kurye elemanlarımız sorunsuz hizmet sunma konusunda başrolde bulunmaktadır.

Uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet veren işletmemiz her zaman kaliteli, sorunsuz, eksiksiz, hızlı ve güvenli hizmetler vermektedir. Bu özelliklere sahip kurye hizmetlerinin verilebilmesi için deneyimli ve tecrübeli kurye elemanlarının bünyemizde bulunması gerekmektedir. Bizler de müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde hizmet sunabilmek adına bünyemizde ki kurye elemanlarımıza çok büyük özen ve önem göstermekteyiz. Bünyemizde çalışmak üzere işe alacağımız elemanlarımızı öncelikle çeşitli denemelerden geçirmekte ve bu sayede deneyim ve tecrübelerinden emin olmaktayız. Ayrıca bu elemanlarımızı sözlü mülakatlara da sokmakta ve diksiyonlarından, saygılarından ve güler yüzlü olup olmadıklarından emin olmaktayız.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın tamamına düzenli olarak detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan tüm hizmetlerin güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde sunulabilmesini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımıza düzenli olarak diksiyon eğitimleri de sunmakta ve sizler ile kaliteli iletişimler kurabilmelerini sağlamaktayız. Kurye elemanlarımız ayrıca kullandığımız motorlarımızdan da sorumlu olmaktadır. Bu sorumluluklardan dolayı motorlar hakkında detaylı bilgilere sahip olmakta ve oluşabilecek ufak arızaların tamir edilmelerini sağlamaktadırlar. Kurye elemanlarımız motor kullanımı konusunda da yetenekli kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin en hızlı şekilde sunulmalarını sağlayan etkenler arasında kendilerine yer bulmaktadırlar.

Altıyol Kurye
Altıyol Kurye

Altıyol Kurye Hizmeti

Altıyol kurye işletmesi olarak sunulan kurye hizmetlerinin hızlı bir şekilde sunulması adına her türlü çalışmaları yapmakta ve her türlü özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimize, motorlarımıza, kurye elemanlarımızın motor kullanım yeteneklerine ve güzergâh belirleme konularına çok büyük bir titizlik ile yaklaşmakta ve sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin kurye sektöründe ki alacağı hizmetlerden en büyük beklentileri arasında sipariş verdikleri ürünlerin hızlı bir şekilde adreslerine ulaştırılmaları yer almaktadır. Biz de uzun yıllardan bu yana müşterilerinin beklentilerini yerine getiren bir işletme olarak hız konusunu da en kaliteli şekilde yerine getirmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak kurye sektöründe hız özelliğinin ne kadar önemli bir konumda yer aldığının bilincinde olarak hizmetler vermekteyiz. Acil ilaç siparişleri, resmi evrak hizmetleri, yemek siparişleri, çiçek siparişleri gibi pek çok siparişin hızlı olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin mağdur olmamaları adına her zaman en hızlı şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve bu sayede parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. İşletmemiz bünyesinde kullanılan motosikletler her zaman yüksek manevra kabiliyetlerine sahip olmakta ve bu sayede yoğun trafik durumlarından en kolay şekilde sıyrılmak suretiyle hızlı olarak siparişlerinizi sizlere teslim etmekteyiz. Sizler de hızlı kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçerek hizmetler almalısınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara