İçeriğe geç

Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy kurye ekibimiz İstanbul’un her semtine özenle teslimat yapar. Başta Küçükbakkalköy olmak üzere Anadolu Yakası’ndan Avrupa Yakası’na bütün mahallelere gönderilerinizi en güvenli şekilde taşır. Ekibimiz tecrübesiyle, titiz çalışmalarıyla teslimatı zamanında gerçekleştirir. Bir kurye hizmetinden beklenen iki önemli unsur vardır:

  • Zamanlama
  • Güvenilirlik

Bu iki unsur, kurye hizmetimizin iki önemli ayağıdır. Bu unsurlarla ilgili yaşanan bir sıkıntı olursa hizmetin aksamasına sebep olur. Bu sebeple ekibimiz özverili çalışmalarıyla güvenliğe ve zamanlamaya önem verir.

Kurye hizmetlerimize günün her saati ulaşabilir, dilediğiniz anda teslimat isteyebilirsiniz. Hem gündüz hem de gece özenli çalışmalarımız devam etmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz değer, onlara gösterdiğimiz öncelik bize de memnuniyet olarak yansır. Müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun olması, misyonumuzun yerine geldiğini gösterir.

Sektördeki tecrübemiz, yaptığımız çalışmalara yön verir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hizmet ağımızı genişletiyoruz. Esnek çalışma saatlerimizle her an ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. Acil durumlarda bize hemen ulaşılabilmesi için kuryelerimiz görevlerine devam ediyor. Önemli bir belge olduğunda, yetişmesi gereken acil bir paket olduğunda firmamıza ulaşmanız yeterli oluyor. En hızlı şekilde istediğiniz adreste oluyoruz.

Küçükbakkalköy kurye hizmeti veren ekibimiz gerek işletmelerin gerek kurumların gerekse bireysel gönderilerin hepsini taşır. Taşınan gönderilerde bazen bir belge bazen bir çiçek olabilir. Bazen medikal bir malzeme bazen de kişisel bir belge bulunabilir. Müşteri sayısı kadar farklı çeşitte gönderi olabilir. Bu gönderilerin tek ortak özelliği kuryelerimizin onları güvenle taşımasıdır. Hiçbir şekilde 3. şahısla paylaşılmaz. Paketlerin gizliliği çalışma prensiplerimizin arasında en özen gösterdiğimiz unsurlardan biridir.

Ekibimiz birbiriyle devamlı bağlantı halindedir. Hizmetin aksamaması da bu özene bağlıdır. Kuryelerimiz teslimat için yola çıkmadan önce teslimat detayıyla ilgili bütün bilgileri ilgili personelimizden alır. Donanım olarak motosikleti kontrol eder ve öyle yola çıkar. Trafikte sorun yaşanmaması önemlidir. Çünkü bu hizmetin aksamasına sebep olduğu gibi can güvenliği açısından da gereklidir.

Motosikletlerimizin en iyi donanıma sahip olmasına özen gösteriyoruz. En hızlı şekilde yol alabilecek aksanlarla donatılmasına dikkat ediyoruz. Son teknolojiyi takip ederek hem donanımla hem de yazılımla ilgili gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Küçükbakkalköy Kurye
Küçükbakkalköy Kurye

Küçükbakkalköy Kurye Hizmeti

Küçükbakkalköy kurye ekibimiz, İstanbul’un bütün semtlerine hizmet götürdüğü için semtleri, mahalleleri çok iyi bilir. Özellikle acil gönderiler için bu bilgi çok önemlidir. En kestirme yollar, motosikletlerin geçebileceği dar sokaklar hafızalarının bir köşesindedir. Bu da dakikalar içinde müşterimize ulaşmamızı sağlar.

Hızlı bir teslimatın gerçekleşmesinde kuryelerimizin payı büyüktür. Onların motosiklete olan hâkimiyeti, sürüş teknikleri ve yol tecrübeleri trafikte hızlı ve güvenilir şekilde yol almalarını sağlar. Trafik kurallarına uygun hareket ederek aynı zamanda da hızlı bir şekilde teslimat yapmak tecrübe, bilgi ve özveri gerektirir.

Hızlı bir teslimatın diğer ayağı ise motosikletlerdir. Bu sebeple motosikletlerimizi seçerken özenli davranıyoruz. Donanımsal bir aksama hızı yavaşlattığı gibi güvenliğin de riske atılması anlamına gelir. Ekibimiz her alanda dikkatli ve titiz çalışmalarıyla kaliteli bir hizmet ortaya koyar. Her zaman güne ayak uydurarak ve gelecekte de sektörde var olabilmek için yenileniyor ve gelişmeye devam ediyoruz. Bu sayede de müşterilerimizin hoşnutluğunu kazanabiliyoruz.

Küçükbakkalköy Kurye firması olarak üst seviyede iş çıkarmak için çok çalışıyoruz. Ekibimiz tecrübesiyle bütün teslimat süreçlerini en iyi şekilde yönetip kuryelerimizi en doğru şekilde yönlendirmektedir. Hata olmadan, zamanda herhangi bir aksaklık yaşanmadan teslimat sürecini tamamlayan kuryelerimizin ardında büyük bir emek ve ekip çalışması yatmaktadır.

Teslimatta sağladığımız avantajlardan müşterilerimizin memnun kalması ekibimizin de şevkini arttırmaktadır. Avantajlarımızdan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Küçük hacimli paketleri motosikletle taşıyoruz.
  • Büyük hacimli gönderiler için araba kullanıyoruz.
  • Ekibimizi özenle seçiyoruz.
  • Donanıma dikkat ediyoruz.
  • Güvenilirlik birinci önceliğimiz.
  • Üst düzey hizmet sunuyoruz.
  • Müşterimizin istediği zamanda ve seçtiği hızda teslimat yapıyoruz.
  • Ekonomik fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Müşterilerimiz teslimattan memnun kalmak istediği gibi, ekonomik bir hizmet de bekliyor. Biz de firma olarak bu beklentiyi karşılıyoruz. Makul fiyatlarla hizmet sağlıyoruz. Müşterilerimiz kullandığı hizmet kadarının ödemesini yapıyor. Teslimat için gidilen mesafe, teslimatın boyutu, teslimatın hızı fiyat belirlenirken önemlidir. Bu faktörler hesaplamaya dâhil edilir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara