İçeriğe geç

Ataköy Kurye

Ataköy kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz kurye hizmetinin kaliteli, profesyonel ve uygun fiyatlı olmasından dolayı her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve övgülerini kazanmaktayız.

İşletme olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu hizmet esnasında bünyemizde pek çok özelliği bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan özelliklerin sayısının fazla olmasından dolayı her zaman kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

İşletme olarak teknoloji kullanımına çok özen göstermekte ve kullandığımız teknoloji sayesinde sunulan hizmetin hızlı, güvenli, sorunsuz ve eksiksiz olmasını sağlamaktayız. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde adreslerinize giden en doğru güzergâhların belirlenmesi konusunda büyük fayda sağlamakta ve ürünlerinizin hızlı ve güvenli şekilde sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza ve kullandığımız motorlarımıza da çok büyük oranda özen göstermekteyiz. Bu özen doğrultusunda tüm elemanlarımıza düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve kullandığımız motorların tüm periyodik bakımlarını yaptırmaktayız. Ayrıca bu motorlarımızı gerekli görüldüğü zamanlar da yüksek modelleriyle değişiklerini sağlamaktayız.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde çeşitli ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler sayesinde müşterilerimizin uygunluk ve maddi durumlarına göre hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm bu özelliklerin en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktır.

Ataköy kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana güvenilir ve sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Sunulan kurye hizmetinin güvenli olabilmesi adına pek çok çalışma ve geliştirmeler işletmemiz tarafından yapılmaktadır.

Güvenli bir kurye hizmeti verebilmek adına kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının güvenli bir şekilde dizayn edilmelerini sağlamaktayız. Güvenli şekilde dizayn etme işlemi yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplanarak yerine getirilmektedir. Bu kaplamalar sayesinde ürünlerine gelebilecek her türlü darbe kolay bir şekilde bertaraf edilmektedir. Böylece siz değerli müşterilerimiz güvenli bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz.

Güvenli kurye hizmeti sunabilmek adına bünyemizde bulunan bir başka özellik ise kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz ürün bilgileri eğitimleridir. Detaylı bir şekilde vermiş olduğumuz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde ürünlerinizin motorlarımıza özenli ve dikkatli bir şekilde yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Bu özen ve dikkat içerisinde yerleştirilen ürünleriniz sorunsuz ve hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Sürahi, yumurta, kavanoz gibi kırılacak yapıda bulunan ürünleriniz sabitlenmekte, yumurta, şeftali, üzüm gibi ezilecek yapıda olan ürünleriniz ise en üst kısma yerleştirilmek suretiyle adreslerinize teslim edilmektedir. Bu sayede hiçbir ürününüzün zarar görmemesini sağlamaktayız.

Ataköy Kurye
Ataköy Kurye

Ataköy Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı olması müşterilerimiz tarafından en çok övgü ile bahsedilen özellikler arasında yer almaktadır. Hızlı hizmet sunuyor olmak müşterilerimizin mağdur olmamalarını sağlamakta ve ihtiyacı olan ürünlere en kısa süre içerisinde ulaşmaları sağlanmaktadır.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına kullandığımız motorların güç yapılarına özen göstermekteyiz. Ayrıca bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın çevresel bilgileri ve kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize giden en kısa ve hızlı güzergâhlar belirlenmekte ve siparişlerinizin nakliye hizmeti o güzergâhlar üzerinden yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan bu özellikler sayesinde sizlere sunulan kurye hizmeti her zaman en hızlı hali ile sunulmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Ataköy kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde hizmet göstermekte ve aynı zamanda teknoloji kullanımına çok büyük önem vermekteyiz.

Kullandığımız teknolojik ekranlarımız sayesinde vermiş olduğunuz siparişler tüm detayları ile birlikte anlık olarak ekranlarımıza düşmektedir. Ekranlarımıza düşen siparişlerinizin ödeme ve teslimat tercihleriniz de bilgi olarak sunulmakta ve bu bilgiler ışında hizmet sunulmaktadır.

Ayrıca sunduğumuz kurye hizmeti esnasında kullandığımız motorlarımızın tamamında araç takip cihazları bulunmakta ve bu cihazlar sayesinde internet adresimiz veya mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizin anlık olarak hangi bölgede olduğu takip edebilir ve kendinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara