İçeriğe geç

Cevizlik Kurye

Cevizlik kurye isimli işletme olarak çok uzun yıllardan bu yana kaliteli ve profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz bu hizmet sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin nasıl daha kaliteli olacağı konusunda devamlı olarak yoğun araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Bünyemizde özel olarak kurduğumuz uzman ekiplerimiz sayesinde sunulan hizmetin kalitesini düzenli olarak artırmaktayız.

Sunulan hizmetin kalitesinin yüksek seviyelerde olması için çalışan kurye elemanlarının tecrübeli olması, kullanılan motorların yüksek modelli ve bakımlı olması, sunulan fiyatların uygun seviyelerde bulunması, sipariş verilen ürünlerin eksiksiz ve hasarsız şekilde sunulması gibi özelliklerin var olması en önemli konular arasında yer almaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmeti konusunda her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve sunulan hizmetten beklentilerini düşünmekte ve bu şeklide kurye hizmeti sunmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere pek çok teslimat yöntemlerimiz, kapıda kredi kartları ve bankomat kartları ile ödeme, kapıda nakit ödeme, internet üzerinden kartlar ile ödeme şeklinde pek çok seçeneklerimiz bulunmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm bu özellikler sayesinde her zaman siz müşterilerimizin aldığınız hizmetten memnun kalmanızı amaçlamaktayız.

Cevizlik kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman sorunsuz hizmet vermek için çalışmalar yapmaktayız. İşletme olarak sipariş verdiğiniz ürünleriniz hasarsız ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim ediliyor olması en büyük özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

İşletme olarak sipariş verdiğiniz ürünlerin sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırılması adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sorunsuz bir hizmet ortaya koymaktayız.

Kullandığımız motorlarımızın güvenli bir yapıya sahip olması, kurye elemanlarımızın sundukları hizmeti büyük bir titizlik ve özen içerisinde sunuyor olması gibi pek çok özellik sunulan hizmetin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktadır.

Kurye hizmeti esnasında kullanılan motorların güvenli yapıya sahip olmasından dolayı siparişlerinizin nakliyesi aşamasında gelebilecek darbelere karşı ürünleriniz her zaman koruma altında bulunmakta ve hasar almadan sizlere teslim edilmektedir.

Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz ürün bilgileri ışığında ürünlerinizin hassaslık yapılarına göre motorlara yerleştirilmeleri sağlanmakta ve bu özellik sayesinde ürünlerinizin sağlam bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Sizlerin de sorunsuz bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise eğer işletmemiz ile iletişim kurmak suretiyle istediğiniz şekilde hizmet alabilme şansına sahip olabilirsiniz. İşletmemizden alacağınız hizmetten memnun olacağınıza ve asla pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Cevizlik Kurye
Cevizlik Kurye

Cevizlik Kurye Hizmeti

Cevizlik kurye olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli olmasının en büyük etkenleri arasında tecrübeli elemanlarımız yer almaktadır. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın sundukları meslek özelinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşuyor olması sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza son derece titiz davranmakta ve bu elemanlarımıza sunulan hizmetin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz eğitimler sayesinde sunulan hizmetin memnun etme seviyesi en üst basamaklarda yer almaktadır.

Ayrıca işletme olarak bu tecrübeli elemanlarımızı işe alma aşamasında pek çok sınavdan geçirmekte ve bu sınavlarda başarılı olanlar arasından işe başlangıçlarını yapmaktayız. İşe başlangıç işlemlerini yapmış olduğumuz elemanlara ilk bir ay olmak üzere detaylı eğitimler vermekte ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

Ayrıca bu kurye elemanlarımızı işe alırken sözlü mülakatlardan geçirmekte ve bu sözlü mülakatlar sayesinde elemanlarımızın saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlılık özelliklerini ölçerek işe almaktayız.

Cevizlik kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmeti bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler sayesinde maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde kapıda nakit ödeme, kapıda kartlar ile ödeme ve sipariş verdiğiniz internet ekranı üzerinde kartlar ile ödeme yöntemleri olmak üzere pek çok ödeme yöntemlerimiz bulunmaktadır.

İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz ekran üzerinde kartlarınız ile ödeme yapmak istediğiniz zaman kart bilgilerini girmekte ve daha telefonunuza gelen kod ile ödemeyi tamamlamaktasınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara