İçeriğe geç

Ayasofya Kurye

Hepimiz yoğun dönemlerden sürekli geçiyoruz. Acil durumlar yaşıyoruz ve işlerimiz aksıyor. İşlerimizi kolaylaştırmanın yollarını arıyoruz. Bu noktada biz devreye giriyoruz. Ayasofya Kurye işlerinizi kolaylaştırmak için moto kurye hizmeti sunmaktadır. Sizlere kalite ve güven sunuyoruz. Acil moto kuryeye ihtiyaç duyabilirsiniz ya da herhangi bir teslimatta kurye ihtiyacınız doğuyor. Siz değerli müşterilerimize en kusursuz hizmeti sunuyoruz.

Özellikle kalabalık bir şehirde en önemli ihtiyaç kurye olmuştur. İşlerimizi kolaylaştırmanız için sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ayasofya kurye, sektöründe önemli bir yer edinmiş firmadır. İstanbul bir metropol şehridir. İstanbul gibi bir şehirde yaşıyorsanız, en büyük sorun şüphesiz ki trafiğidir. Günümüzde sadece araç trafiği değil, yaya trafiği de büyük sorun haline gelmiştir. Bu nedenden dolayı teslim etmeniz gereken gönderileri zorluklarla teslim ediyorsunuz ve zaman kaybediyorsunuz. Firmamız bu noktada devreye girmektedir. Firmamız, gönderilerinizi en iyi rotayı bularak hızlı ve güvenli bir şekilde ilgili yere teslim etmektedir.

Acil teslim etmeniz gereken evraklar, dosyalar ve paketler olabilir. Bu durumda zamanınız da hiç yoksa bu büyük bir sorun teşkil etmektedir. Bizden motorlu kurye talebinde bulunarak bu sorununuza son verebilirsiniz. Alanında uzman ve deneyim sahibi kuryelerimiz gönderinizi zarar görmeyecek şekilde istediğiniz konuma teslim edecektir ve ardından sizleri bilgilendirecektir. Önem taşıdığımızın farkındayız. Gönderi türü ne olursa olsun, her gönderiye aynı hassasiyetle yaklaşıyoruz. Emanetinize sahip çıkıyoruz, kırılmasını, hasar görmesini önleyecek önlemler ile teslimat yapıyoruz.

Firmamız, sürekli kendini geliştirmekte ve yenilikçi yaklaşımlarla hareket etmektedir. Firmamızda, personellerimiz için devamlı olarak eğitimler verilmektedir. Bu sayede hizmet kalitemiz en üst seviye yer almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren firmamız, müşterilerini memnun etmek için çalışmaktadır. Firma olarak temel ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Nerede olursanız olun, her konumuza intikal ediyoruz. Gönderilerinizi bir konumdan alıp diğer konuma götürüyoruz. İş yerinize geliyor evraklarınızı ilgili yere teslim ediyoruz. Tek amacımız kusursuz bir hizmet sunmaktır.

Motorlu kuryelerimiz, sorumluluğunu aldığı her türlü gönderiyi en iyi şekilde muhafaza etmektedir. En hızlı ve güvenli teslimatı uygun bir fiyata almak için bizi tercih edin. Siz değerli müşterilerimiz için her noktaya hizmet veriyoruz. İşlerinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Sizlere zamandan kazandırıp başka aktivitelere zaman ayırmanızı sağlıyoruz.

Ayasofya Kurye
Ayasofya Kurye

Ayasofya Kurye Hizmeti

Birçok hizmeti değerli müşterilerine sunan firmamız Ayasofya kurye, bu açıdan çok avantajlıdır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliğiyle ön plana çıkıyoruz. Müşterilerimizin istek ve taleplerine büyük önem veriyoruz. İşte müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

 • Kargolarınızın teslimatı
 • Evrak ve dosyalarınızın teslimatı
 • Eczane ihtiyaçlarının teslimatı
 • Hediyelerin teslimatı
 • Çiçek ve benzeri ürünlerin teslimatı
 • Acil önem bildiren evrak, dosya, eşya, paket teslimatı
 • Özel gönderilerinizin teslimatı.

Yukarıda saydıklarımızın dışında siz müşterilerimize başka hizmetler de sunuyoruz. Daha önce belirttiğimiz gibi sizin taleplerinize göre hareket ediyoruz. En kaliteli ve en kusursuz hizmeti almak için bizi seçin. Firmamız, siz değerli müşterileriyle çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Ayasofya Kurye birçok avantajıyla sektöründeki diğer firmalardan daha iyi konuma gelmiştir. Çünkü kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli yenilikçi bir yaklaşım sergiliyoruz. Siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlardan bazıları şunlardır:

 • Tamamen güvenli bir teslimat hizmeti
 • Hızlı teslimat hizmeti
 • Fiyat politikamız
 • Geniş teslimat noktası ağımız
 • Müşteri memnuniyeti prensibimiz
 • Müşteri hizmetleri sistemi
 • Her an müşteri desteği
 • Sürekli kendini geliştiren ve yenilikçi firma prensibi

Yukarıdakiler dışında birçok avantajımız vardır. Ayasofya kurye, olarak müşterilerimizin taleplerini en kısa sürede yerine getiriyoruz. Kalitemizle, güler yüzlü personellerimizle sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Siz mutlu olursanız, firma olarak biz de mutlu oluyoruz.

Bizimle iletişime geçmeniz çok kolaydır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde çözülecektir. İş yerinize, evinize, dışarıdaki herhangi bir konuma kurye talep etmeniz yeterli olacaktır. Bizi arayıp iletişime geçebilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızla her zaman ve her yerde hizmetinizdeyiz, Ayasofya Kurye hizmetinde olmaya da devam edeceğiz. Bütçe dostu fiyatlarımız, piyasaya göre oldukça uygun. Makul bir ücretle, kaliteyi satın almış olacaksınız. Bizi aramaktan çekinmeyin. Sizin için hizmet veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara