İçeriğe geç

Artvin Uçak Kargo

Artvin uçak kargo isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, profesyonel, güvenilir, uygun fiyatlı ve tecrübeli bir hizmet sunmakta ve bu hizmet sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kargo hizmetini her zaman planlı ve programlı olarak sunmakta ve bu sayede en ufak bir aksaklık yaşanmasının önüne geçmekteyiz.

İşletme olarak bünyemizde her zaman profesyonel elemanlar çalıştırmakta ve bu elemanlardan çok büyük fayda sağlamak suretiyle sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst basamaklara taşımaktayız. Sizlerden teslim aldığımız ürünlerinizi her şeyden önce korunaklı hale getirmek adına havalı ambalajlar ile paketlemekteyiz. Bu paketleme işlemleri profesyonel elemanlarımız ve teknolojik makinalarımız tarafından yapılmaktadır.

Daha sonra kendi araçlarımıza yüklemelerini yaptığımız ürünleriniz havalimanlarına güvenli ve hızlı bir şekilde götürülmektedir. Havalimanlarına ulaşan ürünleriniz dikkatli ve takipli bir şekilde uçaklara yerleştirilmektedir. Uçaklar ile yeni adreslerine ulaşan ürünlerimiz o bölgede hizmet veren elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmek suretiyle teslim alınmakta ve hasarlı olup olmadıkları kontrol edilmektedir.

Yeni adreslerine ulaşan ürünleriniz kurye elemanlarımız tarafından tekrar kendi araçlarımıza yüklenmekte ve teslim edilmek üzere yola çıkılmaktadır. Ürünlerin teslimatı aşamasında büyük bir özen ve titizlik içerisinde hizmet sunulmakta ve bu hizmetler sayesinde sizlerin memnun olmanız sağlanmaktadır.

Artvin uçak kargo işletmesi olarak güvenilir bir hizmet verebilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Sunulan hizmetin güvenli olabilmesi adına öncelikle bizlere teslim ettiğiniz ürünlerinizin tamamını teknolojik sistemlerimize kaydetmekte ve numaralandırma işlemlerini yapmaktayız. Bu numaralandırma işlemleri sayesinde ürünleriniz hizmetimizin her aşamasında detaylı bir şekilde takip edilebilmektedir.

Ayrıca kullandığımız teknolojik makinalar ve havalı ambalajlar sayesinde ürünleriniz son derece korunaklı hale getirilmek suretiyle ambalajlanmaktadır. Kullandığımız havalı ambalajlar sayesinde ürünlerinizi gelebilecek her türlü darbeye karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Havalı ambalajlar gelecek olan darbeleri savuşturabilmektedir. Ayrıca havalimanına taşınması aşamasında kullanılan tüm araçlarımız üst düzey bir korunaklı yapıya sahip olmaktadır.

İşletme olarak araçlarımızı kullanacak olan şoför elemanlarımıza da düzenli aralıklar ile detaylı şekilde şoförlük eğitimleri vermekte ve ürünlerinizin devrilmesini, sarsılmasını ve darbe almasını engelleyecek şekilde araçların kullanılmasını sağlamaktayız. Ayrıca havalimanlarında hizmet veren elemanlarımız tarafından ürünlerinizin uçaklara yerleştirilmesi ve yeni adreslerine ulaşması aşamaları da detaylı şekilde takip edilmektedir.

İnternet sitemiz üzerinden ürünlerinizin anlık olarak nerede ve hangi aşamada olduğunu takip edebilir ve güvenli bir şekilde kargo hizmeti alabilirsiniz. İşletmemiz bünyesinde bulunan tüm bu güvenlik özelliklerinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin gönlünüz rahat bir şekilde hizmet alabilmeniz ve asla mağdur olmamanızdır.

Artvin Uçak Kargo
Artvin Uçak Kargo

Artvin Uçak Kargo Hizmeti

Artvin uçak kargo işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile kargo hizmeti sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak bünyemizde muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu elemanların yardımı ile günümüz ekonomik şartları detaylı şekilde incelenerek fiyatlarımızı ortaya çıkarmaktayız.

Kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmamız her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almamız konusunda çok büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca uzun çalışmalar sonucunda ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almalarını ve bu durumdan mutlu olmalarını sağlamaktayız.

Artvin Uçak Kargo sektöründe hizmet veren bir işletme olarak her zaman kaliteli hizmet sunabilmek adına bünyemizde pek çok özellik bulundurmaktayız. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz, tecrübeli ve deneyimli kargo elemanlarımız, yüksek modelli ve bakımlı araçlarımız, paketleme işlemi için kullanılan ambalajlar ve teknolojik makinalarımız sunulan hizmetin kalitesini artıran etkenler arasında kendilerine her zaman yer bulmaktadırlar.

İşletme olarak kargo elemanlarımızın işe alımları aşamasında pek çok sınav gerçekleştirmekte ve bu sınavlardan başarılı olarak geçebilen elemanların işe başlamalarını sağlamaktayız. Ayrıca bu kargo elemanlarımıza sözlü mülakatlar yapmakta ve bu sayede diksiyonlarını, saygılarını ölçerek işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca Artvin Uçak kargo elemanlarımızın daha önceki yıllarda sigortalı olarak kargo hizmeti sunmuş olmalarını şart olarak ortaya koymaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara