İçeriğe geç

Tepeüstü Kurye

Hızın önem kazandığı günümüzde kurye hizmetlerine olan ihtiyaç da arttı. İstanbul’un yoğun trafiği bazen semtler arasında bile saatleri alan ulaşımı da beraberinde getirdi. Gerek firmalar gerekse semt sakinleri pek çok ihtiyacını almak veya gönderi de bulunmak için kurye hizmetine başvuruyor. Bu sebeple firmamız, İstanbul’un her semtine, her mahallesine özenle teslimat yaparak hizmet vermektedir. Tepeüstü’nde de Tepeüstü kurye olarak gerçekleştirdiğimiz teslimat Anadolu Yakası’nadan Avrupa Yakası’na bütün İstanbul’u kapsar.

Şehir içine yaptığımız kurye hizmetini aynı zamanda şehir dışı için de veriyoruz. Böylece müşterilerimiz hem il içinde hem de il dışında istedikleri yere gönderi yapabiliyor. Müşterilerimiz kurye hizmetimizin avantajlarından yararlanmayı tercih ediyor.

  • En hızlı şekilde teslimat yapıyoruz.
  • Günün her anında hizmetimiz devam ediyor.
  • Esnek çalışma saatleriyle mesai içi ve mesai dışı çalışmaya devam ediyoruz.
  • Güvenliğe son derece özen gösteriyoruz.
  • Gizliliğe dikkat ederek alıcı dışındaki kimseye teslimat yapmıyoruz.
  • En hızlı rotasyonu oluşturarak güvenilir teslimat gerçekleştiriyoruz.

Yaptığımız her çalışma profesyonel ekibimizin, alanında uzman olan kadromuzun özverili hizmetleriyle ortaya çıkıyor. Ekibimiz birbiriyle koordineli şekilde hem sahada hem de kurumda gerekli düzenlemeleri yaparak en üst seviyede teslimatın gerçekleşmesini sağlıyor.

Tepeüstü kurye ekibimiz hızlı teslimat için gerekli bütün doneleri yerine getiriyor. Motosikletlerimizin bakımından inovasyona kadar her ayrıntıya dikkat ediyor. Yenilenmesi gereken donanımlarımız yenileniyor. Teknolojik alt yapımız güncelleniyor. Yeni araçlar filomuza ekleniyor. Teslimat boyunca sorun yaşanmaması ve yoğunluğu koordine etmek için bütün önlemler alınıyor. Bu yüzden de yıllardır hizmet kalitemizden ödün vermiyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetini birinci sırada tuttuğumuz için her zaman o memnuniyeti kazanmaya yönelik şekilde hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Müşterilerimizin taleplerini dinliyor ve istekleri doğrultusunda seçenekler sunuyoruz. Farklı hız seçenekleri oluşturuyoruz. O seçeneklere bağlı olarak da kuryelerimiz farklı motosikletlerle ve farklı hızlarla yol alıyor.

Müşterilerimiz kendi taleplerinin karşılandığını gördükçe bizden hizmet almaya devam ediyor. Yıllardır sahadaki tecrübemizle yeniliklere de uyum sağlayarak kaliteli bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı misyon ve özveriyle hizmetlerimiz hız kesmeden devam ediyor.

Kuryelerimiz yoğun trafiğe, her hava koşuluna ve her duruma karşı dayanıklıdır ve her koşulda teslimat yapar. Personelimizi seçerken pek çok kritere dikkat ediyoruz. Teslimat sürecinin yoğunluğu ve hıza bağlı araç kullanımının önemi birinci sırada olduğu için önceliğimiz en iyi motosiklet kullanan kişilerle çalışmak oluyor.

Tepeüstü Kurye
Tepeüstü Kurye

Tepeüstü Kurye Hizmeti

Tepeüstü kurye ekibimiz iletişimdeki başarısıyla, alandaki uzmanlığıyla çözüm odaklı hizmet verir. Müşterilerimiz gerek firma sahipleri gerek kurumlar gerekse semt sakinleridir. Müşteri portföyümüz çok geniştir. Buna bağlı olarak da taşıdığımız paket içerikleri farklı farklıdır. Kimi zaman imzalanması gereken acil bir evrak taşıyoruz. Kimi zaman bir hediye paketini ulaştırıyoruz. İçeriklerimiz farklı olsa da kuryelerimizi taşıdığı sorumluluk anlayışı aynıdır. Her paket aynı özen ve güvenle taşınır.

Paketin sorumluluğundan mesul olan kuryelerimiz paketin hasara uğramadan, zarar görmeden teslimini gerçekleştirmek zorundadır. Bunun için biz de motosikletlerimizin donanımına dikkat ediyor. Bakımlarını zamanında yaptırıyoruz. Teknik elemanlarımız, bakımla ilgili her detayla en iyi şekilde ilgileniyor. Trafikte karşılaşabilecek olası sorunların önüne geçiyoruz. Bu hem hız için hem de teslimatın güvenli şekilde gerçekleşmesi için gereklidir.

Tepeüstü kurye olarak en acil durumlarda en hızlı gönderiyi en güvenilir şekilde taşıyacağımızın sözünü vermiş oluyoruz. Söylediğimiz hız ve saat aralıklarında da teslimatı gerçekleştiriyoruz. Teslimat sona erdiğinde de firmamız tarafından müşterilerimize teslim edildiğine dair bir bildiri mesajı gidiyor. Zaten ekibimiz müşterimize bir takip numarası veriyor. Bu sayede müşterimiz gönderisinin durumunu an be an takip edebiliyor.

En acil durumlarda gece veya gündüz müşteri hizmetlerimizi arayarak günün her saatinde hizmet talep edebilirsiniz. Kuryelerimiz en hızlı şekilde adresinize ulaşır ve vip kurye hizmetimizin gereği olarak en erken 45 dakika en geç 1,5 saat içinde gönderinizin teslimatını gerçekleştirir.

Tepeüstü kurye müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için çok çalışır. Bu hizmetin karşılığını müşterilerinin vefasıyla görür. Ekibimiz her müşterimizin uygun ve ekonomik bir şekilde fiyat ödemesini ister. Bunun için de elinden geleni yaparak maliyetleri en düşük seviyede tutar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara