İçeriğe geç

Maçka Kurye

Maçka kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmet bünyesinde her zaman teknolojiye yer vermekte ve kullandığımız teknoloji sayesinde sunulan hizmetlerin kaliteli ve profesyonel olarak sunulmasını sağlamaktayız. Günümüzde teknoloji çok önemli bir konumda yer almakta ve neredeyse her hizmet bünyesinde kendisine yer bulmaktadır. Bünyesinde teknoloji bulunan hizmetlerin kaliteleri müşterilerinin memnuniyetlerinin kazanılmasına yardım sağlamaktadır.

Biz de işletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması adına teknolojiden çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırmaktayız. Teknoloji kullanımının işletme olarak pek çok faydasını görmekteyiz. Sunduğumuz hizmetlerin eksiksiz ve hasarsız olarak sunulması, uygun fiyatların belirlenmesi, adreslerinize giden güzergâhların doğru şekilde belirlenmesi gibi pek çok alanda önemli faydalar sağlamaktayız.

Maçka kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman piyasa koşullarına göre en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan istedikleri gibi hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile hizmet alabilmeleri en büyük hedeflerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır. Bu hedefimizin gerçekleştirilmesi adına uzun soluklu, detaylı ve yoğun çalışmalar yapmakta ve bu çalışmalar neticesinde en uygun fiyatların ve çeşitli indirimlerin ortaya çıkarılmalarını sağlamaktayız. Müşterilerimiz uygun fiyatlar ile aldıkları hizmetler karşısında her zaman bizlere olumlu dönüşler sağlamaktadır.

İşletme olarak uygun fiyatların belirlenmesi amacı ile her zaman bünyemizde profesyonel muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu elemanlarımızın yaptıkları detaylı hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özellik işletmemizin her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamakta ve sunduğumuz hizmete karşı olan taleplerin her geçen gün artmasını sağlamaktadır. Ayrıca profesyonel muhasebe elemanlarımız uygun fiyatların belirlenmesi için yaptıkları hesaplamalar bünyesinde günümüz ekonomik şartlarında, kur fiyatlarından, faiz oranlarından ve enflasyon oranlarından çok büyük oranda fayda sağlamaktadırlar. Yapılan bu hesaplamalar ışığında müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

Maçka Kurye
Maçka Kurye

Maçka Kurye Hizmeti

Maçka Kurye sektöründe çok uzun senelerden bu yana hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza çok büyük özen göstermekte ve bu gösterilen bu özen sayesinde sunulan tüm hizmetlerin kaliteli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın teknolojiden iyi anlamalarını sağlamak adına düzenli olarak eğitim vermekte ve bu sayede hizmetimiz bünyesinde devamlı olarak teknolojinin kullanılmasını sağlamaktayız. İşletme elemanlarımızın teknolojiden iyi anlıyor olmaları sunulan hizmetlerin güvenli,  hızlı, kaliteli, deneyimli ve sorunsuz bir şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamına teslimat seçeneklerimiz, ödeme seçeneklerimiz, motorlarımız ve ileri derece motor kullanım konularında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamı uzun senelerden bu yana mesleklerinde sigortalı olarak çalışmış kişilerden oluşmakta ve bu sayede direkt olarak deneyim ve tecrübeyi işletmemiz bünyesinde bulundurmaktayız. Kurye elemanlarımızın tamamı çözüm odaklı ve çözüm üretebilen kişilerden oluşmakta ve ufak sorunlar her zaman hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Ayrıca bünyemizde iletişim konusunda deneyimli elemanlar da bulunmakta ve bu elemanlar sayesinde sizlere canlı destek hatlarımız üzerinden her türlü bilgi ve hizmeti sunabilmekteyiz. Kurye elemanlarımızın tamamı düzgün diksiyonlara sahip olmakta ve bu sayede sizlere siparişlerinizi teslim etme aşamasında her zaman kibar bir üslup kullanmaktadır. Ayrıca elemanlarımızın tamamı saygılı ve güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Maçka kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana bünyemizde acil hizmet sunmak için özel elemanlar bulundurmaktayız. Bu elemanlarımız motor kullanım konusunda ultra yetenekli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca bu elemanlarımız atik yapılara sahip olmakta ve bu yapılar sayesinde her türlü acil kurye hizmetlerini sorunsuz ve hatasız şekilde yerine getirebilmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadırlar.

Acil kurye hizmetleri sunan elemanlarımız bünyemizde ve sahada devamlı olarak bulunmaktadır. Sizler acil hizmet almak istediğiniz zaman acil kurye elemanlarımız arasında iletişim kurulmakta ve adreslerinize en yakın olan elemanımızın hizmet vermesi sağlanmaktadır. Alacağınız acil kurye hizmetleri her zaman sorunsuz, güvenilir ve hatasız olarak sunulmakta ve bu sayede işletmemizin dikkat çekmesi sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara