İçeriğe geç

Avcılar Kurye

Kurye hizmetine duyulan ihtiyaç git gide artış göstermektedir. İstanbul’daki yoğun trafik, nüfus çokluğu bir semtten başka biri semte gidişin bile bazen saatler almasına sebep olmaktadır. Gerek bireysel gerekse işletmelerin gönderilerini kurye yoluyla alıcılara ulaştırması pratik ve hızlı bir yoldur. Bu kolaylığı sağlayan çözüm odaklı yolu artık herkes ihtiyacı doğrultusunda kullanmaktadır.

Biz de Acil Moto Kurye firması olarak bu metropolde hizmet vermenin sorumluluğunu taşıyoruz. Her ilçeye, mahalleye en kısa ve kestirme yolları kullanarak hizmet taşıyoruz. Avcılar’da da Avcılar kurye olarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. Avcılar halkına ve iş merkezlerine verdiğimiz hizmetle müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. Kaliteli bir kurye firmasından beklenilen hizmet düsturlarını yerine getirerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktan mutluyuz. Bu memnuniyetin devam etmesi için gayretli çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kurye hizmetinin avantajlı yanlarından istifade eden müşterilerimizin memnun olduğu noktaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Zaman kazandırır.
  • Güvenli bir taşımacılık hizmeti sunar.
  • Hızlı ulaşım sağlar.
  • Gizlilik önemlidir.
  • Her an erişilebilir bir hizmet anlayışı vardır.
  • 7/24 ulaşım gerçekleştirir.

Avcılar kurye tecrübeli kadrosuyla gerek sahada gerekse diğer alanlarda çalışan personelimiz en kaliteli hizmeti sunmak için gayret eder. Misyonumuz, sağladığımız memnuniyeti muhafaza etmek ve müşterilerimizin güvenini korumaktır. Bunun için de hız, her an ulaşılabilirlik ve güven hizmetimizin önemli 3 noktasıdır. Güvenli bir taşımacılık için kuryelerimizin nitelikli insan olmasına önem veriyoruz. Kuryelerimize teslim edilen her paket onların sorumluluğunda, teslim edileceği adrese kadar onların koruması altındadır. Herhangi bir hasar, çalınma, yıpranma olmasına izin vermiyoruz. Aynı zamanda kuryelerimizin teslimatlarını rahat yapabilmesi için kullandıkları motosikletleri de dikkatli şekilde belirliyoruz.

İstanbul gibi büyük bir şehirde hizmet vermek, dikkatli ve hızlı olmayı gerektiriyor. Motosikletlerimizin güvenli taşıma alanı gönderilerin herhangi bir hasara uğramasına engel olmaktadır. Çağrı merkezimizi aradığınızda adresinize gelen kuryemiz paketi teslim aldığında size bir gönderi numarası verir. O numarayla paketinizin nerede olduğunu izleyebilirsiniz. Gönderiniz ulaştığında da size bir bildiri mesajıyla gönderinin ulaştığı haberi ulaşır. Büyük bir iş disipliniyle her personelimiz kendi departmanında en iyi hizmeti verir. Dolayısıyla kaliteli bir hizmet ortaya çıkar.

Avcılar Kurye
Avcılar Kurye

Avcılar Kurye Hizmeti

Avcılar kurye ekibimiz hızlı bir taşıma gerçekleştirebilmek için birbiriyle iletişim kurarak en iyi planı oluşturur. Çağrı merkezimizi aradığınızda ihtiyacınız olan hızı ve göndermek istediğiniz saati seçtiğinizde, sizin için bir taşıma planı yapılır ve kuryemiz yola çıkar. Normal, express ve acil kuryelerimiz farklı hızlarda olup talebiniz doğrultusunda ayarlanabilir.

Kuryemiz hizmet verdiği bölgenin caddelerini, sokaklarını iyi tanır. Bölgeyi iyi tanıyan kuryelerimiz en kestirme yolları kullanarak en hızlı ulaşımı sağlar. Gündüz ve gece hizmet veren ekibimiz, acil durumlar için en hızlı şekilde adresinize gelir. En uzak noktaya 25 dakika gibi kısa bir sürede ulaşan kuryemiz paketinizi alır ve hemen yola çıkar. En geç 90 dakika içinde en uzak mesafeye varış sağlar. Trafiğin durumuna göre en geç 1,5 saat içinde gönderiniz yeni sahibini bulmuş olur.

Kuryelerimiz hızlı sürüş taktiklerine sahiptir. Aynı zamanda motosikletlerimiz de hız kapasitesi yüksek, manevra yapabilecek üst düzey donanımlıdır. Hızın aksamaması için de düzenli olarak kontrolden geçen araçlarımız, hem güvenliklidir hem de hızlıdır.

Yenilikleri takip eden ekibimiz, alanda araştırma yaparak müşterilerin taleplerini ve ihtiyaçlarını gözlemlemeye devam eder. Yeni ihtiyaçlar ve istekler yeni hizmetlerin doğmasına zemin hazırlar. Her zaman ileriye dönük çalışan ekibimiz, teknolojinin getirdiği yenilikleri de ekleyerek hizmetlerin aksamasına engel olmaktadır. Gerek yazılım gerekse donanım olarak her zaman yenilenen bir ekipmana sahibiz. Bu da hizmetlerimizi daha kaliteli ve kalıcı hale getirmektedir.

Gerek iş yerlerindeki çalışanların gerekse semt sakinlerinin kurye hizmetinden yararlanması, ekibimizi her zaman dinamik tutmaktadır. Bu kaliteli hizmet anlayışını sunarken aynı zamanda ekonomik koşulları da göz önünde bulunduruyoruz. Müşterilerimizin tercih ettiği hız seçenekleri ayrı ayrı ücretlendirilir. Müşterimiz tercih ettiği hıza göre ödeme yapar. Aynı zamanda iki adres arasındaki mesafe, gönderilecek olan paketin boyutu da hesaplamaya dâhil edilir. Firmamız uygun bir fiyatlandırma sistemi oluşturmaya gayret eder.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara