İçeriğe geç

Çanakkale Uçak Kargo

Şehir dışına gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz, hızlı ve güvenilir bir ulaşım tercih etmektedir. Bu tercihi ve ihtiyacı değerlendiren firmamız Acil Moto Kurye, Türkiye’nin her iline hızlı bir şekilde ve güvenle hizmet vermek için en iyi hizmeti sunar.

Bu illerden biri de Çanakkale’dir. Çanakkale hem yurt içi hem de yurt dışı havayolu trafiğinde aktiftir. Şehre 5 km uzaklıkta olan havalimanı, sıklıkla tercih edilir. Biz de hem Çanakkale’ye gönderide bulunmak isteyen hem de Çanakkale’den başka illerimize paket yollamayı tercih eden müşterilerimize Çanakkale uçak kargo uygulamamız ile yardımcı oluyoruz.

Uçak kargo hem hızlı hem güvenilir hem de uluslararası standartlarda hizmet sunduğu için şehir dışına gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz, bu yöntemi kullanmaktan son derece memnundur. Özellikle acil olarak bir paket göndermek isteyen müşterilerimiz, aradıkları saatten birkaç saat içinde gönderisini Çanakkale’de görmek isteyebiliyor. Bu durumda ekibimiz, çok iyi bir planlama yaparak aynı gün içinde teslimatın gerçekleşmesi için hizmet veriyor.

Çanakkale uçak kargo ekibimizi arayıp hizmet talep eden müşterilerimiz içinde işletmeler ve kurumlar yer alabiliyor. Onların göndermek istediği ürünler de farklı konsepte olabiliyor. Kimi meyve-sebze yollamak isterken kimi sadece bir evrakın imzalanmasını talep ediyor. Fakat hepsinin ortak isteği gönderilerinin hasar görmeden, kaybolmadan, en hızlı şekilde alıcısına ulaşımının sağlanmasıdır. Personelimizin bütün amacı bu kriterleri en iyi şekilde yerine getirebilmektir.

Personelimiz esnek çalışma saatleri içinde hizmet verir. 7/24 işinin başına olan ve tek amacı teslimatın en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlamak olan kurum içi çalışanlarımız ve her zaman yolda olan kuryelerimiz, işinin ehlidir. Tecrübeleri ve profesyonel iş anlayışı ile bize ulaştığınız andan itibaren personelimiz isteklerinizi değerlendirir ve uçak saatine göre bir teslimat çizelgesi oluşturur. Müşterimizin isteğine göre havalimanından havalimanına veya adresten yine adrese teslim gerçekleştirebiliyoruz.

Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda nasıl bir hızda hangi saatte ulaşım istediğinizi belirtiyorsunuz, ekibimiz de sizin adınıza bütün süreci ayarlıyor. Yoğun ve dinamik bir iş olduğu için personelimizin de bu tempoya ayak uydurabilecek enerjide olması gerekir. Seçimlerimizi ona göre yapıyoruz. Enerjik ve dinamik bir ekiple hızlı işler çıkarıyoruz.

Çanakkale Uçak Kargo
Çanakkale Uçak Kargo

Çanakkale Uçak Kargo Hizmeti

Çanakkale uçak kargo uygulamamızın en iyi şekilde işleyebilmesi için planlanan bütün süreç gözden geçiriliyor ve aksamanın olmaması için personelimiz sürekli koordine halinde çalışıyor. Hızın ve güvenliğin aksamaması için personelimizin çabası kadar motosikletlerimizin ve gerektiğinde kullanılan araçlarımızın da önemi göz ardı edilemez. Gerek donanım olarak gerekse bakım olarak en iyi koşulları sağlıyoruz. Hızlı teslimat yapabilmek için teknolojinin son gelişmelerini takip ederek donanım olarak da yenileniyoruz. Ayrıca kullandığımız yazılımları da güncelleyerek günümüz şartlarına en uygun hızda ve güvenlik koşullarında teslimat yapıyoruz.

Müşterilerimizin istediği ve ihtiyaç duyduğu uçak kargo hizmetinin unsurlarını eksiksiz şekilde sağlamak için çok çalışıyoruz. Bu hizmetin avantajlı yanlarını yansıtıyoruz:

  • Uluslararası standartlarda güvenlik
  • Küçük veya büyük ebattaki paketlerin taşınması
  • En hassas gönderileri zarar görmeden teslimat
  • Kısa sürede hızlı ulaşım

Personelimiz adresinize gelen kuryelerimizi en şekilde yönlendirerek uçak kalkış saatine göre paketinizi havalimanına ulaştırır. Yine havalimanına vardığında oradan alarak belirttiğiniz adrese teslim eder. Bütün bu süreçleri takip sistemimiz sayesinde izleyebilirsiniz. Paketinizin nerede olduğu, hangi sürede hangi alana geçtiği takip sistemi ile görülebilmektedir.

Çanakkale Uçak Kargo firmamız, bütün müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışır. Bunun için de müşterilerinin ortak talep ettiği güvenlik, gizlilik ve kalite unsurlarını en iyi şekilde yerine getirir. Hızlı talepleri farklı olsa da müşterilerimizin belirttiği saat aralıklarında paket teslimini gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken de amacımız en uygun ücretle hizmet sağlayabilmek. Fakat net bir fiyat veremiyoruz. Çünkü müşterilerimizin kullandığı ve istediği hizmetler birbirinden farklı olabiliyor.

  • Gönderi boyutu
  • Gönderinin ağırlığı
  • Gönderinin gideceği adres
  • Gönderi hızı.

Bütün bu faktörler, her müşteri için farklı oluyor. Dolasıyla fiyatlar da bu hizmetler dâhil edilerek ortaya çıkıyor. Siz de hizmetlerimizden istifade etmek isterseniz bize ulaşabilirsiniz. WhatsApp uygulamamız, web sayfamız, e-mail adresimiz ve telefonlarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara