İçeriğe geç

Eyüp Kurye

İstanbul’un en önemli ilçeleri arasında yer alan Eyüpsultan, her geçen gün gelişim göstermektedir. Bölgede çalışmalarını sürdüren işletmelerin de hem etkilendiği hem de katkı sağladığı bu değişim ile Eyüp kurye ihtiyacının arttığı bölgelerden biri haline geldiği gibi, çeşitli alanlarda sunduğu istem artmış ve çeşitlenmeye başlamıştır.

Tarihi Bizans dönemine dayanan Eyüp, zaman içerisinde şehir ile birleşerek bugünkü görünümüne kavuşmuştur. İnşa edilen yollar sayesinde Avrupa yakasında ister doğu-batı yönlerinde, ister kuzey-güney yönlerinde olsun, Eyüp’ten geçmeden bir noktadan diğer noktaya gitmek yolu çok uzatmaktadır.

Bundan ötürü çevre yolları bile trafiğin hiç eksilmediği Eyüpsultan ilçesinde özellikle diğer ilçeler ile yakın olan bölgelerde trafik iyice içinden çıkılamaz bir hale gelmektedir. Motosiklet kullanımı ve kurye hizmetleri bundan ötürü her geçen gün daha çok rağbet görmektedir.

Eyüp, büyük bir ilçe olmasının yanı sıra büyük şirketlerin merkezlerine ve ağır sanayinin olduğu bölgelere uzak olmasından ötürü İstanbul kurye hizmetlerinin en çok ihtiyaç duyulduğu ilçelerden birisidir. İstanbul’un yoğun trafiğinin ortasında kalan ilçeden diğer bölgelere ulaşmak otomobil ya da diğer araçlarla ve toplu taşıma araçları ile çok zor olduğundan ötürü bireyler ve kurumlar acil ihtiyaçlarında Eyüp kurye hizmeti veren kurumlar ile iletişime geçmektedirler.

Motosiklet, yoğun trafikte hızlı ve pratik bir ulaşım seçeneği olsa da dünyanın en kalabalık ikinci trafiği olan İstanbul’da aynı zamanda tehlikeleri de beraberinde getirebilmektedir. Bundan ötürü kuryelerin yalnızca mesleklerinde değil, trafik ve motosiklet kuralları konusunda da dikkatli ve bilgili olması bizim için en önemli olan noktalardan birisidir.

Bütün araçlarını zamanında resmi servisler tarafından gerçekleştirirken, periyodik olarak kuryelerimizin de kural ve refleks bilgilerini ölçüyor, gerekli olan tedbirleri eksiksiz bir şekilde alıyoruz. Bizim için müşterilerimize hizmet verirken en önemli şeyler her zaman güvenlik ve hizmet kalitesidir.

Eyüp Kurye
Eyüp Kurye

Eyüp Kurye Hizmeti

İnternetin varlığı ile insanlar birbirlerine saniyeler içerisinde evraklar gönderebiliyor olsa da resmi, ıslak imzalı kimlik ve resmi evraklar, pasaport gibi evraklar ile birlikte numuneler, ön çalışmaların fiziki prototipleri, acil müşteri siparişleri gibi paketlerim ulaştırılmasında tercih edilmemektedir. Özellikle zaman sıkıntısı olan paket ve evrakların alıcısına teslim edilmesi konusunda kurumlar ve bireyler Eyüp kurye hizmetlerinden yararlanmak istemektedirler.

Eyüp motorlu kurye hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmeden önce size daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmemiz için sizden aşağıda yer alan maddeleri dikkate almanızı rica ediyoruz;

  • Taşınması ve bulundurulması yasak ya da kişisel/kurumsal ruhsata tabii olan kimyasal maddeler ile evrak ve silah gibi yüklerin taşınması yapılmamaktadır.
  • Motorlu kuryenin ve trafikte, çevrede yer alan diğer insanların can güvenliklerini ve sağlıklarını tehlikeye atabilecek olan kimyasal, radyoaktif ve biyolojik maddeler, özel korunmalı saklama kaplarında olsa bile taşıması yapılmamaktadır.
  • Taşınacak olan paketin içeriği ile ilgili doğru bilgi verilmemesi durumunda meydana gelebilecek olumsuz durumlarda paketi teslim eden kişi sorumludur.
  • Taşınacak olan paketinizin sigortalanması, tünel, köprü vb. geçiş ücretlerinin faturaya yansıtılması, motosiklet ve canlı hayvan ile taşımak için büyük olan paketlerin taşınması konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Size saniyeler içerisinde yanıt vererek hizmetlerimiz ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Gönderinizi istediğiniz zamanda ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim etmeye özen gösteriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara