İçeriğe geç

Çukurcuma Kurye

Çukurcuma kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli ve sorunsuz olarak sunulabilmeleri adına bünyemizde her zaman mesleklerinde profesyonel yapılara sahip olan elemanlar bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde en ufak bir hataya bile yer vermeyen kurye hizmetlerini meydana çıkarmaktayız. Kurye elemanlarımızın mesleklerinde çok uzun senelerden bu yana hizmet veriyor olmaları sahip oldukları tecrübelerin ve deneyimlerin en üst basamaklarda yer almalarını sağlamaktadır. Bu deneyim ve tecrübeler sayesinde her zaman müşterilerimizin mağdur olmayacakları ve memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde hizmetler sunmakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız. Kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimlerden çok büyük faydalar sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımızı işe alma konusunda büyük bir titizlik örneği sergilemekte ve elemanlarımızı pek çok sınava tabi tutarak deneyimlerinden emin olmak kaydı ile işe alımlarını sağlamaktayız. Ortaya koyduğumuz çeşitli sınavların tamamında başarılı olan elemanlarımızı son olarak sözlü mülakatlara almakta ve diksiyonlarından emin olduğumuz zaman tüm işe başlayış işlemlerini tamamlamaktayız. İşe alımlarına karar verdiğimiz elemanlarımıza belli zamanlar dâhilinde pek çok eğitim vermekte ve bu eğitimlerden fayda sağlamak suretiyle siz değerli müşterilerimize direkt olarak kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca işe alımlarını sağlayacağımız olan personellerimizin tamamına daha önceki yıllarda sigortalı olarak kurye hizmetleri sunmuş olmasını şart olarak sunmakta ve deneyim konusunu garanti hale getirmekteyiz.

Çukurcuma kurye işletmesi olarak bünyemizde bulunan süreli (randevulu) teslimat özelliği müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve en çok tercih edilen teslimat yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimiz istedikleri her saatte siparişlerinin teslim edilmelerini sağlamakta ve bu sayede büyük kolaylık elde etmiş olmaktadırlar.

Süreli (randevulu) teslimat seçenekleri hakkında kurye elemanlarımıza verdiğimiz detaylı eğitimler her zaman çok büyük fayda sağlamakta ve teslimat seçeneklerinin en ufak bir sorun dahi yaşanmadan meydana getirilmelerini sağlamaktadır. Sorunsuz ve hatasız bir şekilde meydana getirilen süreli teslimat seçenekleri her zaman işletmemizin dikkat çeken ve fazla tercih edilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır.

Çukurcuma Kurye
Çukurcuma Kurye

Çukurcuma Kurye Hizmeti

Çukurcuma kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulması konusunun ne kadar önemli olduğunun farkında olmakta ve bu farkındalık sayesinde her zaman kaliteli hizmetlerin meydana getirilmelerini sağlayacak nitelikte çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız derin ve yoğun araştırmalar neticesinde kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulabilmesi adına hangi özelliklerin işletme bünyesinde bulunması gerektiğini tespit etmekte ve bu özellikleri bünyemizde bulundurmaktayız. Yaptığımız bu araştırmalar özel olarak görevlendirdiğimiz elemanlarımız tarafından yapılmakta ve çok büyük fayda sağlamaktayız. Kaliteli hizmetlerin her daim sunuluyor olması müşterilerimizin memnuniyetlerinin, mutluluklarının ve işletmemizi tercih ediyor olmalarını kazanmamızda en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

Kurye hizmetlerinin kaliteli olarak sunulabilmesi için kullanılan motorların yüksek modelli ve tüm bakımlarının zamanında yapılmış olması, hizmet veren kurye elemanlarının deneyimli ve profesyonel yapılara sahip olmaları, işletme bünyesinde fazla sayıda ödeme ve teslimat seçeneklerinin bulunması, güzergâh belirleme konusunda hassas davranılması gerekmektedir. Bu özellikler sayesinde her zaman en kaliteli şekilde hizmetlerin ortaya çıkarılması sağlanmaktadır. Kaliteli hizmet alan müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden yaptıkları yorumlar ve puanlamalar ile memnuniyetlerini bizler ile paylaşmakta ve bizleri sunduğumuz hizmet özelinde teşvik etmektedirler. Müşterilerimizin memnuniyetleri bizler için her konudan önemli sıralarda yer almaktadır.

Çukurcuma kurye işletmesi olarak müşterilerimizin çok uygun fiyatlara hizmetler alabilmesi adına çeşitli indirim kodlarını belirlemekte ve kullanımlarınızı sunmaktayız. Sipariş vereceğiniz sırada bu indirim kodlarının teknolojik sistemlerimiz tarafından otomatik olarak aktif edilmesi sepette bulunan fiyatlarınızın çok uygun seviyelere çekilmesini ve sizlerin de mutlu olmanızı sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde her zaman özel sepet indirim kodları, belirli miktara ulaşma kodları, aylık indirim kodları, sosyal medya indirim kodları gibi pek çok sayıda indirim kodlarımız bulunmakta ve bu kodlar sayesinde müşterilerimizin uygun fiyatlara hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. İşletmemizden hizmet alacağınız zaman bu indirim kodlarından aynı anda tek bir tanesi kullanabilmektesiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara