İçeriğe geç

Çubuklu Kurye

Çubuklu kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana tüm müşterilerimize hasarsız şekilde hizmetler sunmakta ve bu şekilde sunulan hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Hasarsız hizmet sunabilmek kurye sektöründe bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve müşterilerimizin işletmemizi tercih etmesinde ki en büyük etkenler arasında yer almaktadır.

Hasarsız kurye hizmetleri için kurye elemanlarının deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olması ve kullanılan motosikletlerin korunaklı bir yapıda bulunması çok önemlidir. Motosikletlerin korunaklı bir yapıda olması ürünlerinizin darbele karşı koruma altına alınmasını sağlamakta ve hasarsız hizmet konusunda büyük rol oynamaktadır. Ürünlerinizin en ufak hasar bile almadan sizlere teslim edilmesi çok önemlidir.

Çubuklu kurye isimli işletme olarak müşterilerimize sunduğumuz kurye hizmetlerinin bünyesinde pek çok teslimat seçenekleri bulundurmakta ve bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimizin kendilerine en uygun olan yöntemi seçebilmeleri ve o şekilde ürünlerini teslim alabilmeleri sağlanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Teslimat seçeneklerimiz müşterilerimizin uygunluk durumları göz önünde alınmak suretiyle belirlenmekte ve müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Ürünlerinizi sessiz bir şekilde teslim almak istiyorsanız, kurye elemanlarımız ile karşılaşmadan ürünlerinizi almak istiyorsanız veya ürünlerinizi günün belli saatlerinde almak istiyorsanız eğer tüm bu durumlara göre teslimat seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Süreli teslimat yöntemini örnek vermek gerekirse eğer sipariş verdiğiniz zaman diliminde değil de günün ilerleyen saatlerinde ürünlerinizi teslim almak isteyebilir ve teslimatın tam olarak belirlediğiniz saatte gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca zili çalmadan teslimat seçeneğimiz de bulunmakta ve bu teslimat seçeneğinde ise küçük çocukları olan aile fertleri çocuklarının uyanmamasını sağlayacak şekilde ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadır. Ayrıca günlük kıyafet durumları müsait olmayan müşterilerimizin kıyafetlerini hiç değiştirmeden ürünlerini teslim alabilmelerini sağlayacak şekilde temassız teslimat seçeneğimiz bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Çubuklu Kurye
Çubuklu Kurye

Çubuklu Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin bizler ile kuracağı iletişim seçeneklerine çok büyük özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özen ışığında bünyemizde birçok iletişim kanalları bulundurmakta ve bu iletişim kanallarını müşterilerimizin kullanımlarına sunmaktayız. WhatsApp üzerinde bulunan canlı destek hattı, internet sitemiz üzerinde bulunan canlı yardım hattı ve iletişim numaralarımız bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla kullanılmaktadır. Müşterilerimiz bizler ile iletişim kurmak suretiyle her türlü sorularına ve bilgi ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu iletişim kanalları sayesinde ürün iade işlemleri de başlatılabilmekte ve sizlerin sorun yaşamadan ürünlerinizi iade edebilmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca iletişim kurduğunuz zaman siz değerli müşterilerimize indirim kodları ve kampanyalar ile ilgili de detaylı bilgiler vermekteyiz.

İletişim kanallarımızın başında her zaman gerçek kişiler hizmet vermekteyiz. İletişim kanallarında hizmet veren elemanlarımıza düzenli ve detaylı şekilde eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sizlere her zaman doğru ve net bilgilerin verilmesini sağlamaktayız. Bizlerden alacağınız bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. İşletme olarak bünyemizde her zaman sekreter ve santral elemanları bulundurmakta ve bu elemanlarımız sayesinde müşterilerimizin talep ettiği tüm bilgileri eksiksiz ve tam olarak verebilmekte ve bu özelliğimiz sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluklar duymaktayız. Kaliteli iletişim kurabilmek için işletmemizi tercih etmeniz yeterli olacaktır.

Çubuklu kurye işletmesi olarak müşterilerimize kapıda ödeme seçeneği sunmakta ve bu seçenek sayesinde müşterilerimizin ürünlerini kontrol etmek suretiyle teslim almaları sağlanmaktadır. Ayrıca kapıda ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimiz hem kredi kartları ile hem de nakit olarak ödeme şanslarına sahip olmaktadırlar. Kurye elemanlarımız her zaman yanlarında post cihazları getirmektedir.

Kapıda ödeme yöntemi bünyemizde bulunan ödeme yöntemleri arasında her zaman en çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Bünyemizde kullandığımız post cihazları her zaman en kaliteli olacak şekilde temin edilmekte ve ödeme işlemleri esnasında en ufak bir problem dahi çıkarmamaktadır. Ödemelerini nakit veya kartları ile kapıda yapabilen müşterilerimiz her zaman memnuniyetlerini bizlere aktarmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara