İçeriğe geç

Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği kurye işletmesi olarak müşterilerimizin isteklerine ve beklentilerine uygun şekilde kurye hizmeti vermekte ve bu hizmet sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak kendimizden her zaman olumlu olarak bahsettirmekteyiz. Bu olumlu bahsetmeler sunduğumuz hizmetin sorunsuz, hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı olarak sunulması sayesinde ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca işletme olarak kurye hizmetimizin bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri, farklı teslimat seçenekleri, çeşitli kampanyalar ve indirimler bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde her zaman müşterilerimizin mutlu ve memnun kalacağı şekilde hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız. İşletme olarak sunduğumuz hizmetin bu denli fazla özelliğe sahip olmasının en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması isteğidir.

Sultançiftliği kurye işletmesi olarak kurye sektörünün en önemli özelliklerinden biri olan hızlı hizmet vermeyi yerine getirebilmek adına çok uzun süren çalışmalar yapmakta ve sunduğumuz hızlı hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Sunmakta olduğumuz kurye hizmetinin hızlı olabilmesi adına motor gücü yüksek olan motosikletler kullanmaya özen göstermekte ve bu motorları kullanacak olan kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde motorların doğru kullanımı sağlanmakta ve bu kullanım sayesinde trafik sorunu çözüme kavuşmaktadır.

Ayrıca işletme olarak kullandığımız teknoloji sayesinde siparişlerinizden anlık olarak haberdar olmakta ve siparişlerinizin hızlı olarak nakliye aşamasına geçirilmesi sağlanmaktadır. Sizler de bu şekilde hızlı ve özellikli bir kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile mutlaka iletişime geçerek hizmet almalısınız.

İşletme olarak siz müşterilerimize her zaman güvenli kurye hizmeti sunmakta ve bu güvenli hizmet sayesinde müşterilerimizin gözü kapalı şekilde bizlerden hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

Sunduğumuz hizmetin güvenli olabilmesi adına kullandığımız motorların yüksek modelli ve bakımlı olmasını, bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın profesyonel olmasını sağlamakta ve bu etkenler sayesinde müşterilerimizin güven duygusunu kazanacağımız şekilde güvenli hizmet sunabilmekteyiz.

Sunduğumuz kurye hizmeti esnasında en çok kullandığımız materyal olan motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına çok fazla özen göstermekte ve bu özen sayesinde ürünlerinizin hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktayız.

Motosikletlerimizin ürün taşıma kısımlarının yumuşak zeminler, köpükler, normal ve havalı ambalajlar ile kaplanmasını sağlamakta ve bu sayede her türlü dış etkenden gelebilecek darbelere karşı ürünlerinizin koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Bu şekilde koruma altına alınan ürünleriniz en ufak bir hasar dahi görmeden sizlere teslim edilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişleriniz profesyonel ve tecrübeli olan kurye elemanlarımız tarafından teker teker kontrol edilmekte ve bu kontroller sayesinde eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Eksiksiz olarak teslim edilen ürünleriniz güven duygusunu da oluşturmakta ve her defasında işletmemizi tercih etmenize sebebiyet vermektedir. Güven duygusu kurye sektöründe en önemli özellikler arasında yer almakta ve müşterilerimize güvenli bir hizmet sunulması adına çok detaylı çalışmalar yapılmaktadır.

Sultançiftliği Kurye
Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği Kurye Hizmeti

Sultançiftliği kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimize uygun fiyatlı hizmet sunmakta ve bu uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimizin günümüz ekonomik şartlarına göre maddi olarak zorlanmadan hizmet alabilmeleri amaçlanmaktadır.

İşletme olarak belirdiğimiz uygun fiyatlar sayesinde parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve aynı zamanda müşterilerimizin her zaman takdirlerini, övgülerini, bizleri tercih etmelerini ve memnuniyetlerini kazanmakta ve bu durumdan oldukça mutlu olmaktayız.

Sultançiftliği kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bu uygun fiyatları ortaya çıkarmak adına özel olarak görevlendirdiğimiz ekiplerimizin detaylı araştırmalar, çalışmalar ve hesaplamalar yapmasını sağlamakta ve bu çalışmalardan faydalanmak suretiyle sizlerin uygun fiyatlara hizmet almanızı sağlamaktayız.

Yaptığımız çalışmalar neticesinde ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar dışında düzenli olarak kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin yararlanmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin bu kampanyalardan haberdar olabilmeleri adına internet sitemizde büyük ilanlar yayınlamaktayız. Kampanyalardan haberdar olmak ve yararlanmak istiyorsanız eğer internet sitemizi incelemenizde fayda bulunmaktadır.

Ayrıca işletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak olmak ile beraber bu memnuniyet bizleri çok mutlu etmektedir. Sizler de uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalar ile kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilir ve memnun kalacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara