İçeriğe geç

Mudanya Kurye

Günümüzde araç sayısının artması ve teknolojik imkânların gelişmesi ile birlikte bireyler ve şirketler arası etkileşimler yoğunlaşmış, buna bağlı olarak hayat temposunda hızlanma yaşanmıştır. Sanal ortam üzerinden, hızlı bir şekilde sipariş oluşturmak ya da bir şey göndermek oldukça kolaydır. Tüm bu faaliyetlerin yürütülebilmesi için kargo sektörüne ihtiyaç duyulmuş ve talep çoğalmıştır.

Kurulduğumuz ilk günden bu yana çağın ihtiyaçlarını yakından takip ederek, müşterilerimize güncel hizmetler sunmaktayız. Son yıllarda kargo süreçlerine olan taleplerin çoğalması ve hızlı teslimat ihtiyaçlarının artması sebebiyle, motorlu kurye çalışmalarını teslimat yöntemlerimizin arasına ekledik.

Hızlı bir şekilde kargo teslim etmeyi kolaylaştıran bu yöntem sayesinde, müşterilerimiz uzun saatler boyu beklemeden paketleri alıcıya iletebilmektedir. Mudanya kurye hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz, kaliteli çalışmalarımız ve güvenli teslimat avantajlarımız sayesinde kargo sürecinden oldukça memnun kalmaktadır.

Araçların trafik içerisinde hareket edebilme imkânları belirli seviyededir. Özellikle sabah ve iş çıkışı saatlerinde yaşanan yoğunluk, ilerleme hızını yarıya düşürmektedir. Bu sebeple araçlar ile yapılan kargo teslimatlarında bekleme süreleri, trafik yoğunluğuna bağlı olarak uzamaktadır. Ancak motorlar ile hareket etmek oldukça kolaydır.

Motorlar, araçların girmekte zorlandığı dar alanlar ve yollardan rahatlıkla geçmektedir. Bizlerde donanımlı motorlarımız sayesinde, hızlı bir şekilde gönderileri belirtilen adreslere ulaştırıyoruz. Üstelik mesafelerin uzaklığı ile ilgili herhangi bir kısıtlamamız bulunmamaktadır. Bursa’nın en uzak noktasına bile kargo talebinde bulunabilirsiniz.

Sürücü kadromuzun tamamı eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Hem trafik güvenliği hem de kargoların güvenliği için çalışanlarımızı sık sık eğitimlerden geçiriyoruz.

  • Profesyonel müşteri desteği
  • Güler yüzlü personeller
  • Kaliteli VIP hizmetler
  • Hızlı teslimat avantajı
  • Teknolojik altyapıya sahip araçlar
  • Her bütçeye uygun farklı teslimat seçenekleri…
Mudanya Kurye
Mudanya Kurye

Mudanya Kurye Hizmeti

İletişim numaralarımızdan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Web sitemizde bulunan adresimiz, elden teslim etmek isteyen müşterilerimiz için bir diğer seçenektir.

Sizler için uygun olan bir yöntem ile ister whatsapp ister telefon, kuryeye ihtiyaç duyduğunuz anda bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, talepleriniz ve ihtiyaçlarınıza yönelik kurye hizmeti hakkında sizleri bilgilendirmektedir. Müşteri onayının alınmasının ardından, bulunduğunuz adrese en yakın noktadaki kuryeyi, sizlere yönlendiriyoruz.

Mesafelerin uzaklığına bağlı olarak kuryemizin size ulaşması 20 dakika ile 30 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Bursa şartlarında oldukça kısa sürelerde bulunduğunuz yere gelerek, kargoyu teslim almaktayız. Kuryemiz, paketin kayıtlarını oluşturduktan sonra yola çıkmaktadır.

Kargo süreci devam ederken, paketinizin bulunduğu konumu merak ederseniz ya da detaylar hakkında bilgi almak isterseniz, bizlere ulaşabilirsiniz. Paketin alıcıya ulaştırılmasının hemen ardından, sizleri teslimatın gerçekleştirildiğine dair bilgilendiriyoruz.

Gece, gündüz fark etmeksin kurye talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz, yapılan görüşmeler esnasında kargo teslimat süreleri ve ücretler hakkında detaylı bilgi vermektedir. Mudanya kurye teslimat seçeneklerimizden, ihtiyacınız olanı talep edebilirsiniz.

Bir gün içerisinde gerçekleştirdiğimiz teslimatlar, pek çok farklı türde olmaktadır. Kutlama ya da organizasyonlar için pasta gönderimi, şirketler arasında iletilen evrak ve dosyalar, kişisel eşyalar gibi birbirinde farklı, her türlü ürünü taşımaktayız.

Ürünlerin özelliklerine ve müşteri taleplerine bağlı olarak farklı hızda Mudanya kurye teslimat seçeneklerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bizlerde normal teslimat, Express teslimat ya da VIP teslimat seçeneklerimizi müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

  • Standart (Normal) teslimat: Aynı gün içerisinde ulaştırmak istediğiniz paketler için bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Diğer yöntemlere kıyasla daha ekonomiktir. Ortalama 180- 240 dakika içerisinde paketler alıcıya teslim edilmektedir.
  • Express teslimat: Paketlerinizi daha hızlı bir şekilde ulaştırmak isterseniz, Express kurye ile ortalama 90 ile 120 dakika arasında teslimat sürecini tamamlamaktayız.
  • VIP teslimat: Paketlerin acil bir şekilde teslim edilmesi gerektiğinde bu yöntemi tercih ederek, teslimat süresini 45 ila 90 dakikaya düşürebilirsiniz.

Sabit bir ücret söylemek mümkün değildir. Paketlerin teslim edileceği adresin uzaklığı ve gönderi ağırlığı fiyatları şekillendirmektedir. Mesafeler arası belirlenmiş olan ücret tarifeleri, kargo detaylarına bağlı olarak hesaplanmaktadır.

Mudanya Kurye‘ye ihtiyaç duyulması halinde tercih edilen ek hizmetler, standart ücretlerin üzerine eklenmektedir. En doğru bilgiyi almak ve gönderiniz için fiyat bilgisini öğrenmek istiyorsanız, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Görüşmeler esnasında, ücret tarifeleri hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara