İçeriğe geç

Mahmutbey Kurye

Büyük bir şehirde yaşarken adresinize en yakın semte gitmek bile bazen saatler alır. Günümüzde halledilmesi gereken çok iş, yetişilmesi gereken pek çok program vardır. Bu sebeple de gün içinde bir yerden başka bir yere giderek teslimatı bireysel olarak gerçekleştirmek oldukça zaman alıcıdır. Müşterilerimiz yoğun olarak Mahmutbey kurye hizmetimizi kullanır. Gerek bireysel gerekse işletmeler bir teslimat yapacakları zaman kurye hizmetimizi tercih eder.

Biz de İstanbul’un her semtine en hızlı ve güvenli şekilde ulaşıyoruz. Mahmutbey’de de Mahmutbey kurye olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize zamandan tasarruf sağladığımız gibi halledilmesi gereken bir iş yükünü üzerlerinden almış oluyoruz. Kolaylıkla gönderilerini İstanbul’un başka bir semtine ulaştırmış oluyorlar. Bu sebeple özellikle iş sahipleri, kurumlar, bankalar ve hukuk büroları gibi acil evrak yollamak isteyen müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten en iyi şekilde istifade ederler.

Biz de firma olarak profesyonel ekibimizle, en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile yasal prosedüre uygun olan her ürünü taşıyoruz. Medikal malzemeden hassas ürünlere, hediye paketlerinden sözleşmelere pek çok çeşitlilikte ürün taşıyoruz.

Mahmutbey kurye olarak verdiğimiz hizmet ile müşterilerimizin gerek küçük boyuttaki gerekse büyük boyuttaki paketlerini taşıyoruz. Motosiklete sığamayacak kadar büyük ölçüde olan gönderiler için araçlarımızı kullanıyoruz. Hizmet almak için firmamızı aradığınızda personelimiz nasıl bir kurye hizmeti istediğinizle ilgilenir. Tercihlerinizi ve gönderinizle ilgili detaylı bilgileri alır. O bilgilere göre de bir program oluşturulur. Kuryemiz istediğiniz saatte adresinizde olur. Paketinizin boyutuna ve seçtiğiniz hıza göre araç belirlenir.

Kuryemiz adresinize geldiğinde paketi özenle motosiklete veya araca yerleştirir. Yine en güvenli şekilde güzergâhı oluşturur. Kuryelerimiz çalıştığı bölgeyi çok iyi tanır. İstanbul’la ilgili rotasyon bilgisine hâkimdir. Verilen bir adreste en kestirme yollar nereler, dar caddeler, geçilebilecek rahat sokaklar neresi gibi soruların cevaplarını hızlıca verir. En hızlı rotasyondan da teslimatı gerçekleştirir. Alıcıya erişinceye kadar geçen sürede güvenlik unsurlarına çok dikkat eder. Paketin hasar görmemesi, çalınmaması kuryemizin sorumluluğundadır.

Güvenlik unsurlarına çok dikkat ederek alıcının adresine gider. Sizin adını verdiğiniz alıcı dışında kimseye paketi teslim etmez. Gizlilik ve güvenlik doneleri sizin için olduğu kadar firmamız için de önemlidir.

Mahmutbey Kurye
Mahmutbey Kurye

Mahmutbey Kurye Hizmeti

Mahmutbey kurye olarak müşterilerimizin hassasiyetleri bizim de hassasiyetimizdir. Önceliğimiz müşterilerimizin istekleri ve talepleridir. İnsana verdiğimiz değer, yaptığımız işin üstündedir. İşimizdeki hedefimiz ve misyonumuzu buna göre belirleriz. O yüzden müşterilerimizin bizden bir kurye hizmetinden beklediği unsurları eksiksiz yerine getirmek isteriz. Güvenlik, hız, gizlilik, uygun fiyat gibi faktörler bütün müşterilerimizin ortak beklentilerini temsil eder.

Ekibimiz titiz ve dikkatli çalışmalar yürüterek en hızlı teslimatın gerçekleşmesini sağlar. Acil durumlarda en uzak mesafede bile 90 dakika içinde gönderinizi teslim edebiliyoruz. Gün boyu mesai ve mesai dışı çalışarak hizmetlerine devam eden personelimiz, esnek çalışma saatleriyle gece boyunca da teslimat yapar. 7 gün 24 saat aralıksız çalışmaya devam eden hizmetimize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Yıllardır bu sektörde hizmetimizin aynı kalitede devam etmesinin sebebi, ekibimizin özenidir. Personelimiz, misyonumuz çerçevesinde hareket eder ve dikkatli çalışmalar yürütür. Teknik elemanlarımızdan yazılıma, donanımdan alt yapıya kadar her alanda hizmet yürüten çalışanlarımız, yenilikleri takip eder. Güncellerimiz zamanında yapılır. Teslimata verilen önemle birlikte hizmette bir aksama oluşmaması için her şey en ince ayrıntısına kadar takip edilir. Müşterilerimizin ihtiyaçları gözlemlenerek yeni seçenekler, yeni tercihler oluşturulur.

En üst seviyede kaliteli hizmet veren personelimiz gerek sahada gerekse kurum içinde birbiriyle iletişim halindedir. O sebeple de herhangi bir aksamaya izin verilmez. İhtiyaca göre farklı hız seçenekleri sunularak müşterilerimizin en uyguna teslimat yapması sağlanır.

Normal, Express ve Vip kuryelerimizin hız seçenekleri ve çalışma saatleri farklıdır. Müşterimizin ihtiyacına göre seçtiği kurye hızı ile fiyat da doğru orantılı şekilde değişir. Biz firma olarak maliyetleri en ekonomik seviyede tutmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin seçtiği hız, gönderisini aldığımız adres ile gönderisini teslim edeceğimiz adres arasındaki mesafe, gönderinin teslim edileceği saat, gönderinin boyutu ve hangi aracın kullanılacağı gibi faktörler maliyeti etkiliyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara