İçeriğe geç

Göksu Kurye

Çağımızda gelişen teknoloji ve araçlar sebebiyle günlük yaşam oldukça hızlanmaktadır. İş hayatı ve bireylerin faaliyetleri de buna bağlı olarak yüksek tempoda ilerlemektedir. Pek çok sektör hızlanan bu yaşam biçimine adapte olmaya başlamıştır. Kargo çalışmaları da bunlardan birisidir.

Bizlerde Göksu Kurye olarak güncel gelişmeleri ve müşteri taleplerini yakından takip ederek çalışmalarımızı bu yönde ilerletmekteyiz. Kargo hizmetlerimiz pek çok farklı seçenekten oluşmaktadır. Paket özellikleri ve müşteri taleplerine uygun hizmetler ile teslimatlar gerçekleştiriyoruz.

Hızlanan hayat temposuna karşılık, büyükşehirlerde yaşanan trafik yoğunluğu da eş zamanlı olarak artmaktadır. Bir yere ulaşmak için fazlaca çaba harcamak gerekmektedir. Firmamız bu yoğunluğa çözüm olarak Göksu kurye faaliyetlerine motorlu teslimatları ekleyerek, kargo süreçlerini kısaltmaktadır.

Büyük boyutlardaki paketler için ya da şehir dışı teslimatlarını arabalı kargo, uçak kargo gibi farklı imkânlarımızı kullanarak güvenli bir şekilde gönderebilirsiniz. Ancak şehir içerisinde, İstanbul trafiği ile uğraşmak istemiyor, paketim bir an önce alıcıya ulaşsın diyorsanız motor ile teslimat seçeneğimiz tam da size göre.

Motorlar, diğer araçlara oranla daha küçük gövde yapısı sayesinde kolay hareket edebilme özelliğine sahiptir. Pek çok aracın geçmekte zorlandığı alanlar, motorlar için herhangi bir zorluk teşkil etmemektedir. Bizlerde bu avantajları, kargo çalışmalarımıza entegre ederek hızlı bir şekilde teslimatları alıcı konuma ulaştırıyoruz.

Dilediğiniz noktadan, paket gönderimi sağlayabilirsiniz. İstanbul’un her noktasına kargo imkânımız bulunmaktadır. Müşterilerimiz, trafik ile uğraşmadan paketlerini istedikleri konuma gönderebilmekte. Böylelikle hem zamandan tasarruf ediyor, hem de yol masraflarından kurtularak maddi kazanç elde ediyorsunuz.

Kargo süreçlerimizin tamamı yüksek kalite standartlarına uygun bir şekilde sürdürülmektedir. Paketlerin güvenliği ve zamanında teslim edilmesi hususunda, kuryelerimiz oldukça titiz çalışmaktadır. Donanımlı araçlarımız ve gelişmiş altyapımız sayesinde belirtilen adresleri kolay bir şekilde tespit ediyoruz. Güzergâh bilgisi ve yol şartları konusunda uzman kuryelerimiz, paketlerinizi istediğiniz saat aralıklarında teslim etmektedir.

Müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilir, ihtiyaç duyduğunuz kargo hizmetini talep edebilirsiniz. Gece gündüz demeden, sizler için kurye hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Göksu Kurye
Göksu Kurye

Göksu Kurye Hizmeti

Gönderimi sağlanacak paketlerin farklı aciliyeti bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken kargoların yanında acil bir şekilde ulaştırılması gereken paketlerde bulunmaktadır. Bizlerde tek bir teslimat seçeneği yerine her ihtiyaca uygun Göksu kurye çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

  • Normal teslimat: Standart teslimat özelliklerine sahiptir. Aynı gün içerisinde paketler teslim edilmektedir. Kuryemiz yola çıkarak yaklaşık 35 dakika içerisinde bulunduğunuz adrese ulaşmaktadır. 180- 240 dakika içerisinde gönderinin teslimatı gerçekleşmektedir. Normal teslimat hizmetlerimiz 09:00 ile 18:00 arasında gerçekleşmektedir.
  • Express teslimat: Daha hızlı teslimat gerektiğinde tercih edilmektedir. Yaklaşık 30 dakika içerisinde paketi sizlerden alarak teslimata başlanmaktadır. 90- 120 dakika arasında kargo süreci tamamlanmaktadır. 09:00- 20:00 arasında Express kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
  • VIP teslimat: En hızlı teslimat yöntemidir. Tek bir müşteriye özel olarak teslimat gerçekleşmektedir. Kuryemiz 25 dakika içerisinde paketi sizlerden teslim almaktadır. 45- 90 dakika arasında süreç tamamlanmaktadır. Kesintisiz hizmetlerle 7/24 VIP kurye talebinde bulunabilirsiniz. Diğer yöntemlere göre ücret farkı bulunmaktadır.

Göksu kurye hizmetlerimiz sayesinde pek çok ürünü en hızlı şekilde istediğiniz adrese iletebilirsiniz. Motorlarımızın üzerinde taşıma bölmesi bulunmaktadır. Kargoların taşınma esnasında hasar almaması ve sarsılmaması için özel kaplamalar ile üretilmektedir. Isı geçirgenliği az olduğu için gıda paketlerinizi gönül rahatlığı ile uzak adreslere gönderebilirsiniz.

Kuryelerimiz ile gönderebileceğiniz ürünlerden bazıları şu şekildedir:

  • Kıyafet ve ayakkabı
  • Resmi belgeler, evrak, dosya
  • Kişisel eşyalar
  • Yiyecek paketleri, gıdalar
  • İlaç ve medikal ürünler
  • Çanta, paketler…

Kaliteli hizmetlerimize ek olarak tüm çalışmalarımızda uygun fiyat avantajlarına sahibiz. Müşteri odaklı hizmetler neticesinde, piyasa koşullarına uygun ücretler ile kargo imkânı sunmaktayız. Teslimat ücretleri gönderi özelliklerine göre şekillenmektedir. Teslimat adresinin uzaklığı ve paketin boyutu fiyatlar belirlenirken etkili olmaktadır.

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmeler esnasında ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Talep edilen ek hizmetler kargo fiyatlarına ilave edilmektedir. VIP teslimat seçeneği, Express teslimat ve normal teslimat seçenekleri arasında ücret farkı bulunmaktadır. Alıcı adresin uzaklığına bağlı olarak ücretlerde artış görülmektedir. En güncel fiyatlar ve ödeme avantajları için bizlerle iletişime geçiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara