İçeriğe geç

Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa kurye olarak Bayrampaşa’da hizmet veren firmamız, kurye hizmetinden istifade etmek isteyen müşterilerine 7/24 hizmet verir. Günün her saatinde ulaşılabilir bir firma olarak çalışanlarımızla özenli ve kaliteli bir teslimat gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalan müşterilerimiz tercihlerini bizden yana kullanıyor. Özellikle acil durumlarda işletmelerin, hukuk bürolarının ve bankaların en büyük yardımcısı olan kuryelerimiz, gerçekleştirdikleri hızlı teslimatla iş sahiplerinin işini kolaylaştırmaktadır.

Zamandan tasarruf etmek isteyen herkesin başvurduğu kurye hizmetimiz, Bayrampaşa’dan İstanbul’un bütün semtlerine doğrudur. Kuryelerimiz çalıştığı bölgenin sokaklarını, caddelerini iyi bilir. Bu da hızlı ve güvenli bir teslimat için büyük bir avantaj sağlar. Müşterilerimizin bir kurye hizmetinden beklediği en temel iki unsur da hız ve güvendir. Teknolojinin de hayatımıza girmesiyle her şeyi daha kolay ve hızlı bir şekilde alma ve yapma eğiliminde yükselme görülüyor. Bu da yapılan her hizmetten aynı derecede karşılık alma beklentisini getiriyor. Bu beklentilere cevap veren firmamız, sağladığı avantajlarla en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor:

  • Güvenilirlik
  • Hız
  • Her an erişilebilirlik
  • Farklı hız seçenekleriyle tercih sahibi olmak
  • Gönderinin durumunu anlık olarak izleyebilmek.

Bayrampaşa kurye ekibimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kurum içi çalışanlarımız ve sahada hizmet veren kuryelerimiz yaptıkları işin en iyisini yapmaya gayret eder. İstanbul yoğun trafiği olan metropol bir kenttir. Normal zamanda bile bir ilçeden başka bir semte gitmek saatler alabilir. Acil bir durumda, bu, daha zorlayıcı olabilir. Bir kurum ve şirketin süratle ulaştırılması gereken bir evrakı olduğunda kuryelerimiz en hızlı şekilde teslimat yapar. Çalışanların iş kaybını engelleyen sistemimiz işletmelerin sıkça tercih etmesini sağlamaktadır. Hem zamandan hem de iş gücünden kazanan firmalar, teslimat sistemini kullanmaktan memnundur.

Biz de firma olarak müşterilerimizin bizi tercih etmesini önemsiyor, misyon olarak merkeze insanı yerleştiriyoruz. İnsana verdiğimiz hizmetin en güzel, en kaliteli şekilde gerçekleşmesini sağlamak için çalışıyoruz. Bütün çalışanlarımız iş disiplini ile titizlikle yaptığı işi takip eder.

Hizmetimizden sadece işverenler değil, semt sakinlerimiz de istifade eder. Özel günler için gönderilecek bir hediye paketi, çiçek, pasta gibi narin gönderiler, kişisel belgeler, ilaçlar gibi pek çok farklı çeşitte gönderiyi taşıyoruz. Trafik veya hava şartları nasıl olursa olsun her koşulda ve günün her saatinde biz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bayrampaşa Kurye
Bayrampaşa Kurye

Bayrampaşa Kurye Hizmeti

Bayrampaşa kurye ekibimizden beklenen bir gönderiyi en süratli ve güvenilir şekilde ulaştırmasıdır. Kuryelerimiz çağrı merkezini arayan ve hizmet talep müşterilerimizin istekleri doğrultusunda adresine gider. Paketi en özenli şekilde alır. Motosiklete yerleştirir. Sokak aralarını, caddeleri, kısacası çalıştığı lokasyonu iyi bilen kuryelerimiz aynı zamanda navigasyondan da destek alarak en kestirme yolu kullanır ve gönderinin yeni sahibine ulaşır. Teslimat esnasında sadece adı verilen kişiye teslim gerçekleştirilir. Gizlilik ilkesi firmamızın önem verdiği en önemli ilkelerden biridir. Müşterilerimiz kendisine verilen takip numarasıyla paketlerinin durumunu gözlemleyebilir, istedikleri adrese ulaşıldığında da bilgi mesajı verilir.

Güvenilir bir teslimatı gerçekleştirmek için çalıştığımız kuryelere büyük bir sorumluluk ve vazife düşmektedir. Çalışanlarımız kendi adına sorumluluklarını yerine getirir. Firma olarak bize düşen de kullandıkları araçların bakımlarını düzenli yaptırarak trafikte bir sorunla karşılaşılmasına engel olmaktır. Kullandıkları motosikletlerin donanımı ve muhafaza koşulları ne kadar iyi olursa kuryelerimizin verdiği hizmet de o kadar iyi olacaktır. Kuryelerimizin sahip olduğu sürüş teknikleri iyi bir donanımla desteklenmezse yarım kalacaktır. Dakikalarla iş gören kuryelerimizin hem kendi can güvenliği hem de trafikte yol alan diğer sürücülerin güvenliği için bütün unsurlara özen göstermek, kaliteli hizmet vermek isteyen bir firma için zorunluluktur. Biz de kendi üstümüze düşen sorumlulukları yerine getiriyor, aksaklık yaşanmaması için elimizden gelen özeni gösteriyoruz.

Gerek çalışanlarımız gerekse firma olarak bizler, hem ticari bir kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyor hem de misyon olarak müşteri memnuniyetini temin etmeye çalışıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra ekonomik olarak müşterilerimizin yanında olmaya gayret ediyoruz. Fiyatlarımızı en uygun seviyede tutmaya gayret ediyoruz. Her müşterimiz talep ettiği hizmet kadarının ödemesini yaparak kendi kullandığı hizmet ölçüsünde bir fiyatlandırmayla karşılaşmış oluyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara