İçeriğe geç

Kanlıca Kurye

İstanbul’un trafik sorunu her geçen gün büyümektedir. Araçların hareket etmekte zorlandığı zaman dilimlerinde kargo hizmetleri de yavaşlamaktadır. Bu alandaki eksikliği giderebilmek adına, güncel teknolojileri kullanarak kargo çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Kaliteli hizmetlerimiz ile kargo şirketlerinin içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktayız.

İnsanların çoğu günlerinin büyük bir kısmını yolda geçirmektedir. Uzak adresler arasında gidip gelmek saatler sürmektedir. Ancak bu durum hızlanmış hayat temposu içerisinde, işlerin aksamasına sebep olmaktadır. Bizler motor ile teslimat yöntemini hizmetlerimizin arasına ekleyerek, sizleri trafik sebebiyle vakit kaybetmekten kurtarıyoruz. Paketleri ulaştırmak için yorulmanıza gerek kalmadan bir tık ile istediğiniz her noktaya gönderi talebinde bulunabilirsiniz.

Arabalı kurye, uçak kurye gibi farklı teslimat yöntemlerimiz de bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmelerde sizlere en uygun seçenek sunularak, süreç hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Çalışmalarımız İstanbul içiyle sınırlı olmayıp, şehirlerarasında da paket teslim hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şehir içerisinde mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır. Farklı yakalarda bulunan teslimat noktaları da Kanlıca kurye hizmetlerimize dâhildir.

Motor ile yapılan teslimatlar, araçlara göre çok daha kısa sürede alıcıya ulaştırılmaktadır. Araçların ilerlemekte zorlandığı yollarda, motorlarımız ile kolay bir şekilde hareket ediyoruz. Ara sokaklar, dar yollar ve engebeli arazilerde hızlıca ilerlemekteyiz.

Teslimat motorlarımız tamamı en güncel modellerden oluşmaktadır. Gelişmiş ekipmanlar sayesinde konum tespitini oldukça kolay yapıyoruz. Adresler ve yollar arasında tecrübe edinmiş kuryelerimiz karmaşık adreslerde bile hızlı ulaşım sağlamaktadır.

Uygun fiyat seçeneklerimiz sayesinde bütçenize uygun teslimat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ücretlerimiz, piyasa şartlarına göre düşük miktardadır.

Acil bir şekilde ulaştırmak istediğiniz kargolar için, Kanlıca kurye en uygun teslimat yöntemidir. Sıra beklemenize gerek kalmadan, istediğiniz her an kurye talebinde bulunabilirsiniz. Yoğun yaşam ve iş temposu arasında paketlerin teslimatı ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, bizlere başvurarak kargo sürecini profesyonel ekiplerimize bırakın. Tüm aşamaları sizler için özenle takip ediyoruz. Böylelikle gönderiler ile vakit kaybetmeden kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Kurye hizmetlerimizden yararlandığınızda elde edeceğiniz avantajların bir kısmı şu şekildedir:

 • Trafik içerisinde yorulmadan, zamandan tasarruf
 • Şehir içerisinde her noktaya teslimat, farklı şehirlere kargo imkânları
 • Uygun fiyat seçenekleri
 • Hasarsız ve kaliteli teslimat güvencesi
 • 7/24 Müşteri desteği
 • Farklı teslimat seçenekleri sayesinde gönderiye uygun hizmetler…
Kanlıca Kurye
Kanlıca Kurye

Kanlıca Kurye Hizmeti

Firmamızda çalışmakta olan tüm personelimiz, alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri temsilcilerimiz, kargo seçenekleri, teslimat süreleri ve ücret tarifeleri hakkında bilgili kişilerden oluşmaktadır. Böylelikle, bizlere başvurduğunuzda gönderiler için en uygun yöntem kolaylıkla belirlenmektedir. Sizlere sunduğumuz danışmanlık hizmetleri sayesinde, aklınızda teslimat sürecine dair hiçbir soru kalmayacağını garanti ediyoruz.

Teslimatları gerçekleştiren Kanlıca kurye çalışanlarımız, özel eğitimlerden geçerek belge almaya hak kazanan kişilerdir. Yüzlerce kez sorunsuz teslimat gerçekleştiren kuryelerimiz, trafik kurallarını ihlal etmeden, paketleri güvenli bir şekilde alıcı adrese ulaştırmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak, çeşitli teslimat türleri geliştirdik. Standart teslimatların dışında, daha hızlı yöntemler arıyor ancak bulamıyorsanız teslimat seçeneklerimiz tam size göre. Acil bir şekilde ulaşmanız gerek eşyalar ya da ürünler için hizmetlerimizden en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

 • Normal teslimat: Standart hızda, aynı gün içerisinde ulaşmasını istediğiniz gönderiler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kuryelerimiz, belirtilen randevu saatinde bulunduğunuz adrese gelerek gönderiyi teslim almaktadır. Çalışma saatleri 09:00-18:00 şeklindedir.
 • Express teslimat: Bu teslimat seçeneği ile kargo süreci daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. 09:00- 20:00 saatleri içerisinde hizmet verilmektedir.
 • VIP teslimat: Acil teslimat ihtiyacı duyulduğunda, VIP teslimatı tercih ederek paketleri oldukça kısa sürelerde iletebilirsiniz. VIP kurye hizmetlerimiz 7 gün 24 saat devam etmektedir. Müşteri sırası beklemeden direkt kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Motor üzerinde taşınmaya uygun tüm paketler kuryelerimiz tarafından alıcıya ulaştırılmaktadır. Büyük boyuttaki gönderiler için, uygun ebattaki araçlar ile kargo sürecini başlatabilirsiniz. Çalışmalarımızın arasında her türlü taşıma imkânı bulunmaktadır.

Motorlarımız hızlı ulaşım avantajına sahip olması sebebiyle, kısa sürede teslim edilmesi gereken gıda paketleri ya da yiyecek çeşitleri için en doğru seçenektir. Kuryelerimizin titiz çalışması ile herhangi bir hasar olmadan teslimat gerçekleşmektedir.

 • Gıda çeşitleri
 • Giyim ürünleri
 • Kırtasiye, kitap çeşitleri
 • Ayakkabı, çanta
 • Evrak, dosya
 • İlaçlar…
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara