İçeriğe geç

Balıkesir Kurye

Balıkesir kurye işletmesi olarak her zaman en kaliteli şekilde hizmet sunabilmek adına geniş çaplı çalışmalar ve araştırmalar yapmakta ve bu sayede kaliteli hizmet sunabilmek adına bünyemizde her türlü özelliğin bulunmasını sağlamaktayız. Yaptığımız çalışmalar ve araştırmalar aşamasında siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerini göz önünde bulundurmakta ve bu beklentiler doğrultusunda özelliklerimizi belirlemekteyiz. Uygun fiyatlar ile hizmet sunma, yüksek modelli ve donanımlı motorlar kullanma, kurye elemanlarımızın deneyimli ve profesyonel olması, çok fazla sayıda teslimat ve ödeme seçeneklerinin bünyemizde bulunması, motor takip cihazlarımızın bulunması, güzergâh belirleme konusunda kaliteli davranışlarımız gibi pek çok özellik bünyemizde bulunmakta ve müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktadır.

İşletmemize ait tüm bu özellikler profesyonel elemanlarımız tarafından düzenli olarak geliştirilmekte ve sunulan hizmetlerin kalite oranları çok daha yüksek seviyelere çıkarılmaktadır. Yaptığımız gelişmelere örnekler vermek gerekirse eğer;

  • Kullandığımız motorlarımızın düzenli olarak bakımlarının yaptırılması,
  • Kurye elemanlarımızın detaylı eğitimler alması,
  • Teknolojik sistemlerimizin düzenli olarak güncellenmesi,
  • Ödeme ve teslimat seçeneklerimizin çoğaltılması,
  • Müşterilerimizin yaptıkları yorumların özenli ve titiz bir şekilde incelenmesi gibi pek çok geliştirmeleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Bu özellikler ve geliştirmeler ışığında sunduğumuz tüm hizmetlerimiz kaliteli yapılara sahip olmakta ve bu sayede hizmetlerimize karşı olan taleplerin artmasını, işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını ve müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalmalarını sağlamakta ve bu durumlardan dolayı gurur duymaktayız.

Balıkesir kurye işletmesi olarak hasarsız hizmet verme konusunda her zaman en iyi işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Hasarsız olarak sunduğumuz hizmetler sayesinde tüm müşterilerimiz sipariş verdikleri ürünleri kırılmadan, dağılmadan ve ezilmeden teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Hasarsız hizmet sunabilmek adına kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda geniş çaplı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde ürünlerinizin motorlarımıza düzenli ve planlı bir şekilde yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Planlı ve düzenli bir şekilde yerleştirme sonucunda kırılacak eşyalarınız sabitlenmekte ve ezilecek olan ürünleriniz ise en üst kısımlara konulmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin her zaman ürünlerini sağlam bir şekilde teslim almalarını sağlamaktayız.

Hasarsız hizmetler sunan işletmemiz bu özelliği yerine getirebilmek adına motorların güvenli hale gelmelerini sağlamaktadır. İşletme olarak kullandığımız tüm motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarını yumuşak zeminler, karton, köpükler ve kaliteli ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede her türlü darbeye karşı ürünlerinizin koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Müşterilerimize her türlü ürün çeşidinde hizmetler verdiğimiz için güvenlik önlemlerini almamız çok önemli bir konumda yer almaktadır. İnsanların kurye hizmetlerinden beklentileri arasında hasarsız ürün teslimat özelliği de yer almakta ve bu sebepten dolayı çok büyük özen göstermekteyiz.

Balıkesir Kurye
Balıkesir Kurye

İstanbul Balıkesir Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun senelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize pek çok hizmet alanında acil kurye hizmetleri sunmaktayız. Acil kurye hizmetlerinin içerisinde acil evrak teslimatları, acil ilaç teslimatları, ilaç yemek teslimatları ve acil market teslimatları yer almaktadır. Tüm bu hizmetler her zaman en kaliteli ve sorunsuz şekilde sizlere sunulmaktadır.

Balıkesir Kurye olarak bu acil hizmetleri sunma aşamasında her zaman kaliteli ve donanımlı motorlar ve profesyonel yapılara sahip deneyimli kurye elemanlarını bünyemizde bulundurmaktayız. Bu iki özelliğimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlayacak şekilde kaliteli ve hızlı hizmetleri ortaya çıkarmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmaktayız.

Balıkesir kurye işletmesi olarak pek çok teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Müşterilerimizin tercihlerine sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında süreli (randevulu) teslimat seçeneği de yer almakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Bu teslimat yöntemi her şartta sorunsuz ve hatasız olarak meydana getirilmekte ve müşterilerimizin mutlu olmalarını sağlamaktayız.

Randevulu (süreli) teslimat seçeneğimizi tercih ettiğiniz zaman kurye elemanlarımız belirlediğiniz teslimat saatine her zaman sadık kalmakta ve dakik bir çalışma şekliyle siparişlerinizi sizlere tam zamanında teslim etmektedir. Bu yöntem genellikle işyerlerinde olan müşterilerimiz tarafından tercih edilmekte ve önemli ölçüde zamandan tasarruf etmeleri konusunda büyük yardım sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara