İçeriğe geç

Kurye Çağır

ADRES

Karadolap, Nane Sk. No:9 D:1,

34065 Eyüpsultan/İstanbul

Kurye çağır uygulamamız ile Acil Moto Kurye olarak yeni nesil çözümler sunuyoruz. Bütün bir İstanbul genelinde ilk günden bu yana müşteri odaklı çalışıyor, müşterilerimizin bir telefon kadar uzağınızda yer alıyoruz. Her nerede olursanız olun, her ne zaman olursa olsun en acil ihtiyaçlarınızda dahi kurye hizmeti alabilmenize yardımcı oluyoruz.

Kurye uygulamalarımızla geleneksel taşımacılıktan bambaşka bile taşımacılık deneyimi vadediyoruz. Geleneksel kargo uygulamaları günümüz modern yaşamında oldukça yetersiz kalmaktadır. Bunda özellikle yavaş kalması etkilidir. Çağımızda teknolojinin gelişmesi, iletişim yollarının kanallarının çoğalması, tüketim alışkanlıklarının değişmesi gibi pek çok etken yeni nesil taşımacılık gereksinimi ortaya çıkarmıştır. Bizler de yıllardır bu alanda modern motorlu kurye deneyimi sunuyoruz.

Motorlu kurye hizmetlerimizi tamamen müşteri odaklı devam ettiriyoruz. Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarına en uygun cevabı verebilmek için çaba sarf ediyoruz. En büyük zenginliğimiz olarak insan kaynaklarımızı görüyor, bunun için profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, kendini sürekli geliştiren, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir ekiple çalışıyoruz. Gerek çağrı merkezimizde gerekse sahada uzman ekiplerimizle günün her saatinde yanı başınızda oluyoruz.

Kurye çağır uygulamamızla iletişimin bütün olanaklarından yararlanıyoruz. 0546 968 89 94 ve 0555 016 99 55 nolu GSM hatlarımızdan her zaman bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Whatsapp iletişim hattımız da hazırdır. Bu sayede dilerseniz normal numaralarımızdan dilerseniz Whatsapp hattımız üzerinden kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz.

Kurye çağır hizmetimizi aradığınızda çağrı ekibimiz sizleri karşılayacaktır. Ardından sorularınız varsa cevaplayacaklardır. Kurye hizmeti almak istediğiniz taktirde paketinizin hangi adresten alınması gerektiği, ne zaman alınmasını istediğiniz, paketinizin detayları, nereye teslim edilmesi gerektiği, ne zaman teslim edilmesini istediğiniz, adınız, soyadınız gibi bilgiler talep edilecektir. Bunları paylaştıktan sonra ekiplerimiz tarafınıza kurye hizmet bedeli sunacaklardır. Kabul etmeniz halinde de randevu oluşturulacak ve randevu saatinde kuryemiz paketinizi almak için belirttiğiniz adreste olacaktır.

Kuryemiz paketinizi aldıktan sonra teslimat için harekete geçecek ve vadedilen sürede belirttiğiniz adrese paketinizi teslim edecektir. Teslim edildiğinde tarafınıza da bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca dilediğiniz zaman paketinizin nerede olduğuna dair de bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak her zaman sektörün en hızlı ve en güvenli kuryesi olma yolundayız. Bu kapsamda kurye çağır hizmet talebi ettiğiniz anda 30 dakika, 20 dakika gibi sürelerde paketlerinizi teslim alabiliriz. Bölgelere göre de 45 dakika gibi bir sürede dahi teslimat yapabiliriz. Paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet gösteriyor, hiçbir kırılma, hasar alma, yıpranma, kaybolma gibi sorunlar yaşamadan teslimatımızı yapabiliyoruz. Böylece en güvenli kurye deneyimini de her defasında siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Kurye çağır uygulamalarımızla çok farklı kurye modellerini tercihe sunuyoruz. Bu sayede paketinizin aciliyetine ve tercihinize göre motorlu kurye modeli tercih edebiliyorsunuz. Eğer aynı gün içinde teslim edilmesi yeterli ise paketinizin normal kurye çağırabilirsiniz. 180-240 dakika içinde teslimat hizmeti alabilirsiniz.

Daha hızlı kurye talepleriniz için ekspres kurye modelimizi kullanabilir, bu durumda teslimat sürelerimizi 90 ila 120 dakikaya kadar düşürebiliriz. Çok daha acil taleplerinizde ise Vip kurye modelimizi seçebilir, teslimat sürelerimizi 45 ila 90 dakika arasında tutabiliriz.

Vip kurye modelimiz ile 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz. Bu sayede akşamları, geceleri, tatillerde vs. bütün zaman dilimlerinde kurye hizmeti sunabiliyoruz. Bütün hizmetlerimizde en uygun fiyat garantisiyle çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara