İçeriğe geç

Hadımköy Kurye

Hadımköy kurye olarak hizmet veren firmamız, bireysel veya işletmelere ait olan gönderileri titizlikle teslim eder. Profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz, 7/24 hizmet verir. Mesai içinde ve mesai dışında çalışmalara devam eder. Ekibimiz esnek çalışma saatleriyle teslimat yapar. Gece acil ulaştırılması gereken bir gönderiniz olduğunuzda sadece müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterli olur.

Müşteri odaklı hizmet veren firmamız, müşterilerinin taleplerini gözlemler, ihtiyaçlara göre hizmet ağını genişletir ve yenilikler yapar. Farklı seçenekler sunarak müşterilerinin işini kolaylaştırır. Müşterilerimize verdiğimiz kurye hizmetinin avantajları çoktur:

  • Güvenilir bir hizmet veriyoruz.
  • Hız taleplerine göre hızımızı ayarlıyoruz.
  • Gizliliğe riayet ederek gönderiyi alıcı dışında kimseyle paylaşmıyoruz.
  • Bütün mevsim koşullarında teslimata devam ediyoruz.

Müşterilerimizin tek yapması gereken müşteri hizmetlerini arayarak istedikleri taşımacılık türünü seçmeleri, adreslerini vermeleri ve kuryemizden hizmet almayı beklemeleridir. Talep formu doldurulduktan sonra kuryemiz müşterimizin istediği saatte adresinde olur. Paketi titizlikle alır ve alıcıya en hızlı rotasyondan ulaşarak teslim eder. Teslimat tamamlandığında da müşterimize teslimatın tamamlandığı mesajı iletilir.

Hadımköy kurye ekibimiz güvenilir bir hizmet verebilmek için bütün detayları en ince ayrıntısına kadar planlar, kontrol eder. Ekibimiz gerek sahada gerekse kurumda birbiriyle koordineli çalışır. Disiplinli çalışarak hiçbir teslimatın aksamaması için en ince ayrıntıya kadar takip eder.

Müşterilerimizin farklı meslek kollarından oluşması, paketlerin içeriklerinin farklı olması anlamına geliyor. İşletmelerin numuneleri, evraklar, imzalanması gereken belgeler, kişisel belgeler, hediyelik eşyalar, medikal malzemeler vb. gibi farklı içerikler taşıyoruz. Her bir gönderiye gösterdiğimiz ihtimam aynıdır. Kuryelerimiz her paketin güvenliğini temin etmek için aynı titizlikte çalışır. Çünkü paketin hasar görmemesi, kırılacak olan malzemenin kırılmadan teslim edilmesi, değerli bir ürünün çalınmadan alıcıya ulaştırılması gerekir.

Bu sorumluluğu üzerinde taşıyan kuryemiz, güvenilir olma misyonumuzu en iyi şekilde temsil eder. Kuryelerimiz firmamızı temsil eder. Biz de personelimiz de bu sorumlulukla hareket ederek bütün elemanlarımızı dikkatli seçeriz; belli kriterlere göre işe alırız. İşinin ehli, nitelikli, iletişim yönü kuvvetli, yoğun çalışma temposuna dayanabilen kişilerle yola devam ederiz.

Hadımköy Kurye
Hadımköy Kurye

Hadımköy Kurye Hizmeti

Hadımköy kurye firmamız, en üst düzey kalitede hizmet verebilmek için çok çalışır. Özellikle ekibimiz, tecrübesiyle uzmanlık alanlarıyla üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirir. Kurye hizmetinin en önemli iki unsuru güvenilir olmak ve hızı her zaman korumaktır. Bu iki faktörün her gönderide temin edilmesi kaliteli bir hizmet için olmazsa olmazlardandır.

Yıllardır sektörde verdiğimiz kaliteli hizmetlerle anılıyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanarak onların takdirleriyle hizmete devam ediyoruz. Güvenilir ve hızlı bir teslimat için sadece personelimizin titiz çalışması yeterli değildir. Sağladığımız donanım, alt yapı, yazılım ve yeni teknolojik gelişmelerin takibi de hızı ve kaliteyi etkiler. Bu sebeple firma olarak yenilikleri takip ediyor, gerektiğinde donanımımızı gerektiğinde de sistemimizi yeniden gözden geçiriyoruz, değişiklik yapıyoruz.

Motosikletlerin ve araçların bakımları zamanında yapılıyor. Teknik elemanlarımız, trafikte kuryelerimizin kullandıkları motorlu araçla ilgili bir sıkıntı yaşamaması için gereken tedbirleri alıyor. Hem kuryemizin hem trafikte araç süren araç sahiplerinin hem de müşterimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması, donanımsal olarak da araçların iyi durumda olmasına bağlıdır.

Hadımköy kurye müşterilerine hız seçenekleri sunarak hem kolay teslimat yapmak ister hem de müşterilerinin en uygun fiyatlarla paketlerini göndermelerini arzu eder. Bizim birincil önceliğimiz müşterimizin memnuniyetini temin etmektir. Bu sebeple de hizmet kalitesine önem veriyoruz. Bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden istifade etmesini istiyoruz. Bunun için de farklı hızlarda uygun fiyatlar sunuyoruz.

Normal kuryemiz, Express kuryemiz ve Vip kuryemiz olmak üzere üç farklı hızda ve farklı teslimat süresinde seçeneğimiz var. En acil durumlarda Vip kuryemiz en geç 25 dakika içinde adresinizde oluyor. Paketinizi teslim alarak en erken 45 dakika en geç 90 dakika içinde teslimatı gerçekleştiriyor. İstanbul’un bütün semtlerine, mahallelerine teslimat yapan kuryelerimiz bütün trafik koşullarında dahi verdiğimiz hız aralığında teslimatı tamamlıyor.

Bu hız seçenekleriyle müşterimizin gönderim hızı, gönderisinin ağırlığı, kullanılan araç, gönderinin saati gibi faktörler de hesaplamaya dâhil ediliyor. Böylece her müşterimize özel olarak sağladığımız hizmetin karşılığı da özel olarak hesaplanmış oluyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara