İçeriğe geç

Kuleli Kurye

Kuleli kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde siz değerli müşterilerimize her zaman çeşitli teslimat seçenekleri sunmakta ve bu seçenekler arasında kendinize en uygun olanını seçebilme ve o şekilde ürünlerinizi teslim alabilme şanslarına sahip olmanızı sağlamaktayız. Sipariş verilen ürünlerin teslim edilmesi aşamaları her zaman en önemli noktalarda yer almakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Günün istediği saatinde siparişlerini teslim almak isteyen, kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan teslimatların yapılmasını isteyen ve evlerinin zillerinin çalınmadan ürünlerin teslim edilmesini isteyen tüm müşterilerimiz bu isteklerini karşılayacak şekilde teslimat seçeneklerini seçebilme haklarına sahip olmaktadırlar. Bu özelliklere sahip şekilde tasarlanan teslimat seçenekleri her zaman müşterilerimizin beğenilerinin kazanılmasını sağlamaktadır.

İşletmemiz bünyesinde zili çalmadan teslimat,  süreli (randevulu) teslimat, normal teslimat ve temassız teslimat seçenekleri bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman çok fazla şekilde beğenilmektedir. Günlük uygunluk durumlarını göz önünde bulundurmak suretiyle teslimat seçeneklerini seçen müşterilerimiz her zaman olumlu dönüşlerini bizler ile paylaşmaktadırlar. Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak teslimat seçenekleri konusunda yoğun ve uzun çalışmalar yapmakta ve seçeneklerimizin artırılmasını sağlayacak şekilde çalışmaktayız. Teslimat yöntemlerinin artırılması aşamasında siz değerli müşterilerimizin yorumlarından ve düşüncelerinden çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca çeşitli form sitelerini incelemekte ve o sitelerde yapılan yorumlardan da fayda sağlamak suretiyle teslimat seçeneklerimizi ortaya çıkarmakta ve sayılarının artırılmalarını sağlamaktayız.

Kuleli kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz pek çok ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme yöntemi de bulunmakta ve bu yöntem müşterilerimiz tarafından en fazla tercih edilen yöntemler arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimiz ister nakit olarak isterlerse de kredi kartları ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

İşletmemiz bünyesinde kullanılan tüm post cihazlarımız kaliteli ve temassız yapılara sahip olmakta ve ödemelerinizi kolaylık ile yapabilmenizi sağlamaktayız. Kullandığımız post cihazlarımızın şarjları her zaman en yüksek seviyelerde yer almakta ve ödeme aşamalarında en ufak bir zorluğun bile yaşanmamasını sağlamaktayız.

Kuleli Kurye
Kuleli Kurye

Kuleli Kurye Hizmeti

Kuleli kurye siz değerli müşterilerimize çok uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve sunduğumuz kurye hizmetlerinin bünyesinde her zaman teknolojiye yer vererek günümüz şartlarına uygun şekilde hizmetler sunmaktayız. Hizmetimizin hemen hemen her aşamasında teknolojiden çok büyük ölçüde fayda sağlamaktayız. Motorlarımızın bünyesinde bulunan motor takip cihazları sayesinde her zaman müşterilerimizin siparişlerinin hangi konumda olduğunu takip edebilmelerini ve bu konum bilgileri sayesinde kendilerini hazırlayabilmelerini sağlamaktayız. Siparişlerinin hangi konumda olduğunu takip etmek isteyen müşterilerimiz internet sitemizi ve mobil uygulamamızı kullanmaktadırlar. Ayrıca kurye hizmetleri veren elemanlarımızın sundukları her hizmetin aşamasını teknolojik sistemlerimize işlemeleri ve sipariş takip numaraları sayesinde bu aşamalarında takip edilebilmeleri sağlanmaktadır.

Ayrıca işletme olarak sipariş verdiğiniz ürünlerinizin adreslerinize en doğru, kısa ve güvenilir güzergâhlardan teslim edilmeleri aşamasında da teknolojiden büyük oranda fayda sağlamaktayız. Kullandığımız navigasyon sistemleri sayesinde her zaman en doğru güzergâhların belirlenmelerini sağlamaktayız. Güzergâh belirleme noktasında navigasyon sistemlerinden faydalandığımız gibi kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinden ve sizlerin sipariş verme aşamasında özel olarak belirttiğiniz yol tariflerinizden fayda sağlamaktayız. Teknoloji kullanımı ayrıca sunulan kurye hizmetinin günümüz şartlarına uygun olarak sunulmalarını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizi her zaman memnuniyetlerinin, beğenilerinin, mutluluklarının ve övgülerinin kazanılmasını sağlamaktayız.

Kuleli kurye işletmesi olarak her zaman hasarsız şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve bu şekilde hizmet sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Kullandığımız motosikletlerimizin tamamının güvenli yapılara sahip olabilmeleri adına yumuşak zeminler, köpükler ve farklı ambalajlar kullanmakta ve bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlerinizin en ufak bir hasa dahi almadan sizlere teslim edilmelerini sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımıza düzenli ve detaylı olarak verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde de tüm ürünlerinizin planlı ve düzenli olarak motorlara yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Bu yerleştirme aşamasında ürünleriniz hassasiyet yapılarına göre yerleştirilmekte ve bu sayede ezilecek ürünlerin en üst kısımlara yerleştirilmesini, kırılacak ürünlerin sabitlenmek suretiyle yerleştirilmelerini ve dökülecek ürünlerin de ağızlarının sıkıca kapatılmalarını sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara