İçeriğe geç

Kuzguncuk Kurye

Kuzguncuk kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmetlerinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ve mutluluklarını kazanmaktır. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde her zaman kaliteli hizmetler ortaya çıkarmaktayız.

Ortaya koyduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli ve memnun edici olabilmeleri adına personellerimizin profesyonel olmalarını, motorlarımızın da bakımlı ve yüksek modelli olmalarını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler de müşterilerimizin sorunsuz hizmet almaları konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Sizlerde kaliteli hizmetler almak suretiyle memnun kalmak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmeli ve pişman olmayacağınız şekilde kurye hizmetleri almalısınız.

Kuzguncuk kurye işletmesi olarak ödeme yöntemlerimiz arasında çok fazla tercih edilen EFT ve FAST ödeme yöntemleri de bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemleri sayesinde müşterilerimiz IBAN ve hesap numaralarımıza mobil bankacılık uygulamalarından para göndermek suretiyle ödemelerini yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimiz maddi olarak zorluk çekmeden hizmet alabilmektedirler.

İşletmemizin tüm bankalar özelinde IBAN ve hesap numaraları bulunmakta ve bu numaralar sayesinde müşterilerimizin tek kuruş bile masraf ödemeden hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.  İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz bu ödeme seçeneği müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu yorumlar almamızı sağlamakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluklar duymamıza yardım sağlamaktadır.

Kurye sektöründe çok uzun senelerden bu yana siz değerli müşterilerimize kaliteli, deneyimli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve aynı zamanda bünyemizde kaliteli ve kesintisiz iletişim kanalları bulundurmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları hizmetler hakkında çeşitli işlemler yapabilmeleri adına pek çok iletişim kanallarını bünyemizde bulundurmaktayız. Kullandığımız iletişim kanallarının kaliteli bir şekilde hizmet verebilmesi adına pek çok özelliği ve iletişim kanallarını bünyemizde bulundurmaktayız. Ayrıca bünyemizde bulunan tüm iletişim kanallarının ve özelliklerinin düzenli olarak güncellemelerini yapmakta ve müşterilerimizin fazla şekilde memnun olmalarını sağlamaktayız.

Kuzguncuk kurye olarak bünyemizde dört adet iletişim kanalı bulundurmakta ve müşterilerimizin günün her saatinde yararlanabilmelerini sağlamaktayız. WhatsApp canlı destek hattı, iletişim numaraları, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı yardım hattı ve sosyal medya hesaplarımızda bulunan canlı iletişim hatları olacak şekilde bünyemizde bulunan bu hatlar müşterilerimizin tüm işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmelerini ve bu sayede memnuniyetlerinin kazanılmaları sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunarak iletişim kanalları alanında siz değerli müşterilerimize hizmet veren elemanlarımızın tamamı sunduğumuz kurye hizmetleri konusunda deneyimli ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca iletişim kanallarımızda hizmet veren elemanlarımıza kurye hizmetlerinin tüm aşamaları hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde yapmak istediğiniz işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Kuzguncuk Kurye
Kuzguncuk Kurye

Kuzguncuk Kurye Hizmeti

Kuzguncuk kurye işletmesi olarak her zaman en uygun fiyatlar ile kurye hizmetleri sunmakta ve bu uygun fiyatlar sayesinde hem müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta hem de işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktayız. Uygun fiyatlı hizmetler sunuyor olmak her zaman müşterimizi rakip işletmelere göre üst basamaklarda yer almasını sağlamaktadır. Bizde bu durumun farkında olduğumuz için uygun fiyatlı hizmetler sunabilmek adına gece gündüz yoğun şekilde çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar sayesinde her zaman en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Uygun fiyatlarımızı belirleme ve ortaya çıkama aşamasında günümüz ekonomik şartlarından, enflasyon oranlarından, kur fiyatlarından ve faiz oranlarından çok büyük ölçüde fayda sağlamaktayız.

İşletme olarak uygun fiyatları belirlemek adına yatığımız bu yoğun çalışmaların en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyor olmak bizleri mutlu eden etkenlerin en başında her zaman kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak uygun fiyatları belirleme noktasında çoğu zaman çeşitli indirim kodları, indirimler ve kampanyalar da düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara gönüllerince hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Kurye sektörü bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında uygun fiyatlı hizmet sunumları yer almaktadır. Uygun fiyatlı olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetleri her zaman yakın çevrelerine tavsiye etmelerini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara