İçeriğe geç

Yavuztürk Kurye

Yavuztürk kurye uygulamasıyla müşterilerinin paketlerini güvenle taşıyan firmamız, verdiği kaliteli hizmetle sıklıkla tercih edilir. Çağımızda artan hız ihtiyacı ve meşguliyetlerin çokluğu, İstanbul nüfusu, trafik sorunu kurye hizmetlerine olan gereksinimi ortaya çıkarmıştır. Firma olarak biz de artan bu ihtiyacı karşılamak üzere gerek donanımsal olarak gerekse yazılım olarak hazırız. Kullandığımız motosikletlerle yol alırken düşündüğümüz tek şey, paketin güvenliğini sağlayarak teslim etmektir.

Kuryelerimiz ve diğer personelimiz, vazifelerini zamanında ve eksiksiz yapar. Bu yüzden de firmamız, bu alanda başarılı hizmetler verir. Semt semt ayrı ayrı sunduğumuz hizmetlerin bütününde kalite söz konusudur. Yavuztürk’te oturup çağrı merkezimizi arayan müşterilerimiz hangi semte gönderide bulunmak isterse gönderisini ulaştırıyoruz. Semtte çalışanlar ve işverenler için de aynı hizmet şartlarımız geçerlidir.

Yirmi dört saat içinde istedikleri zaman diliminde bizi arayıp gönderide bulunabilirler. Amacımız hizmet devamlılığını sağlayarak müşterilerimizin her zaman firmamızdan destek bulmasını imkân tanımaktır. Titizlikle ve özenle çalışarak müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz. Bu takdir de bütün personelimizin verdiği emeğin karşılık bulması anlamına geliyor.

Yavuztürk kurye olarak aralıksız şekilde hizmetlere devam eden kuryelerimiz, paket teslim ettiği mahalleleri çok iyi bilmekle kalmaz, aynı zamanda çevresindeki semtleri de iyi tanır. En yakın lokasyondan en uzağa Üsküdar ve çevresi, Anadolu Yakası’nın tamamı, Avrupa Yakası ve şehir dışı gönderiler olmak üzere dağıtım alanı çok geniştir. Kuryelerimiz yakın veya uzak fark etmeksizin gittiği bütün rotasyon boyunca hızı ve güvenliği sağlamaktan mesuldür.

Trafikte diğer araçların can ve mal güvenliğini riske atacak herhangi bir yanlış harekette bulunmadan, kurallara uyarak yola hâkim bir şekilde hız sağlar. Kuryelerimiz tecrübeli ve kontrollü hız sağlama konusunda son derece iyi bir eğitim almıştır. O sebeple İstanbul trafiği ne kadar yoğun olursa olsun müşterimize belirttiğimiz hızda veya müşterimizin istediği hızda paket adrese teslim edilir.

Kuryelerimizi seçerken müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilecek bireylerle yol almak istiyoruz. Bu sebeple de titiz seçimler yapıyoruz. İş performansını sağlayabilen, uzun ve esnek çalışma saatlerine dayanıklı, öfke kontrolü yüksek, iletişim beceresi gelişmiş kişiler seçimlerimizde önceliği alıyor. Verdiğimiz hizmette öncelik müşterilerimizin memnuniyetini temin etmek olduğu için insana hizmette gerekli olan vasıfların var olması birinci unsurdur. İş tecrübesi ve pratiklik de önem verdiğimiz diğer şartlar arasındadır.

Yavuztürk Kurye
Yavuztürk Kurye

Yavuztürk Kurye Hizmeti

Yavuztürk kurye uygulamamızı kullanarak hizmet alan müşterilerimizin geri dönüşleri bizim için önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyetini ölçerek semtlerimizdeki hizmete yön veriyor, kalite kontrol yapıyoruz. Eksik yanlarımız varsa onları gideriyor, özenli hizmetlerimize devam ediyoruz. Müşterilerimizin kurye hizmetimizden beklentisi ilk olarak hızın sağlanması ve paketlerinin güvenli şekilde teslim edilmesidir. Diğer unsurlar da teferruat olarak görülse de hizmetin kalitesini etkiler. Bu yüzden kurum içi çalışanlarımızın kuryelerimize verdiği destek çok önemlidir.

Küçük boyutlu paketleri motosikletle taşıyarak motosikletin manevra kabiliyetinden yararlanabiliyoruz. Böylece yoğun trafikte bile en süratli şekilde müşterimizin verdiği lokasyona ulaşabiliyoruz. Bazen de büyük boyutlu paketler oluyor. O paketlerin teslimini de araçlarımızla temin ediyoruz. Bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması birinci sırada yer alır. Müşterimizin talebine göre hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. İhtiyaçlar ve talepler giderildiğinde yüzde 100 kaliteli hizmet sağlanmış oluyor.

Bizimle çalışan müşterilerimiz, paketi kuryemize teslim ettiğinde rahattır. Paketiyle ilgili kaygılanmaz.

  • Acaba paket adrese teslim edilecek mi?
  • Paketin içini başka biri görecek mi?
  • Pakete zarar gelecek mi?
  • İstediğim zamanda ulaşabilecek mi?

Müşterilerimiz bu ve benzeri sorgulamaların hiçbiri yapmaz. Çünkü bilir ki biz paketle ilgili güvence veriyoruz. Dakik ve güvenilir teslimat yapıyoruz. Aynı zamanda takip sistemimiz bütün bu kaygıları giderecek şekilde işler. Adresten aldığımız gibi müşterimiz paketin konumunu ve durumunu izleyebilir.

Yavuztürk kurye olarak müşterilerimiz evrak, belge, kimlik göndermek isteyebilir. İşletmeler başka bir işletmeye numune yollamak için verdiğimiz hizmetten istifade etmek isteyebilir. Başka biri arkadaşına doğum günü sürpriz yapmak için adresine paket gönderir. İstekler ve ihtiyaçlar insan sayısı kadar farklı ve çeşitli olabilir. Amacımız bütün içeriklerin en iyi şekilde alıcıya teslimini sağlamaktır. Aynı zamanda müşterilerimizden uygun fiyat alarak ekonomik bir teslimat yapabilmektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara