İçeriğe geç

Zeytinburnu Kurye

İstanbul’un tarih kokan ilçelerinden biri olan Zeytinburnu göçün ve sanayileşmenin de etkisiyle kalabalık bir semttir. Dar sokaklarıyla, yoğun trafiğiyle ulaşımın zorlaştığı bir yapısı vardır. İş yerlerinin çokluğu, bireysel ihtiyaçların artması sebebiyle kurye hizmetine olan ihtiyaç da belirgin şekilde artış göstermektedir. Biz de bu bölgede Zeytinburnu kurye olarak hizmet vermekteyiz.

İş yerlerinin çeşitliliği taşıdığımız paketlerin içeriğini de etkilemektedir. Kırılacak eşyalar, pahaca değerli takılar, tekstil ürünleri, işletmelerin numuneleri, bireysel evraklar gibi birbirinden farklı pek çok malzemeyi taşıyoruz. Bu farklılığın tek ortak yanı, taşırken gösterdiğimiz özen ve dikkattir. Kuryelerimiz gönderilerin güvenliğini sağlayarak süratli bir şekilde istenen adrese teslimat gerçekleştirir.

Kuryelerimiz içeriğin ne olduğuna bakmaksızın taşıdıkları gönderilere gizlilik ilkesiyle yaklaşır, gönderileri alıcıdan başkasına teslim etmez. Hızın ve güvenliğin önemli olduğu bir alanda hizmet veriyoruz. Bunun için de kaliteli bir hizmet sunabilmek için çok çalışıyoruz. 7/24 hizmet vererek titizlikle çalışıyoruz. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği avantajları en iyi şekilde sağlıyoruz:

  • Müşterilerimiz zamandan tasarruf sağlıyor.
  • Gönderilerini en hızlı şekilde ulaştırabiliyor.
  • Gönderilerini güvenli bir sisteme emanet ettiklerini bildikleri için içleri rahat ediyor.
  • Gönderinin alıcı dışında kimseyle paylaşılmayacağını biliyorlar.
  • İstedikleri zaman teslimat gerçekleştirebileceklerinin rahatlığını yaşıyorlar.

Zeytinburnu kurye ekibimiz, nitelikli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Çalışanlarımız profesyonel bir hizmet sunar. Gerek kuryelerimiz sahada, gerekse kurum içi personelimiz kendi alanlarında en ufak ayrıntıya bile dikkat ederek standartların da üzerinde hizmet vermeye çalışır. Kuryelerimiz aldıkları eğitimle süratli ve güvenli bir şekilde motosikletleri kullanabilirler. Çalıştıkları bölgede bütün ara sokaklara, caddelere hâkim oldukları için teslimat sırasında hızlı bir şekilde yol alabilirler. Tabi bunda kullandıkları motosikletlerin de etkisi vardır.

Firma olarak gerek donanıma gerekse yazılıma önem veriyoruz. Hizmet kalitesini belirleyen unsurlardan biri de inovasyona olan dikkatimizdir. Her zaman teknolojik gelişmeleri takip ediyor, gereken durumlarda yeniliyor ve sistemi yeniliyoruz. Kullandığımız motosikletler de bunların başında gelir. Motor gücü, hızı ve güvenliği etkileyen bütün unsurları gözden geçiriyoruz.

Teknik elemanlarımız da araçlarımızın bakımını, rutin kontrollerini yaparak yolda herhangi bir aksaklık yaşanmasına izin vermiyor. Çözüm odaklı personelimiz, çıkabilecek aksaklıkları düşünerek plan yapıyor. Olası durumlarda da en hızlı şekilde koordine olarak teslimat süresini etkilemeyecek şekilde sorunları çözüme kavuşturuyorlar.

Zeytinburnu Kurye
Zeytinburnu Kurye

Zeytinburnu Kurye Hizmeti

Zeytinburnu kurye ekibimiz, misyonumuza uygun hareket ederek insan ilişkilerini hizmetin önemli bir ayağı olarak görür. Misyonumuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak üzerine kuruludur. O yüzden verdiğimiz bütün hizmetleri bu çerçevede sunuyoruz. Müşterilerimizin taleplerine göre oluşturduğumuz seçenekler, yine onların memnuniyetini düşünerek ortaya çıkmıştır. Bu konuda titiz davranıyoruz. Müşterilerimiz de bu özeni fark ediyor ve hizmetlerimizden memnun kaldıkları için sıklıkla teslimat gerçekleştiriyorlar. Biz de bu güveni devam ettirebilmek için çok çalışıyoruz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda nasıl bir hizmet talep ettiğinizi belirtiyorsunuz, personelimiz de sizin için bir plan yapıyor ve kuryemiz isteğiniz üzerine belirttiğiniz saatte adresinize geliyor. Paketinizi aldığında artık sorumluluk kuryemize ait oluyor. Herhangi bir hasara uğramadan, çalınmadan, karışmadan paketinizi alıcısına teslim ediyor.

Gizlilik ilkesine verdiğimiz önem sayesinde, gönderiyi sadece alıcıya bırakıyoruz. Paketin içinde her ne olursa olsun kuryelerimiz içerikle ilgilenmez. İster pahalı bir ürün olsun, ister bir evrak kuryelerimizin vazifesi, teslimatı en güvenilir şekilde gerçekleştirmektir.

Gönderilerin içeriğinde dikkat ettiğimiz iki husus var. Birincisi yasal prosedüre uygunluktur. İkincisi ise paketlerin içinde kimyasal madde bulunmamasıdır. Riskli durumlar personelimizin güvenliğini tehlikeye atacağı gibi, yolda karşılaştığımız kişilerin de sağlığını etkileyebilir. Bu sebeple bu iki unsura ehemmiyet veriyoruz.

Müşterilerimizden gelen geri dönüşleri değerlendiriyor ve her zaman onların memnuniyetine göre kalite skalamızı yukarı çekiyoruz. Teslimat sırasında paketin durumunu merak eden ve nerede olduğunu bilmek isteyen müşterilerimiz için bir takip numarası veriyoruz. Bu takip numarasıyla an ve an gönderilerinin durumunu takip edebilirler.

Sunduğumuz hız seçenekleri sayesinde en acil durumda bile en hızlı teslimatı yapabiliyoruz. Ortalama 90 dakika içinde en uzak mesafeye ulaşabiliyoruz. Verdiğimiz bu kaliteli ve özenli hizmeti en uyguna mal etmeye gayret ediyoruz. Kişiye göre hizmetimiz özel olduğu için fiyatlandırmada da bu özenle en ekonomik maliyetlerle hesap yapıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara