İçeriğe geç

Başakşehir Kurye

Günümüzde kuryeler en az kargolar kadar tercih edilen bir hizmet olmuştur. Özellikle İstanbul gibi kalabalık olan ilerde artık lüks olmaktan çıkıp bir mecburiyet durumu meydana gelmiştir. Başakşehir kurye hizmeti sunan firmamızda müşterilerimizin en çok taşınmasını istediği eşyalar belgeler, hediyeler ve aylık dergiler olarak sıralanabilir. Bu eşyalar arasında iş ile alakalı belgelerin önemi büyüktür. Taşıyan kuryenin hızlı olduğu kadar güvenilir olması da gereklidir.

Acil Moto Kurye firmamız ile gönderileriniz mümkün olan en kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde alıcısına teslim edilir. Bazen gönderilerin alıcıdan yeniden alınması ve göndericiye teslim edilmesi gerekebilir. Böyle durumlarda çalışanlarımız alıcının adresinde bekler ve gönderiyi teslim alarak göndericinin adresine ulaştırır.

Başakşehir kurye fiyatları bakımından müşterilerimizin maddi durumunu zorlamayan fiyat seçenekleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdüren firmamız sunduğu birbirinden başarılı hizmetlerle ve fiyat seçenekleri ile müşteri memnuniyetini her zaman sağlamayı başarmıştır. Firmamız çalışanları işlerinde deneyimli, gerekli eğitimleri tamamlamış ve çözüm odaklı çalışan kişilerdir. Yeterli donanıma sahiplerdir ve İstanbul yollarını iyi bilmektedirler.

Kargo firmaları her gönderide teslim edilecek adrese kadar pek çok kez personel ve araç değişikliği yaşamaktadırlar. Bu esnada kırılacak eşyalar, belgeler ve bu gibi gönderilerin kaybolması ve hasar alma ihtimali vardır. Fakat Başakşehir kurye hizmetleri ile taşınan eşyalar taşıma işlemleri esnasında personel ve araç değişikliği yaşanmaz. Teslim alınan gönderiler başka hiçbir yere gitmeden alıcının adresine doğru hareket ederler. Yol durumuna göre donanımlı araçlar ile taşınan gönderiler herhangi bir hasar almadan alıcısına teslim edilir.

Müşterilerimizin gönderileri alıcısına teslim edilene kadar istedikleri zaman müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek gönderilerinin durumu hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirler. Müşterilerimiz kargoya verilen gönderilerin öğrenerek ya da hasar alıp almadığı hakkında düşüncelere dalarak beklemek yerine kuryeye teslim edilen gönderilerin aynı gün içerisinde alıcısına teslim edileceğini bilerek içleri rahat bir şekilde işlerine devam edebilirler.

Başakşehir Kurye
Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye Hizmeti

Başakşehir kurye hizmetlerimiz taşımacılık alanında en hızlı şekilde teslimat yapmaktadır. Müşterilerimiz gönderilerini kuryemize teslim etmiş oldukları an itibariyle başlayan teslimat süreci müşteri hizmetleri ile planlı olarak sürmektedir. Eğer gönderi motorla taşınıyorsa İstanbul gibi trafik sorunu hiç çözülmeyen bir ilde bile uzun sürmeyecektir.

Küçük araç olduğundan ötürü motorların her zaman hareket kabiliyeti diğer araçlara kıyasla daha fazladır. Eğer araçlar büyükse da araç takip cihazları tarafından gerekli tedbirler alınacaktır. Kuryelerimiz hareket sırasındayken rotaları değişmek zorunda kaldığında araç takip cihazları ile izlenen araçlarımıza kısa ve farklı olan yeni rotalar belirlenmektedir.

Kurye hizmetlerimizle gönderileriniz aynı gün içerisinde alıcının adresine doğru harekete geçer. Kargo hizmetlerinde mesai saatleri bitiği zaman kalan gönderiler ertesi güne sarkar ancak biz kesintisiz bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz için istediğiniz zaman iletişim adresimizi arayıp hizmetlerimizden faydalanmak istediğinizde, gönderiniz müşterimize en yakın çalışanımız tarafından alınır ve teslimat etmek üzere yola çıkılır. Mümkün olan en kısa süre içerisinde alıcıya teslimat yapılır. Süreyi etkileyen yol durumu ve hava koşulları gibi sebepler işlerinde profesyonel olan çalışanlarımız ve donanımlı araçlarımız sayesinde bertaraf edilmektedir.

Acil Moto Kurye firması olarak Başakşehir‘de en deneyimli çalışanlar, son teknoloji sistemler ve donanımlı motorlar ile çok kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu kaliteli hizmeti sunarken her zaman piyasanın altında fiyatlar sunmakta ve fiyat performans ilişkisi konusunda çok büyük destek sağlamaktayız. Sunulan hizmet esnasında sistemlerimizden kuryelerimizin anlık olarak nerede olduğunu takip edebilmektesiniz.

Kuryelerimiz sizlere karşı her zaman saygılı ve güler yüzlü davranmaktadır. Kurye elemanlarımızın işe alım işlemleri esnasında yapılan sınavlar ve sözlü mülakatlar sayesinde motor kullanımlarını, karakterlerini ve diksiyonlarını belirleyerek işe alımlarını sağlıyoruz.

Acil Moto Kurye firması olarak Başakşehir kurye sektöründe artan ilgi ve talepten ötürü kurye hizmetlerinin fiyatlarının arttığı ve sizlerin bu durumdan rahatsız olduğunuzu biliyoruz. Bu rahatsızlığınızı gidermek adına işletmemiz özelinde yaptığımız hesaplamalar ve araştırmalar sayesinde her zaman uygun fiyatlar sunmakta ve maddi problemlerinizi ortadan kaldırmaktayız. Siz de fiyat performans açısından çok kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara