İçeriğe geç

Rahmanlar Kurye

Rahmanlar kurye isimli işletme olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerin amaçları arasında ilk sırada yer alan amacımız kaliteli kurye hizmetleri sunuyor olmaktır. Bu amacı yerine getirmek ve kaliteli hizmetler sunabilmek adına gece gündüz devamlı olarak çalışmakta ve araştırmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde kaliteli hizmetleri ortaya çıkarmaktayız.

Kaliteli kurye hizmetleri sunabilmek adına bünyemizde her zaman kaliteli yapılara sahip olan motorlar bulundurmakta, kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarını sağlamakta ve teknoloji kullanımına büyük özen göstermekteyiz. Önem verdiğimiz tüm bu özellikler her zaman kaliteli hizmetlerin sunulmaları konusunda önemli noktada kendilerine yer bulan etkenler arasında yer almaktadır.

Rahmanlar kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde her zaman en çok olarak motosikletlerimizi kullanmaktayız. Motosikletlerimizin bu şekilde çok fazla kullanılması nedeniyle motorlarımıza ayrı bir özen ve titizlik göstermekteyiz. Özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımız motor alımları konusunda uzun soluklu ve detaylı çalışmalar, araştırmalar yapmakta ve bu çalışma ve araştırmalar sayesinde her zaman kurye hizmetlerinin kalitesini artıracak şekilde satın alımların sağlanması gerçeği ortaya çıkmaktadır. Kullandığımız tüm motorlarımızın yüksek modelle sahip olması ve tüm periyodik bakımlarının zamanında yaptırılıyor olması sunulan kurye hizmetinin güvenli, hızlı ve sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Bünyemizde hizmet veren tüm kurye personellerimize düzenli aralıklar ile detaylı şekilde motor eğitimleri vermekte ve bu eğitimler sayesinde motorlarda meydana gelen küçük arızaların anlık olarak giderilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca kullandığımız tüm motosikletler garantili olacak şekilde kullanılmakta ve garantisi biten modellerin sıfırları ile değişimleri yapılmaktadır. Kullandığımız motosikletlerimizin tüm lastik bakımları, yağ bakımları, filtre bakımları ve motor bakımları zamanında ve eksiksiz olarak yaptırılmakta ve bu bakımlar sayesinde motor arızalanma riskleri, trafik kaza riskleri en alt seviyelere indirilmektedir. Kurye sektör hizmetleri bünyesinde kullanılan bu motorlar sayesinde her zaman sunulan hizmetlerin kalitesi en üst basamaklarda kendilerine yer bulmaktadır.

Rahmanlar Kurye
Rahmanlar Kurye

Rahmanlar Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak teknoloji kullanımına çok büyük oranda önem vermekte ve bu önem sayesinde sunulan hizmetin kalitesini, güvenlik seviyesini, hızını ve memnun etme seviyelerini en üst basamaklara taşımaktayız. En üst basamaklarda olacak şekilde kaliteli sunulan hizmetler her zaman insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir.

Kullandığımız teknolojik sistemlerin kaliteli yapılara sahip olmasından dolayı verdiğiniz siparişlerden anlık olarak haberdar olmakta, ürünlerinizin eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim edilmelerini sağlamakta ve adreslerinize giden güzergâhların en doğru şekilde tespit edilmelerini sağlamaktayız. Teknolojiden bu şekilde fayda sağlıyor olmamız da müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır.

Rahmanlar kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza özen ve önem göstermekte ve bu özen ve önem sayesinde kurye elemanlarımızın detaylı şekilde eğitim almalarını ve bu eğitimler nedeniyle kaliteli hizmetler sunabilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren tüm elemanlarımıza ürün paketleme, teknoloji kullanımı, ürün bilgileri, motor kullanımı, motor yapıları gibi pek çok konu özelinde detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca kurye elemanlarımızın tamamına diksiyon eğitimleri vermekte ve bu diksiyon eğitimleri sayesinde kurye elemanlarımızın siz değerli müşterilerimize saygılı bir şekilde yaklaşmalarını ve kaliteli iletişimler kurulmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımız konusunda ortaya koyduğumuz tüm bu özelliklerimizin ortak amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması ve aldığınız hizmetleri yakın çevrenize tavsiye etmenizdir.

Rahmanlar Kurye olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye elemanlarının işe alımları aşamasında belli denemelerden geçirilmelerini sağlamaktayız. Ortaya koyduğumuz deneme sınavları sayesinde işe alımlarını sağlayacağımız elemanlarımızın deneyim ve tecrübelerinden emin olmakta ve bu sayede sunduğumuz tüm hizmetlerin kaliteli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca elemanlarımızın işe alımları aşamasında sözlü mülakatlar yapmakta ve bu mülakatlar sayesinde elemanların diksiyonlarına, saygılarına ve güler yüzlü olup olmadıklarına bakmaktayız. İşe alımları sağlanan elemanlara belli süreler boyunca devamlı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sonucunda hizmet vermeleri sağlanmaktadır. Bu özellikler sayesinde siz değerli müşterilerimize direkt olarak kaliteli hizmetlerin sunulması sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara