İçeriğe geç

Isparta Uçak Kargo

Gelişen teknolojik imkânlar neticesinde kargo sektöründe olumlu anlamda pek çok gelişme yaşanmaktadır. Her geçen gün hızlanan hayat temposu içerisinde, kargo işlemleri önemli bir yere sahiptir. Elden teslim ya da farklı şekillerde oldukça maliyetli olan paket iletimi, kargo firmaları aracılığı ile yapıldığında zamandan ve maliyetten tasarruf etme imkânına sahip olmaktadır.

Bizlerde yürüttüğümüz kaliteli kargo hizmetleri ile bugüne kadar sayısız teslimat gerçekleştirdik. Çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ederek, hizmet seçeneklerimize her geçen gün bir yenisini eklemekteyiz. Şehir içinde devam eden teslimat süreçlerine ek olarak şehirlerarası gönderilerin teslimatını da sağlamaktayız.

Şehirlerarası kargo taşımacılığı esnasında tüm firmalar tarafından yoğun bir şekilde kara yolu ile ulaşım seçeneği kullanılmaktadır. Bu yöntemin olumlu tarafları olduğu kadar olumsuz yönleri de bulunmaktadır. Kargolar beklenen teslim tarihinden farklı zamanlarda alıcıya ulaştırılmaktadır. Bizler bu durumun önüne geçebilmek adına, Isparta uçak kargo çalışmalarımız ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Uçak kargo, altyapının da gelişmesine bağlı olarak popüler hale gelmiştir. Bu yöntem ile taşınan gönderiler oldukça kısa sürelerde diğer illere ulaşmaktadır. Araç ile on iki saat civarında süren uzak mesafeler bile, uçak ile birkaç saat içerisinde gidilmektedir. Ulaşım avantajı, acil kargo ihtiyacı duyan müşterilerimiz için de kurtarıcı olmaktadır.

Uçak firmasına bağlı olarak değişen sefer saatleri neticesinde, kargoların aynı gün içinde alıcıya teslim edilmesi mümkün olmaktadır. Tüm ihtiyaçlara yönelik farklı teslimat seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Türkiye genelinde kargo teslimatı gerçekleştiren firma, Türk Hava Yollarıdır. Çalışmalarımızı kaliteli taşımacılığı ile ön plana çıkan firma ile yürüterek, gönderileriniz için en iyi koşulları oluşturmaktayız.

Uygun fiyat avantajlarımız sayesinde, en güncel yöntem olan Isparta uçak kargo ile taşımacılığı sizlerde deneyimleyebilirsiniz. Ücretler gönderi özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

  • Şehirlerin arasındaki mesafe
  • Gönderilecek paketin ağırlığı ve hacmi
  • Ek hizmetlerin talebi
  • Teslimat yöntemi.
Isparta Uçak Kargo
Isparta Uçak Kargo

Isparta Uçak Kargo Hizmeti

Farklı iller arasında gerçekleşecek teslimatlar için bizleri tercih edebilirsiniz. Teknolojik altyapımız sayesinde kargo süreci profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. İletişim numaralarımız sayesinde istediğiniz her noktadan müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Yapılan görüşmeler esnasında sizlerden gönderiye ait bazı bilgiler istenilmektedir. Bu bilgilerin neticesinde kargo ücretleri belirlenmektedir. Müşterimizin oynanın alınmasının hemen ardından kargo sürecine başlanmaktadır.

Gönderilecek paketi teslim almak için kuryemiz bulunduğunuz adrese gelmektedir. Gönderiler, yapılan planlamanın ardından belirlenen uçağa götürülmektedir. Paketleri ağırlıklarına ve boyutlarına bağlı olarak, gerekli ekipmanlar ile uçağın kargo bölümüne yerleştirmekteyiz. Kargo bölümü, paketlerin sarsılmaması ve hasar görmemesi için özel olarak tasarlanmış alanlardır.

Isparta uçak kargo havalimanına ulaştığında ekiplerimiz tarafından teslim alınarak araçlara yüklenmektedir. Alıcı adrese ulaştırılmak üzere dağıtıma çıkmaktadır. Müşterilerimizden talep gelmesi durumunda, kargolar havalimanında, direkt olarak alıcının kendisine teslim edilmektedir. Gönderilerin teslim edilmesinin hemen ardından, müşterilerimiz bilgilendirme amacıyla aranmaktadır.

Tüm süreci, müşterilerimizin takip edebileceği şekilde yürütmekteyiz. Böylelikle teslimat hakkında hiçbir endişe yaşanmamaktadır.

Isparta uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Pek çok kargo firmasının aksine çalışmalarımız yalnızca mesai saatleri içerisinde değil, günün her saatinde devam etmektedir. Gece ya da gündüz fark etmeksizin müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yaparak kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Hafta sonları da dâhil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz anda, aynı gün içerisinde sizlere ulaşarak paketleri teslim almaktayız. Bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimizin paket teslimat sürecinde sarkmalar yaşanmamaktadır. Sistematik ve 7/24 çalışmalarımız ile kargo teslimleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kargo sektöründe en güvenilir taşıma seçeneklerinin başında uçak ile yapılan teslimatlar gelmektedir. Araç trafiği gibi kalabalık olmaması ve belir bir rota üzerinde ilerlemesi hızlı ulaşım imkânı sağlamaktadır.

Araçlar arasında sıkça kaza olaylarının gerçekleşmesine karşılık uçak ile yaşanabilecek olumsuz durumların olasılığı oldukça düşüktür. Üstelik uçakların büyük yapısı nedeniyle taşıma kapasiteleri de epey fazladır. Büyük boyutlardaki paketler için en doğru taşıma seçeneğidir. Uçağın kargo bölümünün özel tasarımı sayesinde hassas paketler sarsılmadan ulaştırılmaktadır.

Isparta uçak kargo ile sağladığımız teslimatlar için herhangi bir boyut sınırlaması bulunmamaktadır. Büyük paketlerin dışında küçük gönderiler içinde uygundur. Uçuş kurallarına aykırı olmayan tüm eşya, madde ya da her türlü araç gerecin teslimatı sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara