İçeriğe geç

Anadolu Kavağı Kurye

Anadolu kavağı kurye işletmesi olarak sizlere sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktır. Sizlerin takdir ve memnuniyetlerini kazanabilmek adına işletme olarak yoğun çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırmalar neticesinde müşterilerimizin kurye hizmetinden tam olarak hangi özellikleri istediğini saptamakta ve bu istekleri karşılayabilmek için çalışmalar yapmaktayız.

Müşterilerimizin verdiği siparişlerin hızlı, hasarsız, eksiksiz, uygun fiyatlı bir şekilde kendilerine teslim edilmesini istemektedirler. Biz de işletme olarak bu istekleri göz önünde bulundurmak suretiyle sunduğumuz hizmetin hızlı bir şekilde teslim edilmesini, fiyatların en uygun şekilde belirlenmesini ve vermiş olduğunuz siparişlerin eksiksiz ve hasarsız bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlayacak nitelikte özellikleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Anadolu Kavağı Kurye olarak teknoloji kullanımına verdiğimiz önem sayesinde müşterilerimizin siparişlerinden anlık olarak haberdar olmakta ve bu sayede hizmetin hızlanmasını sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın ürün bilgileri, motor kullanım yetenekleri, motorlarımızın korunaklı bir yapıya sahip olmasından dolayı sunulan hizmetin güvenlik seviyesi en üst basamaklarda yer almakta ve müşterilerimizin güvenlik beklentilerini karşılamaktadır. Bu özellikler dışında işletme olarak yaptığımız araştırmalar ve hesaplamalar sonucunda ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar sayesinde siz değerli müşterilerimizin başka bir isteğini daha yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. İşletme olarak siz değerli müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerinizi saptayarak bu beklentileri hizmetlerimize enjekte ediyor olmamızın en büyük sebebi sizlerin aldığınız hizmetten memnun kalmanızdır.

Anadolu Kavağı Kurye
Anadolu Kavağı Kurye

Anadolu Kavağı Kurye Hizmeti

Anadolu kavağı kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet sunmakta ve sunduğumuz her hizmeti hızlı olarak sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz bu hızlı hizmetlerin yanında siz müşterilerimize acil kurye hizmeti de sunmaktayız. İnternet üzerinden siparişlerinizi verme aşamasında acil hizmet olarak not aldığınız zaman sizlere normalden çok daha hızlı hizmet sunmakta ve anlık olarak ihtiyaçlarınızın giderilmesini sağlamaktayız. Acil kurye hizmeti evinize davetsiz misafir geldiği zaman, acil ilaç ihtiyacı olduğu zaman, resmi evrakların acil olarak kurumlara yetiştirilmesi gerektiği zaman ortaya çıkmakta ve bu acil durumların giderilmesini sağlamaktadır.

Resmi evrakların kurumlara yetiştirilmesi gerektiği durumlarda günümüz sorunları içerisinde ilk sırada yer alan trafik sorunu sebebiyle binek otomobiller ile yetiştirilmesi zor olabilmektedir. Biz işletme olarak yüksek modelli ve manevra kabiliyeti fazla olan motorlarımız sayesinde trafik sorununu çözmek suretiyle evraklarınızı zamanında kurumlara yetiştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu acil hizmetler sayesinde sizlerin anlık olarak oluşan acil kurye hizmetlerinizi karşılamakta ve bu sayede takdirlerinizi ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize fazla sayıda teslimat seçeneği sunmaktayız. Bu fazla sayıda bulunan teslimat seçenekleri sayesinde uygunluk durumlarınıza göre vermiş olduğunuz siparişleri teslim alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat yöntemi de bulunmakta ve müşterilerimiz tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Evleriniz de aileniz biri veya küçük çocuğunuz uyuduğu zaman zili çalmadan teslimat yöntemi devreye girmekte ve rahatsızlık vermeden teslimatın yapılmasını sağlamaktadır. Bu teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman siparişlerinizi adreslerinize getiren kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve daha sonra sizleri telefon ile arayarak haber vermektedirler. Bu sayede gürültü yapmadan, zili çalmadan sipariş verdiğiniz ürünlerinizin teslimatları gerçekleştirilmektedir. İşletme olarak bünyemizde bu özelliği bulundurmamızdan dolayı her zaman müşterilerimizin takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Anadolu kavağı kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti esnasında bünyemizde çalışan kurye elemanlarımıza çok büyük oranda özen ve titizlik göstermekteyiz. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın güler yüzlü, sıcakkanlı ve saygılı olmaları bizler için her şeyden önce gelmektedir. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızı işe alma aşamasında sözlü mülakatlardan geçirmekte ve bu özelliklerinden emin olmak suretiyle işe alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca saygılı, güler yüzlü ve sıcakkanlı olan bu kurye elemanlarımıza sunduğumuz hizmetin her aşaması hakkında düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini ve memnun etme seviyesini en üst basamaklara taşımayı hedeflemekteyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara