İçeriğe geç

Ekspres Kurye

Çağın insanı hızlı yaşamın gereksinimlerini karşılamak, iş yerindeki verimi arttırmak, hatta iş süreçlerini kolaylaştırmak için çözümler arıyor. Bilhassa işverenler için evrak teslimi yapmak, ürettikleri bir ürünün prototipini göndermek gibi hızlı ve zamanlamaya dayalı teslimatlar için Ekspres kurye uygulaması çözüm olarak akla ilk gelen tercihtir.

Firmamız da sunduğu bu kurye hizmetiyle müşterilerinin hem beklentilerini karşılar hem de çözüm olarak en iyi uygulamayı sunmaya gayret eder. Bu uygulamanın avantajlı yanı çoktur:

  • Firmamız hızlı teslimat yapar.
  • Özellikle iş insanları için zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.
  • Bireysel olarak harcanacak maliyetleri düşürür.
  • Paket teslim edilene kadar izlenebilirlik sağlanır.
  • Acil durumlar için en iyi çözümdür.
  • Esnek çalışma saatleriyle gecenin yarısı, sabahın ilk saatleri bile teslimat yapmak mümkündür.

Bu sağladığımız avantajlı yanlar sayesinde bireyler zamandan tasarruf ettiği gibi, şirketlerin iş verimliliği ve başka işlere olan konsantreleri artar. Gerek şehir içi gerekse şehir dışına verdiğimiz bu hizmet ile içinde risk barındırmayan bir teslimat süreci gerçekleşir. Firmamızın en önem verdiği konuların başında güvenlik gelir. Teslim edilecek olan paketin sorumluluğu, o paketin hasar görmemesi, başkası tarafından görülüp alınması söz konusu bile olamaz.

Ekspres kurye uygulamamız sayesinde müşterilerimiz en güvenilir teslimat hizmetini almış olur. Bizim firma olarak görevimiz her şartta en iyi şekilde teslimatın gerçekleşmesini sağlamaktır. Mevsim koşulları, trafik şartları ne olursa olsun; teslimatta müşteri mağduriyeti olmaması için gayret etmektir. Hizmet faktörlerini bu amaca yönelik olarak ayarlamaktır. Bu sebeple de gerekli olan bütün ekipman sağlanır. Masa başındaki personelimizden sahadaki motorize ekiplerimize kadar her personelimizin ihtiyaç duyduğu en iyi hizmet unsurları sağlanır.

Motosiklet seçiminden yazılıma her detaya dikkat ettiğimiz için de hizmette başarı gelir. Müşterimizin memnuniyeti, verdiğimiz hizmetin kalitesini gösterir. Sadece donanıma dikkat etmiyor, aynı zamanda personelimizin seçimine de önem veriyoruz. Çünkü bizim için iş ahlakı çok önemlidir. Kuryelerimizin aldığı sorumluluk çok büyüktür. Bu sorumluluğu gerçekleştirebilecek, trafikte yoğunluğa rağmen hızlı olacak, aynı zamanda paketin zarar görmeden ulaşımını gerçekleştirecek kuryelerimizdir. Bu sebeple kuryelerimizi işe alırken özenli seçimler yapıyoruz.

  • İletişim yeteneği olan
  • Sürüş kabiliyeti yüksek
  • Trafikte kurallara uyan
  • İnsana saygılı.
Ekspres Kurye
Ekspres Kurye

Ekspres Kurye Hizmeti

En acil teslimatlar için en çok kullanılan uygulamamız Ekspres kurye olması elbette ki tesadüf değildir. Ekiplerimiz, acil olan bütün paketlerin taşınmasını en iyi şekilde gerçekleştirmek için çok çalışır. Bu paket içeriği ister evrak olsun, ister teknolojik bir alet hiç fark etmez. Hatta şirket veya bireysel gönderi arasında da bir fark yoktur. Önemli olan seçtiğiniz uygulamadır. Amacınız ne ise ona yönelik olarak oluşturduğumuz tercihlerden kendinize en uygun seçimi yaparak hizmet talep edebilirsiniz.

Genellikle bu uygulamamızın en fazla tercih edilme sebebi, hızlı bir teslimat yapma isteğidir. Firmalar en hızlı şekilde gönderilerinin alıcıya ulaşması beklentisi içindedir. Bireysel gönderilerde de unutulan bir doğum günü veya yıl dönümü varsa hızlıca bunun telafi edilmesi istenir. O sebeple kuryelerimizin üzerine fazlasıyla sorumluluk yüklenir. Taşıdığımız sadece bir paket değil; kimi zaman bir umut, bir sevinç, bir sevgi veya bir heyecandır. Her paketin alıcı için anlamı başka olabilir. Ama bizim için en temel prensip kalite standartlarından şaşmamaktır.

Ekspres Kurye firmamız, hizmetlerin zamanında ve aksamadan ilerleyebilmesi için her detaya önem verir. O sebeple de araçlarımızın ve motosikletlerin bakımı düzenli olarak yapılır. Genelde motosikletlerimiz kullanılsa da büyük boyuttaki paketler için araçlarımızla destek vermeyi tercih ediyoruz. Çünkü böylesi hem daha güvenli oluyor hem de daha hızlı.

Firmamız, müşterilerimize kaliteyi uyguna sunabilmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Her bütçeye uygun seçenek sunarak uygun maliyetlerle hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bunun için de yıl içinde zaman zaman kampanyalar düzenliyor, devamlı müşterilerimiz için indirim uygulamaları yapıyoruz. Hizmetlerimizi hakkı ile yapabilmek ve müşterilerimizden takdir kazanmak bizim en önemli gayemiz.

Bizden hizmet almak ve yaptığımız farklı uygulamalar hakkında bilgi edinmek isterseniz web sayfamızı inceleyebilir, WhatsApp hattından destek alabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınız!

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara