İçeriğe geç

Galatasaray Kurye

Galatasaray kurye işletmesi olarak bünyemizde çok fazla sayıda iletişim kanalları bulundurmakta ve bu iletişim kanalları sayesinde müşterilerimiz bizler ile kolay bir şekilde iletişim kurabilmelerini ve tüm sorunlarını ve isteklerini çözüme kavuşturabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimiz bizler ile iletişime geçmek suretiyle sipariş iptalleri, sipariş değişiklikleri, siparişlere not ekleme, siparişlere ürün ekleme, ürün çıkarma, adres değişiklikleri gibi pek çok konu özelinde hizmet alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. İletişim kanallarımızın başında sizlere hizmet veren gerçek elemanlarımız tüm bu konular özelinde son derece bilgili kişilerden oluşmakta ve kısa süreler içerisinde kaliteli ve sorunsuz hizmetler almanızı sağlamaktadırlar. Bu elemanlarımızın kaliteli ve sorunsuz hizmetler verebilmeleri adına sunduğumuz hizmetlerin her aşaması ile ilgili detaylı eğitimler almalarını sağlamaktayız.

Bünyemizde bulunan iletişim numaralarımızın sayıları çok fazla olmakta ve ayrıca bünyemizde çok fazla sayıda santral elemanları bulundurmaktayız. Numaralarımızın fazla sayıda olması ve santral elemanlarımızın çok olması sayesinde sizlerin en ufak bir zaman kaybı yaşamadan bizler ile iletişim kurabilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden de iletişim kurabilmeniz sağlanmakta ve kurduğunuz iletişimler esnasında sosyal medya yöneticilerimiz sizlere her türlü hizmetleri verebilmektedir. İşletme olarak müşterilerimizin bizler ile iletişim kurmasına çok büyük özen göstermekte ve bu konu özelinde yoğun ve detaylı çalışmalar yapmaktayız. Santral elemanlarımızın hepsine diksiyon konusu ile ilgili detaylı ve düzenli olarak eğitimler vermekte ve sizlere karşı saygılı bir tavır içerisinde olmalarını sağlamaktayız.

Galatasaray kurye işletmesi olarak güzergâh belirleme konusuna çok büyük özen göstermekte ve bu özen ışığında kurye elemanlarımıza çevresel bilgiler hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde siparişlerinizi adreslerinize getirecek olan elamanlarımızın hızlı bir şekilde kaliteli güzergâhlar belirleyebilmelerini ve bu sayede siparişlerinizi hızlı ve güvenli şekilde teslim alabilmenizi sağlamaktayız.

Siparişlerin teslimatları aşamasında belirlenen güzergâhlar ürünlerin hızlı, güvenilir ve sorunsuz olarak teslim edilmeleri konusunda hayati bir önem taşımaktadır. Tercih edilen yolların düzgün yapılara sahip olması motorlarımızın fazla sarsılmamasını sağlamakta ve bu doğrultuda ürünlerinizin de en ufak bir zarar görmemesini sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Kısa olarak belirlenen güzergâhlar ise siparişlerinizin kısa süreler içerisinde sizlere teslim edilmesini sağlamaktadır.

Galatasaray Kurye
Galatasaray Kurye

Galatasaray Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize en çok yemek siparişleri konusunda hizmetler vermekteyiz. Yemek siparişlerinin hızlı olarak sunulması çok önemli bir noktada yer almakta ve bu sayede yemeklerin sıcak olarak sizlere teslim edilmeleri ve sizlerin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Sipariş verdiğiniz yemeklerinizin yapılarının bozulmadan ve sıcak olarak sizlere teslim edilmesi adına bünyemizde bulunan motorların yemek taşıma kısımlarının özel olarak dizayn edilmeleri sağlanmakta ve bu yemek taşıma kısımlarının özel olarak ısı yalıtım sistemleri ile donatılması sağlanmaktadır. Isı yalıtım sistemleri soğuk havaların içeri sızmasını engellemekte ve bu sayede yemeklerin soğuma hızlarının düşürülmesi amaçlanmaktadır.

Galatasaray kurye işletmesi olarak müşterilerimizin kurye hizmetlerini sorunsuz olarak alabilmeleri adına sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Sunduğumuz hizmetin her aşaması bizler için çok büyük önem arz etmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması adına kaliteyi bünyemizde bulundurmaktayız. Fiyatların belirlenmesi aşamasında detaylı çalışmaların yapılması, siparişlerinizi takip edebilmeniz adına takip numaralarının sizlere doğru olarak verilmesi, ürünlerinizin güvenli hale getirilmesi adına kaliteli ambalajların kullanılması gibi etkenler sorunsuz hizmetleri sağlayan özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca, motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlı olması, kurye elemanlarımızın mesleklerinde deneyimli ve profesyonel yapılara sahip olması sorunsuz kurye hizmetlerinin sunulması adına en önemli konular da her zaman bünyemizde bulunmaktadır.

Sorunsuz hizmetler sunabilmek adına saydığımız tüm bu özelliklerin aynı anda kullanılması en önemli konular arasında yer almaktadır. Elemanlarımızın işe alımları aşamasında denelerden geçirilmeleri, motorlarımızın satın alınmadan önce deneme sürüşlerinin yapılması, bünyemizde bulunan ödeme ve teslimat seçeneklerinin çeşitli tatbikatlarının yapılması en önemli konulardandır. Sorunsuz hizmet alan müşterilerimiz bizleri her zaman yakın çevrelerine tavsiye etmekte ve bu sayede müşteri sayılarımızın hızlı bir şekilde artış göstermelerini sağlamaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara